Kördüğüm 213. Bölüm Fragmanı 7 Mart Özeti Veer Ağır Yaralı

Kördüğüm 213. Bölüm 7 mart çarşamba günü Kanal 7’de olacak. Kördüğüm 213. Bölümde Avinash kabusu gene gelir. Veer Avinash’a haddini bildirecekken Avinash onu ağır yaralar. İşça ise Veer’i kurtarayım derken hırsına kurban gider.

Kördüğüm 213. Bölüm Özeti

Rohini ve Puşkar Nani için tekrar nezarethaneye gider ancak Nani için zaten kefalet Jogi tarafından ödenmiş ve Nani serbest kalmıştır. Divya Jogi’ye bugün Muktha ilk Holisi onu eğlendirmeye götürelim ilk holisini eğlenerek geçirsin der ama Jogi Tapasya yokken eğlenemeyeceğini söyler. Nani nezarethaneden çıkar ve Jogi‘nin evine gelir. Nani Jogi’den af diler ve hatasını anladığını söyler. Jogi ise Nani’ye benden değil İşça’dan özür dilemen gerek der. Nani bir gün ondan da özür dileyeceğini söyler.Kördüğüm 213. Bölüm resimleri 1

Holi töreninde İşça ve Veer mutlu dakikalar geçirirken İşça bir ara Avinash’ı görüyor ve şok oluyor. İşça hemen Kanha’nın yanı gidiyor ve Kanha’yı buluyor. İşça sonra Veer’e burada Avinash’ın olduğunu söyler. Veer önce o hapiste dese de dikkatli baktığında boyalı adamın Avinash olduğunu fark eder. Veer Avinash’ın peşinden gitmek istiyor ama İşça onu göndermez. Veer İşça’yı alnından öpüyor ve bu meseleyi kökünden halledeceğini Avinash’ın korkusu ile yaşamalarına izin vermeyeceğini belirtir.

Veer Avinash’ın peşinden gider ve onu yakalar. Veer Avinash’a sana Kanha’yı veremem ama Kanha’ya kalan miras ne kadarsa söyle sana daha fazlasını vereceğim, oğlumun peşini bırak der. Veer Avinash’ın kendisine attığı yumruğu tutar ve Avinash’a iyi bir yumruk atar. Veer Avinash’a arkasını dönüp giderken Avinash Veer’i arkasından bıçaklar. Veer ağır yara almıştır. Bıçak arkadan girmiş ve önden çıkmıştır. Avinash bıçakladığı Veer’i öldürmek için kafasını duvara vurur. Bu sırada İşça her şeyi görür Avinash’a bağırır ancak Avinash’ın gözü kararmıştır. Veer’i öldürecketir.

İşça hemen orada bulduğu bir demir parçasını Avinash’a saplar ve Veer’in hayatını kurtarır; ancak Veer’in durumu çok ağırdır. İşça Avinash’a demiri bir kaç defa daha öfke ile saplar. Avinash ölmüştür. İşça’nın etrafında tüm halk merakla toplanır. Veer’in durumu ise çok ağırdır. Durumu gören Nani ambulansı aramak yerine hemen Polis’i arar ve İşça’nın katil olduğunu belirtir. Veer ise İşça’ya onu sevdiğini haykırır ama İşça konuşup kendini yorma kurtulacaksın der. Bu sırada polis gelir ve  İşça’yı götürmek ister ama İşça kocasını yalnız bırakmak istemez ve polisler ile gitmeyi reddeder.Kördüğüm 213. Bölüm resimleri 2

Polis İşça’yı zorla oradan uzaklaştırır ve polis arabasına elini kelepçeleyerek bindirir. Kanha ise Veer’in başında ağlamaktadır. Veer hala hayattadır. Bu sırada ambulans gelir ve Veer’i hastahaneye götürür. İşça polislerden telefon açmak için izin istese de polis onun kimseyi aramasına izin vermez.  Bu sırada Bundela evinde Veer’in fotoğrafı düşer ve kırılır. Mai Veer’e kötü bir şey olduğunu hissede. Baba’ya acı bir telefon gelir. Veer ağır yaralıdır ve hastahaneye kaldırılmıştır.

Bundela ailesi hastahanededir. Veer ameliyata alınmıştır ve durumu kritiktir. Kanha ise İşça’dan bahsetmek iter ama Mai onu dinlemez ve azarlar. Mai’ye göre her şey Kanha’nın ve İşça’nın suçudur.

Damini ise kızının yanında nezarethanededir. İşça ona olanları anlatır ve Avinash’ı öldürdüğünü söyler. İşça kendisini bırakmasını ve hastahaneden Veer’in durumu ile ilgili bilgi getirmesini ister. Damini hemen İşça’yı bırakır hastahaneye koşar. Hastahanede ise acı bekleyiş devam etmektedir.Kördüğüm 213. Bölüm resimleri 3

Damini Veer’in durumunu öürendikten sonra İşça’nın da hapishanede olduğunu söyler ve Baba ve Damini’den onu kurtarmak için yardım ister; ancak kimse İşça’yı kurtarmak istemez zira İşça’yı her şeyin suçlusu olarak görmektedirler. Ayrıca ameliyat devam etmektedir kimse hastahaneyi bırakmak istemez. Bu sırada Damini hastahaneden ayrılırken haberciler etrafını sarar ancak Damini açıklama yapacak durumda değildir.

Bir kişi ise İşça’nın Avinash’ı öldürmesini kameraya çekmiştir. Baba Avinash’ı Veer’i kurtarmak için öldürdüğü açık açık görülen İşça’ya yardım etmek ister. Baba İşça’yı suçladığı için içten içe pişman olur. Damini ise Jogi’yi arayarak ondan yardım ister. Jogi hemen Damini’nin yadımına nezarethaneye koşar.

Kördüğüm 213. Bölüm resimleri 4

Bu sırada doktorlar ameliyattan çıkar ancak Veer’in iyi olacağını söyleyemem durumu hala kritik büyük bir yara almış der. Nani ise Bundela ailesini İşça’ya karşı doldurmaya başlar ve İşça hiç bir zaman kimseye mutluluk getirmeyecek der

Kördüğüm 213. Bölüm Fragamanı

Kördüğüm 213. Bölüm Fragmanı 7 Mart Özeti Veer Ağır Yaralı (1 Yorum)

  1. İyi halt ettiniz de çıkardınız o pis cadı nani yi o iyilikten ne anlar bu mai ne nankör biri ya ulan içça olmasaydı senin oğlun ölmüştü be insafsız vicdansızlar .garibim içça yazık oldu sana kimse değerini kıymetini bilemedi çok yazık çoook.