Kördüğüm 220. Bölüm Özeti 14 Mart Fragmanı Yuvraj Nezarethanede

Kördüğüm 220. Bölüm 14 Mart çarşamba günü 16:00’da Kanal 7 ekranlarında izleyicisi karşısında olacak. Kördüğüm 220. Bölüm özeti daha kolay okunması için iki parçaya ayırdık.

 Kördüğüm 220. Bölüm Özeti 1. Kısım

Meeti partiden ayrılır ancak Mukta Meeti ile gitmek istemez ve taksi beklemeye başlar; ancak bir türlü taksi gelmez. Bu sırada Nani ve Divya eve gelmekte geç kalan Mukta’yı merak eder. Mukta zor durumdadır gecenin bir yarısı sokakta kalmıştır ve telefonu bozuktur.

Mukta’nın yardımına Aman gelir. Aman ve Mukta yağmur altında araba beklerken ıslanırlar ve romantik dakikalar yaşarlar. Üşüyen Mukta’ya Aman ceketini verir ve kendi sırılsıklam olur. Sonunda taksi bulan Aman Mukta’yı zor da olsa evine götürür. Nani ise evin penceresinden Mukta’nın gelmesine sevinirken yanında ki çocuğun kim olduğunu da merak eder.

Kördüğüm 220. Bölüm resimleri 1

Diğer taraftan alkolü partide fazla kaçıran Yuvraj’ı polisler durur. Alkollü ve hızlı araba kullanan Yuvraj nezarethaneye atılır. Yuvraj’ın eve geç kalması Veer ve Mai’yi kokrutur. Bu surada Veer’in telefonu çalar arayan polistir. Veer ise annesine Yuvraj’a çok yüz verdiği için çok kızar. Mai ise Veer’den özür diler ve Yuvraj’ı nezaretten kurtarmasını ister.

Yuvraj nezarethanede polislere  artistlik yapmaya devam eder. Bu sırada Veer içeri gelir ve Yuvraj’ın babası olduğunu söyler.

Yuvraj’ı kurtaran Veer çok zengin bir iş adamı olduğunu söyler. Polis Veer’in saygın birisi olduğunu görünce ona kimsesisiz çocuklarla ilgili projeden bahseder. Veer bu projeye davet edilmesi halinde katılacağını söyler; ancak önce Yuvraj’ın özür polislerden özür dilemesini ister. Yuvraj özür dilemek istemeyince babasının hışmı ile karşılaşır ve sonunda polislere yaptığı saygısızlık için özür diler.

Mukta ise Aman aldığı ceketi saklar; zira artık Mukta için bu ceket önemlidir Aman’a aşık olmuştur.

Kördüğüm 220. Bölüm resimleri 2

Veer ve Yuvraj eve gelir. Veer evde Yuvraj ile ilgili yeni kuralları açıklar. Artık kimse Yuvraj’a para vermeyecektir. Yuvraj çalışıp parasını kazanacaktır. Cotima ise Yuvraj’ın evlenmesi gerektiğini söyler; evlenince sakinler der; ancak Veer bu deli ile kim evlenir diyerek Yuvraj’ı eleştirir.

Kanha Damini’ye Bundela evine gittiğini ve Veer’i gördüğünü söyler. Damini ise Veer’in eşi varmı diye sorar. Kanha evet var der. Kanha Veer’e her şeyi anlatmamak için kendimi zor tuttum der. Kanha’ya göre Veer’in hafızasının çoğu yerine gelmiştir. Veer eskisi gibidir. Damini ise asla Meeti evlenmeden kimseye gerçeklerden bahsetmemesi için söz ister; zira Mai ve Veer öğrenirse Meeti’yi bize karşı doldurup Meeti’yi elimizden alırlar diye düşünür.

Kördüğüm 220. Bölüm resimleri 3

Damini ve İşça telefonda konuşurken İşça kimsesiz çocuklar yararına yapacakları seramoniden bahseder ve kimsesiz çocuklara yardım ettiğinde mutlu olduğunu belirtir. ğı için hastalanmıştır.

Kördüğüm 220. Bölüm Fragmanı