Kördüğüm İşça Bebeğini Ne Zaman Bulacak? Kördüğüm İşça oğlunu Nasıl Bulacak?

Kördüğüm dizisinde izlediğiniz üzere işler sarpa saracak; önce İşça Tapasya ve Radhod’un kızını bulacka sahiplenecek sonra İşça hamile kalacak ve Nani Tapasya kızının acısı ile yaşarken İşça bebek mi sevecek diyecek ve hasetinden çatlayacak.

Nani bir hemşireyi ayarlayacak ve İşça’nın bebeği doğar doğmaz öldü dedirtip bebeği ondan alacak. Hemşire para karşılığı sağlam bebeğin  yerine ölü bebeği koyacak ve bebek nefes alamadı öldü diyeecek. İşça çok üzülecek ama elinden de bir şey gelmeyecek.

Nani bebeği alacak Puşkar’a verecek. Puşkar bebeği çöpe atayım derken Radhod ve Tapasya’ya yakalanacak. Tapasya bebeği kendi bebeği gibi sahiplenecek ve bu bebeği evlatlık alacaklar. Aradan bir yıl geçecek hastahanede bebek öldü diyen hemşire delirecek sokaklarda dilenmeye başlayacak.Kördüğüm 4 Mart 3 1

İşça’yı gören hemşire ona bebeğini ölmediğini bir kadının para karşılığı onu satın aldığını söyleyecek. İşça buna inanmayacak ama bebeğini öldüğüne de inanmadığı için başlayacak hastahanede kamera kayıtlarını izlemeye. Sonunda İşça hastahanede Nani’nin bebeği çaldığı görüntülere ulaşacak ama bu seferde Avinnash yani Kanha’nın parası için dedesini öldürmeye çalışan amcası Puşkar’dan bebeğin İşça’nın oğlu olduğunu öğrenecek ve RAdhod’un evinden bebeği çalacak. Kördüğüm 211. Bölüm fotoğrafları 2

Avinash bu bebek senin  diyecek İşça’ya ama karşılığında da yeğeni Kanha’yı isteyecek. İşça karar vermek zorunda kalacak; İşça Kanha’yı verirse miras için Avinash onu öldürecek. Sonunda Veer polisin de yardımı ile hem Kanha’yı hemde Yuvraj’ı evine annesine geri getirecek.

Kördüğüm dizisinde bu bölümlerin özetini detaylı okumak içim tıklayınızKördüğüm özet

Kördüğüm İşça Bebeğini Ne Zaman Bulacak? Kördüğüm İşça oğlunu Nasıl Bulacak? (2 Yorum)

  1. çok çektin be içça çook .Kördüğüm özetleri için çooooooook Teşekkürler admin . Emeğinize sağlık .