Kördüğüm 4 Mart Özeti 210. Bölüm Fragmanı Radhod Gidiyor

Kördüğüm 210. Bölümü ile 4 mart pazar günü Kanal 7 ekranlarında izleyicisi karşısında olacak. Yine sizler için Kördüğüm’ün  4 Martta yayınlanacak bölümün özetini  sizler için uzun uzun çevirdik ve kolay okunması için iki parçaya ayırdık. Kördüğüm 210. Bölüm özetinin devamı yani ikinci kısmı için tıklayınız Kördüğüm

Kördüğüm 4 Mart Özeti 2. Kısım

Jogi Puşkar’ı tuttuğu gibi sürükler ve evden atmaya kalkar ama önüne Divya çıkar. Divya neler olduğunu sorar. Jogi İşça’nın haklı olduğunu, Nani bebeği çaldığını ve Puşkar’dan onu atmasını istediğini  onlar konuşurken duydum der.

Jogi Divya’ya tercihini yap ben mi yoksa Nani ve Puşkar mı diye sorar; Divya ağlar. Jogi  Nani, Puşkar ve Puşkar’ın eşini dışarı atar.  İşça ise çocuklarının sağ salim eve dönmesi için dua eder.Kördüğüm 4 Mart 2 1Avinash  dürbün ile Veer’i izler. Veer yalnız gelmiştir adamları ile birlikte aşağı iner ve silahı Yuvraj’ın kafasına dayar ve polise haber verdiklerini ve kendini kandırdıklarını bu yüzden de Yuvraj’ı öldüreceğini söyler. Veer Polise haber vermemiştir ama polis Veer’i takip etmiştir. Tam o sırada polis müdahale eder ve bir taşla Avinash’ın elinde ki silah yere düşer. Bu sırada Avinash’ın adamları ile polis arasında çatışma çıkar.

Mai ise bir den Veer’in hayatının tehlikde olduğunu hisseder ve çok korkar. Mai Veer’e bir zarar gelirse tüm bunların İşça yüzünden olduğunu söyler; çünkü sadece Kanha’yı önemsemektedir. İşça bir anne başka bir oğlan almak için nasıl diğerine feda eder diye sorar. İşça sen olsan ne yapardın anne der. Vanş’ı almak için Veer’i verir miydin der?

Bu sırada Kanha’yı alan avinash kaçar. Veer ise Yuvraj ile Avinash’ın peşinden gider. Avinash Veer’i düşürür ve kafasına silah dayar. Bu sırada polis yine olay yerine gelir ve Avinash’ı bacağından vurur. Avinash’ı sivil polisler götürürken Veer ise Kanha ve Yuvraj’a sarılır. Veer polis Thatre’ye teşekkür eder sen olmasaydı başaramazdım derç.Kördüğüm 4 Mart 3 1

Bundela evinde ise  İşça’ya saldırı bu sefer de Baba’dan gelir . Umed soylarını sadece Yuvraj’ın devam ettireceğini söyler. Baba sonunda İşça’nın üzüldüğünü görünce merak etme Veer ona zarar gelmesine izin vermez der ve bölüm biter.

Yeni bölümden sizlere bir tüyo vereyim. Veer Yuvraj ile kapıdan girecek. İşça Kanha için ağlamaya başlayacak ve oğlunu gördüğüne sevinemeyecek bile. Sonrasında Kanha koşarak İşça’ya sarılacak ve Yuvraj’ı babamla aldık geldik diyecek.

Kördüğüm 4 Mart 1 1

Kördüğüm 4 Mart Fragmanı