Kördüğüm 265. Bölüm 28 Nisan Özeti-Veer Hatırlamaya Başlar

Kördüğüm 28 Nisan 2018 de 265. bölümü ile ekranlarda yerini alacak. Sevilen dizinin ilgiyle takip edilen seyir tadındaki özetini sizlere sunuyoruz.

Amlanın kararlılığını anlayan ve Tapasyanın dediklerinin arkasından sürüklenmesine sinir olan Guwanti yine bir gevurluk peşine düşer. Amla ile bir yere gitmek istediğini söyler ve beraberce arabaya binerler. Şöföre ıssız ormanlık bir alana çekmesini söyleyen Guwanti, Amlayı arabadan kovar. Amla neye uğradığını şaşırır ve bin pişman olmuş bir halde derbeder olur ve yol bulmaya çalışır. Sonunda Guwanti cadısı onu uzun süre sonra bir yerden tekrar alır ve ayak üstü “demek Veerden ayrılmak istiyorsun ha!” diyerek ayrıldığında ne hale geleceğinin ufak bir simülasyonunu yaşatmış olur Amlacağıza…

kördüğüm 6İşça Meetinin kendisinin değerini anlamasında onu gölgesi gibi takip eden Visnunun payı olduğundan emindir. Ona teşekkür etmek için tapınağa gelir. Teşekkür konuşması ortasında Veer de tapınağa gelmiştir. Visnu ile Veeri tanıştırır İşça. Veer Visnu ile daha sonra ofisinde görüşmek ister ve ona iş teklif eder. Visnu çok teşekkür eder. Veer iş konusunda öğretmen hanıma (İşça) teşekkür etmesini ister.

Tapasya Veer ile yine eski defterleri karıştırıp onun hafızasının gelmesine yardımcı olmak istemektedir. Guwanti cadısına yine yakalanan Tappu Guwantinin mütemadiyen içine bir şey karışıtırılmış süt getirip Veere vermesinin altında bir şeyler yattığını kestirir. Tappu ayrıca Tej’in de kuyruğuna basmaktadır.

kördüğüm 1Tej’in sahip olduğu varlıklara sahip olan Tappu bir arsa satışı yaparak yetimhaneye bağışlamıştır. Tej buna çok sinir olur. Tapasyaya tehditler savurur Tej. Tapasya Tejin yok etmeye çalıştığı kasette ne olduğunu öğrenmesi gerektiğini düşünür, zira elindeki tek önemli silah kasettir. Chandanın manasız tepkileri ve Dadaji olayının karanlık yüzü Tapasyanın bu konu üzerine yoğunlaşmasını sağlar.

kördüğüm 2 1Thakur evine şık kıyafetlerle gelen Visnu İşçayı şaşırtmıştır. Yeni işine Veerin ofisinde başlayan Visnu çok heyecanlı görünmektedir.İşça Visnuda bir değişiklik sezer ve nedenini sorar. Visnu Meeti yi sevdiğini ve onunla evlenmek istediğini söyler. Bu teklife Damini ve İşça çok şaşırırlar. Damini hayır demek için herhangi bir neden yok deyince İşça da kabul eder. Dışardan bu olanları takip eden Nani ise yine bir kıskançlık krizine girer.

kördüğüm 3 1Tapasya Chandanın odası boşken biraz delil toplamak için girer. Bulduğu anahtarın önemli ipuçları barındıran bir kutuya ait olabileceğini kestirir ve aramalara başlar.Elbise dolabında bulduğu kutudan resimleri alır ve gizlice odadan ayrılırken Tej’e yakalanır. Kıvırmaya çalışır Tapasya ama Tej bir şeyler karıştırdığını anlamıştır. Tej ayaküstü Tapasyayı tehdit eder. Muktayı kaçırmakla tehdit edilen Tapasya konu kızı olunca tedirgin olur. Hemen muktayı arar ve bu aralar etüde kalmadan ve kimseyle muhatap olmadan eve gitmesini söylerkördüğüm 4 1

Veer Guwantinin neden kendisine süt içirmek istediğini sorgular. Guwantiye bir şeyler soracağını ve kendisine doğru cevap vermesini istediğini söyler. İşça ile aralarında ne olduğunu sorunca Guwanti bırak karıştırma eski defterleri babında yaklaşırkördüğüm 5

Veer zorlayınca da eski bir hizmetçinin kızı idi, seni sevdi ve oyunlarla senle evlendi, sonra birden ortadan kayboldu falan şeklinde geçiştirir. Yalnız kalan Veer eskileri ve İşça’lı günleri daha net hatırlamaya başlar…!

Kördüğüm 265. Bölüm 28 Nisan Fragmanı

Kördüğüm 265. Bölüm 28 Nisan Özeti-Veer Hatırlamaya Başlar (3 Yorum)

  1. tapasya.yine.işbaşinda.
    harika.boşuna.ugraşma.
    guvanti.cadısı.kaybedecek olan.sensin.bu.kadar.yorulma..tapasya.hadi.górüyüm.seni.gercektende.
    gazan.mübarek.olsun

  2. Ay cok guxel ellwrinize saglik admin harika ay diywr ozeti sabirsizlikla bekliyoruz.Vay be nihayet veer ichayi hatirliyor yasasin.Iste bu.Afferin tapasya tesekkurler sana.