Kördüğüm 214. Bölüm Fragmanı 8 Mart Özeti İşça İdam mı Edilecek

Kördüğüm 214. Bölüm ile 8 mart  perşembe günü bir sezonun daha finalini yapacak. Peki Kördüğüm 214. Bölüm sezon finalinde neler olacak; işte Kördüğüm’de İşça’nın dramının bittiği yer.

Kördüğüm 214. Bölüm Özeti

Damini polis’e yalvarır ve kızına yardımcı olmalarını ister. Polisler ise tüm medyanın gözünün üstlerinde olduğunu bu nedenle ellerinden bir şey gelmeyeceğini anlatır. Muhabirler yakaladığı yerde Damini’den röportaj ister. Damini İşça çocuğunu ve kızını korumak için Avinash’ı öldürdü der. Siz İşça’nın yerinde olsanız ne yapardınız diye de sorar. Kördüğüm 214. Bölüm resimleri 3

Divya televizyondan İşça’nın Avinash’ı öldürdüğünü öğrenir ve onun adına üzülür. Jogi İşça’nın kefaletle serbest bırakılmasını talep eder ama polis bunun imkansız olduğunu söyler. Megha ve Mohan ise iki muhabirdir ve bu olayı derinlemesine araştırmayı isterler; çünkü eğer birileri bir şey yapmazsa suçsuz bir kadın olan ve kendini savunan İşça ömür boyu hapis alacak veya idam edilecektir.  Megha ve Mohan plan yapar, Megha İşça ile konuşacak Mohan’da Bundela ailesi ile konuşacaktır. Mohan doktor kıyafeti giyer ve kendisini Mai’ye Veer’in arkadaşı olarak tanıtarak Mai’den olay ile ilgili bilgi almaya çalışır.

Kördüğüm 214. Bölüm resimleri 2

Jogi Bundela ailesinin desteği ile İşça’yı kurtarabileceğini söyler ama Damini Bundela ailesinden kimse gelmek ve yardım etmek istemiyor der. Damini Dadaji bile İşça’yı olanlardan sorumlu tutmaktadır der. Jogi hastahaneye gider Baba ile konuşur ama o bile İşça’ya destek olmak istemez. Jogi şok olur. Jogi İşça’ya Veer’den başkasının artık yardım edemeyeceğini düşünür. Veer’de komadadır. Dua etmekten başka çare kalmamıştır.

Megha ise Damini’nin yanına yaklaşmaya çalışır ama Damini ondan kaçar. Megha ben İşça’nın suçsuz olduğunu biliyorum der ve Damini’nin dikkatini çeker. Megha İşça ile konuşmak ve ona savunmasında yardım etmek ister ama Damini İşça’nın kocasından dolayı çok üzgün olduğunu bunları konuşmayacağını söyler. Megha’nın İşça’ya yardım edeceğine inanan Damini İşça’ya ulaştırması için ona bir bileklik verir. Bu İşça’nın gazeteciye güvenmesini sağlayacaktır.

Kördüğüm 214. Bölüm resimleri 4

Megha sonunda basın kartı ile içeri girer ve İşça’yla nezarethanede görüşür. İşça bilekliği görünce onunla konuşur. Megha kocandan ayrılma korkunu anlıyorum der. İşça Megha’dan kendisi ile ilgili büyük karar öncesi Veer ile konuşmayı ister. Megha işça’ya Veer ile konuşturacağına söz verir. Megha basının karşısına çıkar ve İşça’nın hayati karar öncesi tek dileğinin Veer’i görmek olduğunu söyler. Tüm basın takdir eder.  Basında Megha bir kampanya başlatır ve halk ona destek olur. İşça’nın karar öncesi Veer’i görmesi için halk baskısı ile bir karar çıkartır.

Kördüğüm 214. Bölüm resimleri 1

Sonunda İşça polis eşliğinde hastahaneye gider. İşça oğlu Yuvraj’ı görür ama Mai ona Yuvraj’ı vermez. Veer komadadır günlerdir de uyanamamıştır. İşça ona bebeğimiz seninle tanışmaya gelecek uyan der. İşça’nın güçlü aşkı Veer’i uyandırır. İşça hemen doktorları çağırır. Veer gözünü açmıştır. Doktorlar geldiğinde Veer İşça’yı tanımaz. Veer tüm aile bireylerini hatırlar ama İşça ile ilgii aklında hiç bir şey kalmamıştır. İşça olanlara inanamaz.  Doktor Veer’in hafıza kaybı yaşadığını bazı şeyleri hatırlayamayabileceğini anlatır.

Kördüğüm 214. Bölüm Fragmanı