Kördüğüm 25 Mayıs 292. Bölüm Özeti-Meeti Herşeyi Öğrenir!

Kanal 7’nin sevilen dizisi Kördüğüm’ün 24 Mayıs 2018 de ekranalara gelecek olan  292. Bölüm Özeti ile karşınızdayız.

Meeti kendine geldikten sonra Akash artık kendini daha net ifade etmek istemektedir.Madem Meetiyi öldürmekten vazgeçip korumaya karar verdim öyle ise gerçek niyetimi de ona anlatmalıyım diye düşünmektedir Akash. Meeti hiç oralı olmuyor ve hala ailesine kavuşacak olmanın verdiği sevinçle Akasha samimi bir sevgi duymaktadır.

uttaran 1 2

Maiyya evde olduğu bir zaman kapı çalar. Gelenin Akash olduğundan eminmiş gibi takılır ve kapıyı açtığında şok olur. Gelen Akash değil Surabhidir. Son anda kurtuldum ellerinden deşifre oldum diyerek içeri dalar. Tam bu esnada Radhor ve saz arkadaşı İşça kalpli Tapasya içeri damlar. Maiyya ve içerdekilere genel bir giriş yaptıktan sonra Meetinin nerede olduğunu sorarlar. Maiyya en baştan olayı anlatmaya karar verir.  Meetinin anası İşça beni dul bırakan kadındır diye söze başlar. İşçaya duyduğu kin ve devamında Surabhinin düşman evine sızdırılma operasyonunu anlatır.

uttaran 2 2

Akash tüm cesaretini toplayıp gerçekleri Meetiye arkası dönük bir şekilde anlatmaya başlar. Benim sevdam yalan Meeti der. Evlilik tamamen bir dolap diye devam eder. Anlatır her şeyi en ince ayrıntısına kadar. Birtaraftan Maiyya Radhor ve Tappuya anlatmakta,diğer taraftan Akash Meetiye…Tapasya bir ara İşçanın ölümünün 3.günü Meetinin ölü anasının ardından dans ettirilmesine ifrit olur ve Maiyyaya hamle yapar.

Akash tüm anlattıklarından sonra Meeti yüzünü görmek istemez diye düşünerek kapıdan çıkmak üzere harekete geçer, geriye dönüp sonkez baktığında Meeti’nin uyumuş olduğunu görür…Hayda karıya bak diye sinirlenir. Tapasya ve Radhorda Maiyya ve saz arkadaşlarına racon kesmeye başlamışlardır. Dua edin Meetiye bir şey olmamış olsun yoksa yakarım buraları diyerek naralar atarak evi terk ederler. Terk etmeden evvel bir çift laf da Surabhi için ederler. Ey Surabhi yılanı sen hep bu lanet ile yaşayacak ve Kanha’nın yüzünü dahi göremeyeceksin . İşça rüyalarına girip seni rahat bırakmayacak gibilerinden tehditlerde bulunurlar.

uttaran 3 1

Maiya oldukça sinir olmuş bir halde Nirbayı ormanda Akashı bulması için gönderir. Eğer İşçayı öldürdüyse onu kimsenin bulamayacağı şekilde sakla, eğer öldürmediyse sık kafasına der. Kesin emir verilmiş olur. Surabhi hala kafasında Tapasya ve Radhorun iç yakıcı tehditleri dolaşmaktadır.

Akash sabah olduğunda Meetinin yanına gitmek üzere harekete geçer. Önceki gece anlattıklarını duymadan uyuya kalan Meetinin başucuna tüm anlattıklarını mektup halinde de bırakmış olan Akash artık gerçeklerle yüzleşmek istemektedir. Odaya girdiğinde Meetiyi odada bulamaz. Dışarı çıkar ve aramaya başlar. Meetiyi tapınakta dua ederken bulur ve sana anlatmak istediklerim vardı der Akash. Bu esnada arkadan bir ses hiç gerek yok der.Akash arkasına döndüğünde Tapasyayı görür…!

uttaran 4 2

Meeti artık eskisi gibi bakmamaktadır Akasha. Oldukça sinirli ve kırgın görünmektedir. Evlenirken dahi sevmeden rol mü yaptın diye sorar ve Akash sessiz kaldığında da sıkı bir tokat vurur. Tapasya ile beraber oradan uzaklaşmaya başlayan Meetinin arkasından gitmeye çalışan Akashı durduran kişi Radhordur. Nereye daha karpuz kesecektik usulünde bir yumruk ile Akashı paylamaya başlayan Radhor, “bu İşça içiin, bu thakur ailesini kandırdığın için, bu anam için” şeklinde pataklar. En sonunda bayılınca Akash bırakır. Akasha yardıma falcı Kiki gelir ve onu tedavi etmek için evine götürür.

uttaran 5 1

Nirbay Orman içinde Akashı ararken bir vesileyle Akashın bulunduğu kabileyi bulur. Nirbayı Akashın baygın yattığı yere yönlendirirler. Nirbay kardeşimi bu hale sokan Radhoru lime lime edip itlerin önüne atacağım diye yükselir. Daha sonra da görevini yapıp yapamadığını sorgular Akashın. Akash Maiyyanın yanına götürmesini ister Nirbaydan.

uttaran 6 1

Radhor eve dönerlerken Jogiyi arar ve haber verir. Jogi herkese mutlu haberi verir. Meetinin gelmesini bekleyen ev ahalisi oldukça heyecanlı ve aynı zamanda duygusaldır. Meeti eve gelip herkesle kucaklaştıktan sonra anasını sorar. Kimse bir şey diyemez. Meeti içeride annesinin ölüm merasim resmini görünce yıkılır ve ağlamaya başlar. Üzüntüden bitkin düşen Meetiyi kimse teselli edemez. Damini en azından İşçanın ölümünün 3.gününde sana ulaşmaya çalıştık ama ulaşamadık Meeti diye dert yanar. Meeti o gün Maiyyanın düzenlediği partide çılgınlar gibi oynadığını hatırlar ve bir kere daha yıkılır…

KÖRDÜĞÜM FRAGMAN

Kördüğüm 25 Mayıs 292. Bölüm Özeti-Meeti Herşeyi Öğrenir! (3 Yorum)

  1. Hele şükür surabhininde bok ları ortaya çıktı asıl merak ettiğim salak meeting akash a nasıl geri dönebilir salaklık

  2. Hele wukur yaa nihayet jeton duwdu meetinin kafasina bakalim akash kendini nasil affettirecek en cokta meetinin muktanin yuzune hangi yuzle bakacagini gormek istiyorum aptal meetinin