Kördüğüm 267. Bölüm Özeti-Kördüğüm 29 Nisan Fragmanı Tapasya Öldü Mü?

Kördüğüm dizisinin 267. bölümü 29 Nisan günü Kanal 7 ekranlarında olacak.  Sevilen dizi Kördüğüm (Uttaran) 267. bölümünde Veer ve Tapasyanın dertleşmesinin ardından Veerin her şeyi hatırladığı hususu Guwantiden saklanacak mı? Visnu’nun gerçek kimliği 267. bölümde ortaya çıkacak mı? Sevilerek takip edilen dizinin 29 Nisanda yayınlanacak 267. bölüm özetini sizlere sunuyoruz.

kördüğüm 1 1Veerin hatırladıkları artık daha da netleşmiş ve konuyla alakalı Tapasyanın da teyidini almıştır. Bu aşamadan sonra hırsla annesinden hesap sormak isteyen Veer bunun için uygun zaman kollamaya başlamıştır. Bir ara baş başa kalan ana-oğul arasında hafiften bu husus gündeme gelse de Guwanti çok üzerine gitmediğinden erkenden kapanmıştır.

Mukta derin araştırmalar sonucunda bulgularını daha da somutlaştırmak adına Visnunun yaşadığı yerde denetleme yapmak için fırsat kollamaya başlar. İşça her ne kadar Visnudan emin olsa da içinde içgüdüsel olarak bir rahatsızlık ve hazımsızlık vardır evlilik olayı ile ilgili… Bu iç huzursuzluğunu dile getirdiğinde yakın çevresi çok ihtimam vermemekte ve İşça da kendisinin çok evham ettiğini düşünerek geçiştirmektedir. Oysa ki İşça acı çeke çeke evliya gibi bir hatun olmuştur. İçgüdüsel olarak düşündükleri ve iç kararması işin içinde bir çapanoğlu olduğunun göstergesidir. Mukta da İşçaya hak vermekle olayı netliğe kavuşturmak açısından Visnunun yaşadığı tapınağa gider.

Mukta Visnunun yaşadığı yere gelmeden evvel Visnunun kendi odasında tahta bir kutu içinde bulunan silah ve pasaportu çıkarıp eskileri düşündüğü görüntüler ekrana gelir. Visnu aslında Akash’dır ve sırf İşçaya yakın olmak için onun öğrencilerinden Visnunun ismini kullanmıştır. Oldukça tehlikeli bir tip olan Akash tek bir şeyi kolluyordur İNTİKAM…!

kördüğüm 2 2Tapasya sabahki Veer ile konuşmasından ve onun herşeyi nizami hatırlamasından dolayı mutlu ve umutlu bir şekilde Guwantinin karşısına çıkar. Dikkat et az sonra Veer’in sana söylediklerinden sonra sağlığın bzulabilir babında bir şeyler söyler Guwantiye. Guwanti şaşırır zira Veerin işça dahil geçmişini hatırlamaya başladığını anlar Tapasyanın dediklerinden. Sonunda Veer gelir ve annesine İşça benim karımdı diyerek söze başlar. Başlar başlamasına da sonra birden bire duraksar ve baş ağrısı  ile hiç bir şey hatırlayamadığını söyler. Tapasya “len olum manyakmısın sabah bülbül gibi ötüyordun? hani İşça-avrat falan filan..” diye hatırlatmaya çalışsa da Veerin kafa teklemeye başlamıştır. Guwanti Allahına şükretmektedir. Çinkü her gün içmesi için hazırladığı sütün içindeki ilaç tam zamanında imdadına yetişmiştir. Tapasya çok şaşırmış ve ona hatırlaması için ipuçları vermeye başlamıştır. Tapasya elinden gelse Veerin kafasına kafasına vurup tv yayının gelmesini sağlamaya çalışacaktır. Guwnti araya girer ve “hemen götürün Veer’i! mal bozuk çıktı. Tapasyanın k.çında patladı tezgah” modunda hemen Veeri olay yerinden uzaklaştırmaya çalışır. Tapasyanın Bundela evinde daha fazla kalabilmesi için Veer’in ayarları ile çok oynamaması gerektiğini söyler Guwanti.

kördüğüm 3 2Tapasya Veerin zihnindekilerin birden silinmesi durumunu doktor ile konuşur. Doktor yazdığı ilaçlardan emindir yan etkisi dahi olmayan zihin güçlendirici ilaçlar yazdım der. Yalnız bu durumun belki harici ilaç alımı varsa ondan kaynaklanır diye de ekler. Tapasya doktordan durumu araştırmasını rica eder, kendisinin de bu konu hakkında evde araştırma yapacağını söyler.

Bundela evindeki şer odakları kollektif çalışmaya başlamıştır. Guwanti ve Tej artık Tapasyadan bir an evvel kurtulmanın yollarını ararlar. Tapasyanın aracına kumpas düzenleme kararı alan Tej, fren bağlantılarını kesmiştir. Tapasya Mukta ile buluşmaya gitmenin verdiği sevinçle yola çıkar. Yolda hızını arttırdıktan sonra frenlerin boşalmış olduğunu anlar fakat çok geçtir. Adım adım ölüme gittiğini anlayan Tapasya arabayı ormanlık bir yola zar zor sürer ve araba takla atarak ateş alır…kördüğüm 4 3

Thakur evine gelen Visnu Meeti ile görüşmek ister. Bu esnada Mukta karşılar Visnuyu…Visnu elindeki dosyadan yanlışlıkla bir çek düşürür. Mukta çekin farkına varır ve bu kiMin diye sorduğunda Visnu benim cevabını verir. Mukta çekin üstündeki isme baktığında gördüğü isim AKASH’tır…!!!

KÖRDÜĞÜM  267. BÖLÜM FRAGMANI

Kördüğüm 267. Bölüm Özeti-Kördüğüm 29 Nisan Fragmanı Tapasya Öldü Mü? (3 Yorum)

  1. YEMIN.EDERIM.BU.KADIN.
    ŞEYTAN.INSAN.OGLUNUN
    SAGLIYLA.OYNARMI
    PIS.CADI.OTE.YANDAN.BIR
    DE.AKAŞH.BELASI.BU.SENARİST.NEBICIM.BIR.SENARYO.YAZMIŞ.