Kördüğüm 6 Şubat Özeti 184. Bölüm Fragmanı (2. Kısım)

Kördüğüm 6 Şubat salı günü 184. bölümü ile Kanal 7 ekranlarında izleyicisi ile buluşacak. Biz sizlere çok öncesinden dizinin heyecanını kaçırmadan özetleri veriyoruz. Kördüğüm 6 Şubat özeti uzun olması sebebi ile iki parçaya bölünmüştür. Bu Kördüğüm 6 Şubat özetinin 40 dakikasıdır. Kördüğüm 6 Şubat 1. kısım özetini yani ilk 40 dakikasında neler olduğunu okumak için tıklayınız

Kördüğüm 6 Şubat Özeti 2. Bölüm

Bebeğin ismini Yuvraj koyarlar. Tapasya ne zaman İşça çocuğu almak istese çocuğu İşça’da kaçırır ve İşça’nın eli hep havada kalır. İki sefer Tapasya bebeği İşça’ya verecek gibi yapar ama vermez. Bu durumu Vere görür ve çok üzülür.

Mai, Kanha’ya bahçede top oynamasını söyler ve her yerde Muktha’yı azarlamasını ister. Mukta ise Mai’ye neden ona takat attığını sorar.

Diğer taraftan Damini konağa gelir ve Kanha’yı arar ama bulamaz. Kanha saklanmıştır korkudan zira Divya Kanha’ya tokat atmıştır. Damini duydukları karşısında şok olur.

İşça ise bebeğin yatak odasında gelen sesini duyar. Bebeğin başında kimse yoktur. Babaannesi bebeğe mama yapmaya gitmiştir. Bu sırada İşça bebeği kucağına alır ve onu emzirerek susturur. İşça’nın sütü vardır ve bebek meme emdiği için çok mutlu olur bu durumu Tapasya görür ve İşça’nın bebeği emzirmesine şok olur. Bu nasıl cesarettir. Tapasya hemen çocuğu alır ve İşça’yı azarlar.Kördüğüm 6 Şubat fotoğrafları 1 1

Nani ise hemen fesat tohumlarını saçar ve İşça’nın bebeğini kaybettiğini o yüzden de Yuvraj’a zarar vermek için buraya geldiğini söyler(Bir kez daha anlıyoruz ki iftira atanlar içlerinde ki kötü düşünceyi karşıda ki yapmış gibi söyler; eğer biri size bir suç için iftira atmışsa ya o kişi bu suçu işlemiştir yada işlemeyi planlamıştır)

Nani bir de İşça’nın üzerini arar ve üstünde kesici delici madde veya bir zehir arar ama bulamaz. İşça ağlar ve asla böyle bir şey yapmayacağını söyler.(Bu Nani’yi boğmak istiyorum)

Damini İşça’yı telefonla arar ve evdekilerin çocuklara nasıl davrandığını sorar. İşça ise bir sıkıntı olmadığını söylese de içine bir korku düşer. Bölüm sonunda ise Nani yine Tapasya ve RAdhod’a fitne tohumları ekmeye devam eder.

Kördüğüm 184. Bölüm özetinde daha detay isterseniz sizler için aşağıda ki fotoğrafların altına Kördüğüm 184. Bölüm özetinin devamını yazdık; Kördüğüm dizisinde ki ilerleyen bölümler ile ilgili tüyo verdik.

Kördüğüm 6 Şubat Fotoğrafları

Kördüğüm 6 Şubat Fragmanı

Kördüğüm 6 Şubat Özeti 184. Bölüm Fragmanı (2. Kısım) (1 Yorum)

  1. Tapu nani kahrolasıcalar , bu iççaýı anlamıyorum ya hâlâ ne işin var o pisliklerin yanında görüşme şu adī insanlarla ya .