Kördüğüm 14 Mart Özeti 220. Bölüm Fragmanı Meeti Aman’a Gider

Kördüğüm 14 Mart çarşamba günü 220. bölümü ile Kanal 7 ekranlarında izleyicisi karşısında olacak. Kördüğüm 14 Mart özeti uzun olduğu için iki parçaya ayırdık.

Kördüğüm 14 Mart Özeti 2. kısım

Nani Aman’ın paltosunu görünce Mukta’yı sıkıştırır. Mukta sonunda bir erkek arkadaşının yanında olduğunu itiraf eder. Nani madem senin telefonun bozuk bari ondan arasaydın bizi biz seni gelip alırdın der. Nani senin arkadaş ve aşka zamanın yok sen sadece oku ve eski saygın ailemizi bize geri ver der. Mukta Aman’ı düşünür bu sırada da Meeti’i de Aman’ı düşünmekten uyuyamaz

Kördüğüm 14 Mart resimleri 2

Divya ateşlenmiştir; Mukta üniversiteye gitmek istemez; ama Jogi Rohini var sen git okuluna kızım der ve Mukta’yı derse gönderir. Mukta’nın ardından Puşkar ve Rohini de hazırlanır çıkmak için. Nereye gitiiklerini sorar Jogi Rohini de alış veriş yağacağız sinemaya gideceğiz der. Jogi çok kızar zira Divya ateşler içindedir bir de bu hasta kadına çocuk bırakmaktadırlar.

Divya ise ses çıkartmamasını ve iyi olduğu söyler; zira para Puşkar’dadır. Mukta üniversiteyi bitirene kadar katlanalım sonra hiçbir şeye göz yummayacağım der.

İşça emniyete gelir ve polislere kimsesiz çocuklar yararına yapılacak seramoni de özel misafirin kim olduğunu sorar. Kadın bir polis zengin ve saygın bir iş adamı ama kim olduğunu biz de bilmiyoruz der. sadece çok iyi bir insan olduğunu ve bir miktar bağışta bulunacağını söylüyor.

Kördüğüm 14 Mart resimleri 3

Mai Veer’de Yuvraj olayı için bir kez daha özür diler. Veer ise Yuvraj için bu en iyisi der. Mai hazırlık yapan Veer’e nereye gideceksin diye sorar. Veer hapishanede ki kimsesiz çocuklar için düzenlenen bir yardım partisine gidip bağış yapacağını söyler. Mai Hapishanedeki suçlular yüzünden  Veer’in güvenliğinden endişe ediyor. Veer Yuvi’yi çıkaran polislerden özel olarak rica ettiğim için reddedemedim der.

Damini kolej partisinden bu yana  Meeti’nin neden sessiz olduğunu sorar. Meeti bir şey olmadığını söyler ama Damini  Meeti’de ki bu değişimi fark eder.  Meeti ve Mukta Aman’ı arar okulda ama Aman hem çalışıp hem okuduğu için bugün okulda yoktur.

Yuvraj yine Mukta’yı rahatsız eder. Mukta Beni rahatsız edersen şikayet edeceğim der. Müdürü gören Mukta seni şikayet edeyim mi diye Yuvraj’ı korkutur ama Yuvraj Yuvraj Singh Bundela ben kimseden korkmam der.

Meethi Aman’ı arkadaşlarına sorar ve onun telefonunu ister ama Aman’ın telefonu açmaz. Meeti arkadaşlarına aman’ın adresini soruyor. Endişelenir ve evine gitmesi gerektiğini düşünür. Meeti Aman’ın evine gelir Kapıyı yarı yarıya açık bulur; içeri girdiğinde Amanı yarı ateşli görür. Aman ıslandı

Kördüğüm 14 Mart resimleri 1Kördüğüm 220. Bölüm Fragmanı

Kördüğüm 14 Mart Özeti 220. Bölüm Fragmanı Meeti Aman’a Gider (1 Yorum)