Kördüğüm 212. Bölüm Özeti 6 Mart Fragmanı Nani Hapiste

Kördüğüm 212. Bölümü ile 6 mart salı günü Kanal 7  ekranlarında izleyicisi karşısında olacak.

Kördüğüm 212. Bölüm Özeti

Veer polisden bütün bunların yanlış olduğunu kanıtlamak için onlara bir şans vermelerini ister;  Ancak polis  yardım edemeyeceğini söyler ve kelepçeleri İşça’nın ellerine geçirir. Bu sırada İşça son bir kez Muktha’ya sarılmak ister; ancak Mai buna bile izin vermez ve Muktha’yı alır. Polisler İşç’yı göz altına alır ve nezarethaneye atar.

Divya, Mukta’yı eve getirdi. Jogi onu görmekten mutluluk duyar ve ona annesi Icha’nın nerede olduğunu sorar. Divya, İşça’nın annesi olmadığını, Tapasya’nın olduğunu söylüyor. Jogi duyduklarına çok şaşırır; ancak Divya devam eder kızımız olarak sevdiğiniz İşça bizden böylesine büyük bir gerçeği gizlemiş der. Hepimiz Tapasya’nın kızı ararken İşça Multha2nın Tapasya’nın kızı olduğunu hiç kimseye söyleme ve İşça bugün yaptığı işler için cezalandırıldı ve tutuklandı der.

Kördüğüm 6 Mart 1

Jogi ise Puşkar’ı evde görünce evden attığım insanların eve geri gelmek için nasıl haince planlar yaptığını bilirim der ve Divya’ya inanmaz. Divya ise  Muktha’yı çalan hırsızda şahit der. Jogi ise ben bu kızın Tapasya’nın kızı olduğuna inanıyorum ama İşça o bebeğe iki yıldır bakıyor annelik yapıyor neden çalsın der. Bence İşça’ya minnettar olmalısınız hırsızdan bebeği almış ve sevgi ile büyütmüş diye de ekler. Jogi hemen polis karakoluna İşça’ya yardım için gider.

Damini ise ne yapacağını bilmez haldedir. Veer ise korkma İşça suçsuz ve hemen buradan kurtulacak der. Damini polise rüşvet verip İşça’yı çıkarmayı bile düşünür.

Rohini İşça bebek çaldı tutuklandı peki ya siz; sizde onların bebeğini çaldınız sizi de tutuklarlar diye söylerken Veer, Nani ile konuşmak için Radhod’un evine gider. Veer karısının suçsuz olduğunu bebeği çalmayıp bulduğunu anlatır ama Nani serttir. Adaletin kestiği parmak acımaz der. Bu sefer Veer de sertleşir; sizde benim oğlumu kaçırdınız ben de sizi o adalete vereceğim der. Nani ise kanıtın var mı diye sorar, Veer’in arkasından Dadaji bir polisle içeri girer. Nani hiç bir şey yapmadığını söyler ama Veer senden intikam alacağız çünkü İşça içeride der. Polis ise tutuklama emri olduğunu söyler.

Kördüğüm 6 Mart 2

Veer telefonunu çıkarır ve Puşkar’ın sildim dediği görüntüleri Nani’ye gösterir. Nani açık açık çocuk çalmaktadır. Polis hemen Nani’yi tutuklar ve götürür. Puşkar annesini bırakmak istemez; ama içinde de çok büyük korku vardır. Nani ise Dadaji’ye Veer’i şikayet eder ama Dadaji cezanı çek der. Puşkar hemen Divya’yı arar ve Veer’in polisle gelip Nani’yi tutuklattığını söyler. Divya Nani bebeği çaldıysa benim yapacağım bir şey yok der

Bu sırada İşça içeriden çıkar. Jogi ve İşça Divya’nın yanına gelir. Jogi Nani bir suçludur yıllar önce içeride olması lazımdı der. Eğer Nani’yi dışarı çıkarmak istersen Muktha’yı İşça’ya ver der. Divya bunu kabul etmez

İşça Divya’ya yalvarır ve beni affedin bilseydim bebeği hemen Tapuya verirdim der. Bu arada hatırlanacağı üzere bebeğin annesi Tapasya kayıptır babası da şehri terk etmiştir. İşçe ben bebeğialmaya gelmedim sadece özür dilemeye geldim der. Nani ise nezarethanenin pis olduğunu ve hemen kendisini buradan çıkarmaları gerektiğini söyler; nezarethanede ki diğer kadınlarda alışırsın gel otur der

Damini polise yalvarır  ve İşça’nın serbest kalmasını ister; ancak polis müdürü tüm medya bu olayı takip ediyor İşça’yı serbest bırakma gibi bir şey mümkün değil der. Veer de komiseri ikna etmeye çalışır ancak Polisler İşça’yı göz altına almak ister.

 

Kördüğüm 212. Bölüm Özeti 6 Mart Fragmanı Nani Hapiste (4 Yorum)

  1. İçça hep zor durumda kalıyor ya bitmiyor bu kızın çilesi. Naniyede oh olsun cezasını çeksin dicemde o yine çıkar kefaletle her suçluyu kefaletle bırakıyolar ne saçma.

  2. İlk okula giden bir çocuk yazıyor heralde bunları. Hayatında hiç dilbilgisi dersi görmemiş belliki.

    • Emel hanım hataları yazarsanız düzeltiriz veya üye olup düzeltebilirsiniz. Hintçe’den Türkçe çeviri yapmak gerçekten çok zor. Eleştiri yapmakta haklısınız daha iyi olmak için çalışacağız