Kördüğüm 217. Bölüm Fragmanı 11 Mart

Kördüğüm 217. Bölümü ile 11 mart pazar akşamı Kanal 7 ekranlarında olacak. Kördüğüm 217. Bölüm özetinde Meeti ve Muktha arkadaş olurlar.

Kördüğüm 217. Bölüm Özeti

Meeti ise üniversiteye yeni başlıyor ve bunun heyecanı ile geç de olsa uyanıyor. Meeti çok süslenince Damini’nin dikkatini çekiyor. Damini dikkatli olmasını söyleyeyerek Meeti’yi üniversiteye gönderiyor. Yuvraj’da geç kalkıyor. Üvey annesi Cotima ona süt getiriyor; ancak bugün üniversiteye 1. sınıfların geleceği için okula erken gitmesi gerektiğini söylüyor ve kahvaltı yapmadan çıkıyor.

Mukta ise üniversite de bir proje için özel bir çiçek arıyor ancak bulamıyor. Bu çiçeği üniversite kampüsünde aramaya karar veriyor. Mukta çiçeği üniversite de ki yüksek bir balkonda buluyor. Mukta çiçeği almak için üniversite balkonunu çıkıyor. Bu sırada Mukta’nın ayağı kayıyor ve balkondan aşağı düşmek üzere iken son anda duvara Kördüğüm 217. Bölüm fotoğrafları 2tutunuyor.

Muktha duvara son anda tutunuyor ve herkesten yardım istiyor. Muktha’nın yardım çığlıklarını Meeti yetişiyor ve zor da olsa diğer öğrencilerin gözleri önünde Mukta’yı çekip çıkarıyor. Mukta Meetiye teşekkür ediyor ve Meeti ile tanışıyor. Meeti üniversite de 1. sınıf olduğu için arkadaşı olmadığından bahseder. Muktha  Meeti’ye iyi iki arkadaş olmayı teklif ediyor.  Böylece iyi iki dost sonra da iyi iki düşman olan İşça ve Tapasya’nın kızları tanışıyor ve onlar gibi arkadaş oluyor.

Cotima Mai’nin dolabında ki takıları karıştırırken Mai onu görür ve Cotima hemen çekinir. Mai Cotima’ya çekinme onları kullanabilmen için izin verdim der. Mai Cotima’ya bugün Veer aradı artık dönüyormuş der.

Cotima Chanda’nın üzerini ıslatır. Chanda Cotima’ya kızar. Cotima sen beni buraya her şeye sahip olacaksın çok zengin olacaksın diye getirdin ama soy ismimde başka bir şey değişmedi der. Chanda ise Yuvraj’ı kendine yakın tut yeter her şey senin olacak der.

İşça telefonla Meeti’nin ilk üniversite günün sorar. Kanha ve Damini ise İşça’ya Meeti’yi merak etmemesi için ilk günden kendine arkadaş bile bulmuş der.

Kördüğüm 217. Bölüm fotoğrafları 5

Yuvraj üniversite de hakimiyetini kurmuştur. Yuvraj 1. sınıfları durdurur ve adeta onları ezer. Hatta bir birlerinin üstlerine kalemle “büyüklerimize saygı duyarız” yazmalarını ister. Kimse yazmak istemez ama sonunda Meeti bir kızın sırtına yazar. Bir kızda Meeti’ye yazar ve Yuvraj onların sınıfa çıkmalarına izin verir. Meeti lavaboda üzerinde ki yazıyı temizlerken Mukta gelir ve ne olduğunu sorar. Bu sırada içeri Yuvraj’da girer. Yuvraj fakir göründüğü için Meeti’ye para verir. Meeti o parayı geri Yuvraj’a verir ve her sene sınıfta kaldığın için o para sana lazım olabilir der. Mukta evinin yakın olduğunu söyleyerek Meeti’yi üzerini değiştirmesi için evine götürür. Yolda giderken bir araba üzerilerine çamur sıçratır ve Meeti’nin yüzü çamurdan görünmez olur.

Kapıyı Nani açar. Nani gözlüklü olduğu için Mukta’nın yanında kini göremez ama Mukta’ya arkadaş getirdiği için kızar. Meeti elini yüzünü yıkar ama kendini iyi hissetmez başı döner. Muktha’da Meeti’den biraz dinlendikten sonra evine gitmesini ister. Meeti Mukta’da uyuya kalır. Nani Mukta’ya arkadaşlarını eşit ekonomik seviyeden seç diye tembihler zira Mukta’nın fakirler ile arkadaş olmasını hiç istememektedir. Aslında Nani’nin amacı ikinci bir İşça vakasına engel olmaktır ama kaderin çizdiği çizgiyi Nani’nin aldığı tedbirler değiştiremeyecektir.

Meeti ise Mukta’nın odasını gezer ve gördüğü resimlerden Tapasya’ nın çok güzel olduğunu düşünür. Bu sırada Nani Meeti’yi görür ve şok olur. Nani Divya’ya giderek İşça’ya benzeyen bir kızın evde olduğunu söyler. Divya ise sakın bu kızı Jogi görmesin yoksa aklına İşça gelir yine der.

Eve gelmeyince Damini Meeti’yi merak eder; ancak Kanha merak etmemesi birazdan geleceği konusunda Damini’yi sakinleştirir.Kördüğüm 217. Bölüm fotoğrafları 7

İşça evine gitmek için sabah yola çıkar. İşça eve giderken yolları karıştırır bu sırada bir pizza dağıtan çocuk motorla Meeti’nin üzerine gelir. Meeti pizzacı çocukla çarpışır. Motosiklet devrilir ve Meeti ve pizzacı çocuk üst üste düşer. Çocuk kaskını çıkarır ve Meeti ile göz göze gelir. İlk göz göze gelmede Meeti ile pizzacı çocuk arasında bir etkileşim olur. Bu sırada Kanha ve Damini’de üniversiteye doğru yola çıkarlar. Yolda kaza olduğunu görünce duran Kanha Meeti ve pizzacı oğlanı görür. Pizzacı özür dilese de Kanha güzel bir fırça atar ve Meeti’yi alır eve götürür. Meeti’nin aklı pizzacı çocukta kalmıştır. Piizzacı çocuk ise zararını kimin karşılayacağını sorar Kanha’ya ama cevap alamaz.

 

Kördüğüm 217. Bölüm Foto Fragman(Kördüğüm 217. Bölüm özetinin devamı fotoğrafların altında tıkla gezin fotoğraflara bak özetleri oku)

Kördüğüm 217. Bölüm Fragmanı

Kördüğüm 217. Bölüm Fragmanı 11 Mart (3 Yorum)

  1. Allahim hangi illumunati hayaliyle yazdin bunu senarist denen ruhlar alemi..
    Bir kere de hayırlı birşey yazıp evrene iyi bir mesaj yollasaydınız ??