Kördüğüm 393. Bölüm Özeti 3 Eylül Fragmanı Nandini nin Foyası Çıkıyor

Kördüğüm dizisinde Methi büyünün etkisiyle Maiyya yı öldürmeye çalışmıştı. Akash onu psikatriste götürmek istiyor ancak Methi iyi olduğunu söylüyor. Visnu Akash ile görüşüyor. Bu sırada Khana geliyor. Visnu telefonu kapatıyor. Visnu odadan ayrılınce Khana son aranan numarayı arıyor. Akash telefonu açıyor. Khana Akash olduğunu anlıyor ve Visnu nun köstebek olduğunu anlıyor. Ona ve Akash’a iyi bir ders vermeyi düşünüyor. Khana onları tuzağa düşürmek için birisiyle konuşuyormuş gibi yapar ve Aslam’ın gömüleceği yeri söyler. Visnu bunu hemen Akash’a yetiştirir. Kördüğüm 393. Bölüm 3 Eylül Pazartesi Özeti başlıyor.

Methi evlerinde bulunan tapınağı çiçeklerle süslemiştir. Bu sırada Damini de geliyor. Onlar dua etmeye döndüklerinde çiçeklerin kuruduğunu görüyorlar. Herkes şaşkındır. Methi bu çiçekler hemen nasıl kurudu diye düşünürken Gomti habis ruhların Methi yi ele geçirdiklerini söyler. Maiyya da evin her yerini saf su ile yıkayacaklarını söyler. Akash Visnu nun söylediği yere polislerle birlikte gelir ancak ortada Aslam yoktur. Polisler kendilerini oyalayan Akash’a tepki gösterirken Khana onları izlemektedir. Visnu nun köstebek olduğu kesinleşmiştir. Damini Methi nin yanı başında ve Methi mışıl mışıl uyuyor. Damini bir an dalıyor. Kendisine geldiğinde Methi nin gittiğini görüyor.1 3 1

Damini Methi nin mutfakta çiçekleri yaktığını görüyor. Büyücü Methi yi uzaktan kontrol ediyor. Damini ona engel olmaya çalışırken Methi bir anda kahkaha atmaya başlıyor. Ardından eline aldığı bıçakla bileklerini kesmeye çalışıyor. Damini onu kurtarmaya çalışırken Methi onu itekliyor. Damini Methi yi tokatlıyor. Methi kendisine gelince annesine sarılıyor ve kollarında bayılıyor. Ertesi sabah Akash uyanıyor ve Methi yi yanında göremeyince bağırmaya başlıyor. Methi banyo etmiş ve güler yüzüyle Akash’ın karşısına çıkıyor. Ona iyi olduğu mesajını vermeye çalışıyor. Khana Visnu dan intikam almak için ona bir çanta veriyor ve istediği adrese götürmesini istiyor. Kördüğüm 393. Bölüm 3 Eylül Pazartesi Özeti devam ediyor. 2 2 1

Methi Akash için yemek götürüyor. Yemekleri servis etmek için açtığında tüm yemeklerin bozulduğunu görüyor. İkisi de şok oluyor. Nandini ve Khana büyücünün yanına gidiyorlar. Artık Methi ye son darbeyi vuracaklardır. Ancak büyücü Damini ye dikkat etmelerini ister. Damini ise başka bir büyücüden kızı için yardım istemektedir. Büyücü ona bazı reçeteler vererek gönderir. Nandini dua ettikleri idolü Rani nin elinde görüyor. Onu almayı başaran Nandini bahçeye giderek idolü gömüyor. Rani olanları pencereden izliyor. Nandini eline aldığı bez bebekle Methi ye son darbeyi vuracaktır. Methi ise Akash, Damini ve Maiyya birliktedir. Hala iyi olduğunu söyleyerek yardım almak istemiyor.3 2 1

Nandini bez bebeğe iğne saplıyor. Methi nin bir anda karnına bir sancı yerleşiyor. Methi acı içinde kıvranırken Damini büyücünün verdiği kutsal ipi Methi nin bileğine bağlıyor. Methi bayılırken Nandini nin bez bebeğe hamleleri işe yaramıyor. Damini büyücünün sözlerini düşünür ve büyüyü yapan kişi başarısız olursa yaralanır dediğini hatırlar. Akash hemen Nandini nin odasına koşar. Nandini Rani ile birliktedir. Yerde kan izleri vardır. Rani onların kan olmadığını boya olduğunu söyler. Nandini bu sefer de Rani sayesinde kurtulmuştur. Visnu yu kumpasa kurban gitmiştir. Kördüğüm 393. Bölüm 3 Eylül Pazartesi Özeti devam ediyor. 

4 2 1

Visnu belirtile adrese gittiğinde polis baskınına uğrar ancak kaçmayı başarır. Akash Visnu yu eve getirir ve her şey benim yüzümden oldu diye ona sahip çıkar. Nandini Visnu yu görünce daha önce Khana nın yanında gördüğünü hatırlar ve durumu ona anlatır. Damini Nandini nin yara yerine merhem sürdüğünü ve yarasını sardığını görünce durumu Akash’a anlatır. Birlikte onun odasına giderler. Damini onu gördüğünü ve yolun bittiğini söyler. Nandini başı ağrıdığı için bandaj bağladığını söylüyor. Damini yarasına bakmak için ısrar edince Nandini mecburen kabul ediyor. Damini bandajı açtığında yaranın olmadığını görüyor. Damini ondan özür diliyor.

5 1 1

Polisler Akash’ın evine geliyorlar. Akash’a Visnu adında birini gizletip gizlemediğini soruyorlar. Ardından evi didik didik arıyorlar ancak Visnu yu bulamıyorlar. Polisler yanlış ihbar olduğunu söyleyerek evden ayrılıyorlar. Akash Visnu nun nerde olduğunu merak ediyor. Visnu polisler geldiğinde su için mutfağa geldiğini onları farkedince de depoya dönmediğini bu şekilde kurtulduğunu söylüyor. Nandini depoya giderek Khana ile konuşuyor. Visnu onları dinliyor. Khana aldatıldığını söylerken Nandini Visnu yu gözlerimle gördüm diyor. Ayırca Visnu Nandini nin yarasını makyajla kapattığını anlıyor. Methi nin limonatasına büyücünün verdiği külü karıştırırken görüyor. Durumu Akash’a anlatıyor.

Akash Nandini nin yanına gidiyor ve Methi bu limonatayı içmedi diyor. Bizim için yaptıklarından dolayı sana teşekkür ederim diyerek elindeki limonatayı ona veriyor. Ancak Nandini ben çayı severim diyor. Akash demek çayuı seversin diyor ve Nandini nin makyajla kapattığı yerin bandını söküyor. Nandini nin yarası ortaya çıkıyor.  Kördüğüm 393. Bölüm 3 Eylül Pazartesi Özeti sona erdi.

Kördüğüm 393. Bölüm Fragmanı

Kördüğüm 393. Bölüm Özeti 3 Eylül Fragmanı Nandini nin Foyası Çıkıyor (1 Yorum)