Adını Sen Koy Ömer Annesini Affedecek mi? Ömer Annesini Ne Zaman Affedecek?

Adını Sen Koy’da son haftaların en çok konuşulan konularından biri Jülide meselesi. Jülide sonunda izleyici karşısına da çıktı çıkmasına ancak akıllarda yine aynı soru var? Ömer Jülide’yi affedecek mi?

Adını Sen Koy sonun da yeni bir dönemece geldi. Dizinin odak noktası şimdilik Ömer’in annesi Jülide’ye döndü. Jülide siz de izlediğinizde göreceksiniz affedilmesi gereken çilekeş bir anne. Çocuklarının mutluluğu için kendisini, hayatını feda etmekten çekinmemiş bir kadın.

Bu hali ile Adını Sen Koy dizisinde Jülide’nin hikayesini izleyen herkes Ömer annesini affetsin diyecek ama Ömer yanlış anlamalar kralı… Annesinden çocukken duyduğu sözlere çok fazla takılacak ve annesinin parası bittiği için geri döndüğünü düşünecek. Yıllar önce Jülide kocası Tahir’e giderken ben seninle paran için evlendim artık katlanamıyorum sana seni hiç sevmedim demiş Ömer de bu sözleri kapı arkasından duymuş ve babasının çaresizliğine şahit olmuştu. Adını Sen Koy Ömerin annesi

Ömer o günden sonra kardeşi Ayşe’ye hem abi hem anne olmuş babasının ölümünden sonra da tüm yükü sırtına almak zorunda kalmıştı. Ömer tüm bu zorluklarla baş ederken babaannesi Bahşende dahi yanında yoktu. Ömer Bahşende’yi her şeye rağmen çok kolay kabul etti; hatta bir çok hatasına rağmen ona saygı duydu ve onu evden kovmadı. İzleyici Ömer’den annesini dinlemesi ona inanması ve onu affetmesini isteyecek.

Ömer Kervancıoğlu bu. Nefret ettiği zaman tam nefret eder sevdiği zamanda tam sever. Ömer’i ileride zor günler bekliyor. Özellikle Zehra Jülide’yi dinleyip ona inandığı zaman Ömer karısı ve annesi arasında kalacak. Ya annesini kabul edecek yada karısı Zehra’yı da unutmak zorunda kalacak.

Zehra’nın en büyük hedeflerinden biri Ömer ile annesini barıştırmak Ömer’i var olan anne sevgisinden mahrum bırakmamak olacak; zira Zehra’ya göre Jülide melekken Ömer aynı Jülide’yi geçmişi hatırlayarak şeytan olarak görecek.

Adını Sen Koy’da Jüide’nin Ömer tarafından affedilmesi tabi ki kolay ve hızlı olmayacak. Ömer’in Jülide’yi affetmesi için Jülide’nin Ömer için canını verebileceğini göstermesi lazım. İlerleyen haftalarda sizlere Adını Sen Koy’da Ömer’in Jülide’yi nasıl affedeceğini  set çekimleri sonrasın sizlere anlatırız inşallah ama benim tahminim bir kaçırılma olayından sonra bu affetme olayı gerçekleşecek. Ömer hem Jülide’yi hemde Zehra’yı affedecek zira Zehra ve Ömer arasında yeni problem Zehra’nın Jülide’ye olan yakınlığı olacak gibi.

Adını Sen Koy’da Jülide’nin hayatımıza girmesi Bahşende’nin hayatımızdan çıkması 2 ayı alacak gibi. Bakalım Adını Sen Koy’da Ömer Jülide’yi ne zaman affedecek?