Kördüğüm 218. Bölüm Fragmanı 12 Mart Özeti Veer Gelir

Kördüğüm 218. Bölüm özetini merak edenler için uzun yazdık ve iki parçaya ayırdık. Bilindiği üzere Kördüğüm 217. bölümde Meeti’i Mukta ile tanışmış ve bir gece onlarda kalmak zorunda kalmıştı.

Kördüğüm 218. Bölüm Özeti (1. Kısım)

Yuvraj partisine başlamıştır. Konuklar gelmiştir. Gençler alkol almakta ve yüksek sesle müzik dinlemektedir.  Bu durum gecenin ilerleyen saatlerinde Baba Umed’i çok rahatsız eder ve herkesi dışarı atacağını söyler. Mai ise Yuvraj’ın arkadaşlarına rezil olmaması için Baba Umed’i durdurur ve kendisi Yuvraj’ın yanına partiye çıkar. Yuvraj Mai’yi önce dikkate almaz ama Mai Yuvraj’ı zorla dışarı çıkarır ve derhan partiyi bitirmesini söyler. Yuvraj partinin devam etmesi için izin ister ama Mai kesindir. Yuvraj Baba Umed ve Mai’yi eski kafalı olmakla suçlar. Biz 2000’li yılların insanıyız siz 1960’lar da kalmışsınız bu kültürü anlayamazsınız der.Mai ve Yuvraj’ın sesine Cotima’da gelir. Yuvraj Cotima’dan da yardım ister.Kördüğüm 218. Bölüm resimleri 1

Meeti ise Kanha ve Damini tarafından eve getirilir sağ salim ama asıl sıkıntı evdedir. Damini Meeti’yi sorumsuz olmakla suçlar ve bir haber bile vermemesine hatta tanımadığı insanların evinde kalmasına çok kızar. Meeti sessiz kaldıkça Damini öfkelenir ve Damini azarın dozunu kaçırınca Meeti’nin kalbi kırılır. Meeti kendisini odasına kapatır ve ağlar.

Cotima Yuvraj’a kendi sevdirmek için ne yapar eder ve partinin devam etmesini sağlar. Cotima hemen Chanda’ya Yuvraj’ın partisi için izin Mai’yi ikna etmeyi başardığını ve Yuvraj’ın çok sevindiği söyler. Chanda ise Cotima’nın Yuvraj’ın gözüne girdiğini ve artık Bundela ailesinin servetini ellerine geçirdiğinden emindir.

Parti devam ederken içeri yeni Veer gelir. Yeni diyorum eski Veer’e hiç benzememektedir. Eğlence bitmiş artık herkes sarhoş olmuştur. Veer gider ve Yuvraj’ı kaldırır. Yuvraj sarhoş sarhoş babası ile dalga geçer ve arkadaşlarına babasını tanıtır. Veer daha fazla bu saçmalığa dayanamaz ve gençleri evden kovar.Kördüğüm 218. Bölüm resimleri 2

Tüm ev halkına Yuvraj’a alkol aldırdıkları için ve evde parti yapmasına izin verdikleri için fırça atan Veer İşça olsaydı oğlum bir ayyaş olmazdı diye düşünür ve Yuvraj’ın gidişatı konusunda çok endişelenir. Yılar geçmiştir ama Veer’in kalbinde ki İşça sevgisi hiç azalmamıştır.Kördüğüm 218. Bölüm resimleri 4

Meeti sonunda gelir ve Damini’den yaptığı hata için özür diler ve dizine yatar. Damini zaten Meeti’yi üzdüğü için üzülmektedir ve hemen Meeti’nin özrünü kabul eder. Damini Meeti’ye dizinde ninni söyler ve Meeti uyuya kalır.Kördüğüm 218. Bölüm resimleri 5

Cotima ise Yuvraj’ı uyandırır ve ona süt götürür ama Yuvraj geceden partinin devam etmesi ile ilgili hiç bir şey hatırlamamaktadır. Bu nedenle de Cotima’nın Yuvraj’ın gözüne girme çabaları da boşa çıkmaktadır.

Hem Nani hemde Divya Meeti ile görüşmemesi gerektiği konusunda Mukta’yı uyarmıştır. Mukta okulda Meeti’yi görür ama görmezden gelir zira ailesine söz vermiştir ama Meeti çok sıcak kanlıdır gider Mukta’nın boynuna sarılır. Mukta Meeti’ye soğuk davranır ve Meeti’nin yanından ayrılır. Meeti bir anda Mukta’ya ne olduğunu da bu kadar değiştiğini anlayamaz.

Meeti üniversite de pizzacı oğlanı görür. Meeti aslında çocuktan hoşlanmıştır ama Damini asla pizzacı çocukla tekrar görüşmemesi konusunda onu uyardığı için çocuktan kaçar. Pizzacı çocuk ise Meeti’yi tanır ve peşinden gider; zira kazada meydana gelen masraflar karşılanmamıştır. Pizzacı çocuk Meeti’nin peşinden giderken Mukta ile çarpışır ve Mukta’nın kitapları yere düşer. Pizzacı çocuk ilk görüşte Mukta’ya aşık olur.

Kördüğüm 218. Bölüm özetinin devamı için tıklayınız Kördüğüm özet

Kördüğüm 218. Bölüm Fragmanı