Set Çocukları Dizisi Oyuncu Kadrosu ve Karakterleri

Ümit Erdim yep yeni bir internet dizisi ile çok yakında karşımızda olacağını açıkladı. 17 ocak gecesi Tv 360 ekranlarında Mesut Yar’ın konuğu olan Ümit Erdim yeni dizisinin müjdesini paylaştı.

Nisan ayında ralli mücadelesi için araba kullanacağını bunun kendisine hiç bir getirisi olmadığını tamamen zevk için yarıştığını açıklayan Ümit Erdim Adını Sen Koy dizisinden gelecek oyunculuk teklifine de açık olduğunu hatta konuk oyuncu olarak dizilerin çoğunda bulunmak istediğini sözüne ekledi.

Hayatında setlerin ve oyunculuğun çok büyük önemi olduğunu da sözlerine ekleyen Ümit Erdim çok yakında bir internet dizisinde yer alacağını ancak bu dizinin ana karakteri olmadığını da sözlerine ekledi.

Ümit Erdim Set Çocukları dizisinde bir ralli şampiyonuna hayat verecek.

Set Çocukları dizisinin Puhu Tv veya Blu Tv gibi bir mecrada mı yayın yapacağı yoksa Youtube veya Facebook gibi sosyal medya dizisi mi olacağı şuanda belli değil. Set Çocukları dizisi ile ilgili bilgiler geldikçe sayfamıza eklenecekti.

Set Çocukları Oyuncu Kadrosu

Ümit Erdim

Ümit Erdim Hayat Bilgisi dizisinde var mısın Arif ile tanımışızdır hepimiz. 1985 yılında Kocaeli de dünyaya gelen Ümit Erdim 33 yaşındadır. Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatrolarında yer aldı. Ümit Erdim, İstanbul’da bir lokanta işletmektir aynı zamanda Stolk isimli Youtube kanalının da Yeni Sunucusudur. Set Çocukları Dizisi