Kördüğüm 26 Ocak Özeti 173. Bölüm Fragmanı Yaşlı Adam Ölür

Kördüğüm 26 Ocak cuma günü 173. bölümü ile Kanal 7 ekranlarında olacak. Kördüğüm 26 Ocak özeti uzun olması sebebi ile iki parçaya bölünmüştür. Bu okuyacağınız kısım 2. kısımdır. Kördüğüm Özet 26 Ocak özeti 1. kısımı okumak için tıklayınız

Kördüğüm 26 Ocak özetinin ilk kısmında Damini Veer ile bebek konusunda konuşmak ister ancak yanlış bir anlaşılma olur. Damini Veer’in İşça’yı hayatında istemediğini düşünür.

Kördüğüm 26 Ocak Özeti 2. Kısım

Kördüğüm dizisinin bu bölümünde biraz zaman ataması yaşanır tahminen 3 ay gibi.

İşça yaşlı adamın etrafına bir battaniye koymaya çalışır, ancak hareket etmediğini ve öldüğünü anlar.

Rathod tüm gazetelere kayıp bebek ilanı verir ama sonuç çıkmaz; artık Radhod tüm sabrını yitirir.
Umed kayıp bebek ilanını görür ve Gunwanti’ye de gösterir. İkisi de bu sonucun geçmişte ki Tapasya’nın günahlarından kaynaklandığını düşünür.

Kördüğüm 26 Ocak 1

Pushkar Divya’ya eşi Rohini’nin hamile olduğunu Rohini bebeği doğurduktan sonra Tapasya’ya verip Tapasya’nın kendi bebeğinin kaybını hissettirmeye çalışacaklarını söyler. Jogi sessiz kalır.
Yaşlı adamın vasiyeti ölümünden sonra ortaya çıkar. Yaşlı adam tüm mal varlığını torunu Kanha’ya bırakmıştır.  İşça ve Damini ise Kanha’nın paralarının bekçisi olarak atanmıştır ve büyüyene kadar Kabha’ya bakacaklardır.

Avinash hapiste babasının ölümü hakkında bilgilendirilir

İşça ve Damini hala ne yapılacağı konusunda kararsızken, evin eski hizmetçisi İşça ve Damini’ye Avinash’in kefalet ile serbest kaldığını sadece Kanha’yı öldürmek için bu eve geleceğini bildirir.
Yaşlı hizmetkar İşça ve Damini’ye, Avinash’in bile bilmediği bir arkadaşının evi olduğunu oraya gidebileceklerini  ancak çok küçük bir ev olduğu için orada kalmanın zor olacağın anlatır. İşça ve Damini’ye orada kalmayı kabul eder.
İşça ve Damini bebek Mukta ve çocuk Kanha ile taşınırken pasaportlarını düşürürler. İşça ise artık çok kilo almıştır ve karnında ki bebek yüzünden rahat hareket edememektedir.Kördüğüm 26 Ocak 2

Kördüğüm 26 Ocak Fragmanı

Kördüğüm 173. Bölüm fragmanı şuanda yayınlanmamıştır.