Kördüğüm 30 Ocak Özeti 177. Bölüm Fragmanı

Kördüğüm’de bir süredir ayrı olan İşça ve Veer sonunda birleştiler. Veer ve İşça ayrı kaldıkları dönemde hayatlarının en zor zamanlarını geçirdiler. Jogi ve Damini aşkı dolaylı da olsa Veer ve İşça’yı yeniden bir araya getirdi. Kördüğüm 30 ocak özetinin ikinci kısmı ile karşınızdayız. Kördüğüm2 30 Ocak Özeti  1. kısım için tıklayınız

Kördüğüm 30 ocak Özeti 2. kısım

İşça eve döner herkes önce Veer’in Amerika’ya gitmediğine sonra da İşça’nın dönmesine sevinir ama evde nüfus hiç azalmamıştır. İşça bir karnında iki de yanında bebek ve çocuk getirmiştir. Ev halkı aslında Tapasya’nın bebeği Mukta ve zengin ve yaşlı adamın torunu Kanha’yı kabul etmek istemez. Veer ise İşça’ya yeni bir oda dekore etmiştir ve o büyük odayı gösterir; zira artık çok çocuklu bir annedir.

İşça bir tekme hissediyor karnında ki bebekten ve kocası Veer’in hissetmesi için Veer’in elini karnına getiriyor ve mutlu anları paylaşıyorlar. Jogi karısı Divya’ya İşça ve Damini’nin bağımsızlığı hakkında bilgi verir. Divya mutsuz ve kıskançtır.

Kördüğüm 30 Ocak 1

Veer hamile karısı ile çok ilgilenerek onu şımartır. Ammu çocukları sorar açıklamayı Veer yapar. Veer Amu’ya İşça’nın onsuz yaşayamayacağını söylediğini ve böylece onları buraya getirdiğini söyler. Herkes heyecanlı ama Dada geliyor ve neden bu çocukların orada olduğunu ve kim olduklarını soruyor. Sonunda Dada evin yeni üyelerini çok sever.

Divya ise kıskançlıktan çatlamak üzeredir. İşça’nın nasıl mutlu olduğunu görmek ve iki de onu seven çocukla birlikte gelmiş olması onu çileden çıkarmaktadır; ayrıca bunlar yetmezmiş gibi sadık sevecen bir kocası ve yolda bir çocuğu vardır.

Eve gelen Nani ise hamile bir İşça görünce büyük şok yaşar. Zira herkes İşça’nın etrafında pervane olmaktadır. Kördüğüm 30 Ocak 2