Kördüğüm 23 Ocak Özeti 170. Bölüm Fragmanı Radhod Hırsızı Bulur

Kanal 7 ekranlarının sevilen dizisi Kördüğüm 23 ocak salı günü 170. bölümü ile izleyicisi karşısında olacak. Kördüğüm dizisinin 170. bölümünde Radhod kızını kaçıran adamları bulur.

Kördüğüm 170. Bölüm Özeti

Mukherjee evinde Iccha ve Bebek ikinci kere Mukherjee’nin odasına girdirilir. Ichha içeri girdiğinde Dadu her şey için ondan özür diler. Kendisini Dadu’nun hizmetkarı olarak tanıtan  Avinash dışarıdan izler. Sonrasında Ichha odasına geldiğinde kapıda bir gölgenin onları takip ettiğini görür ve korkar. Gölgenin peşinden gidererken Avinash gelir ve Ichcha’ya yardımlarından dolayı teşekkür eder ve  Dadu artık çok daha iyi olduğunu belirtir.

Damini Doktor’un Dadu’nun çok uzun süre yaşayamayacağını söylediğini duyduğunu söyler. Iccha ve Damini’nin Dadu’nun sağlık durumu ile ilgili söylenen farklı şeyler dikkatini çeker.  Iccha Dadu ile ilgili sorular sorar. Avinash Dadu’nun bir oğlu ve bir kızı olduğunu açıklıyor. Kız ve kocası bir kazada ölmüştür. Babası ile oğlunu izinsiz evliliğinden sonra tamamen hayatından çıkarmıştır. Daha sonra oğlu kaza sonucu öldü ve arkasından eşi ve çocuğunu bıraktı. Kendisinin ise onun yanında oğlu gibi yetiştiğinden bahseder.  Ichha böyle adamların zor bulunduğunu söylerken Damini ise herkesin anlattığı gibi olmayacağından bahseder.

Radhod ise çocuğunu aramak için bir ekip kurar. Kördüğüm 23 Ocak Fotoğrafları 1

Ichcha kütüphaneye gider ve kitaplardan birisini açtığında Dadu’nun ve eşi Avinash’ın resmi düşer. Altında ise Annem, babam ve ben yazmaktadır. Iccha Avinash’a Dadu’nun çocuğu olup olmadığını sorar. Avinash cevap vermez ve gecenin yarısı Iccha’nın burada olması sebebi ile Kaka’ya kızar.

Ichha odada kanepenin arkasında saklanan küçük bir çocuk olduğunu fark eder. Adının Kanha olduğunu öğrenir ama çocuk daha fazla konuşmadan kaçar. Avinash’ın neden daha önce çocuğu tanıtmadığını merak eder.

Ichha ise çocuğu çok sevmektedir ve ona kendi bebeği gibi sahip çıkar ve annelik yapar.

Veer evde büyük acılar çekerken Tapu’da Radhod’un evinde büyük acılar çekmektedir; Tapu’yu Radhod  sakinleştirir. Diğer taraftan Radhod’un adamları o hırsızı bulur. Hırsız çocuğu kaçırdığını kabul eder ve çocuğu otobanda bıraktığını söyler. Sonrasında adamları o bölgeyi aramaya gider hırsızla birlikte. Radhod ise adamı öldüresiye döver.

Kördüğüm 23 Ocak Fotoğrafları

Kördüğüm 23 Ocak Fragmanı

 

Kördüğüm 23 Ocak Özeti 170. Bölüm Fragmanı Radhod Hırsızı Bulur (3 Yorum)

  1. Seniden çok özür dilerim bay radhot Mukta sizi çok seviyorum lütfen geri döndü sizi çok özledim