Kördüğüm Radhore Ne zaman Geri Dönecek? İşte Detaylar

Kördüğüm dizisinin 9 nisan pazartesi ekranlara gelecek 246. bölümünde Radhord geri dönecek. Bilindiği üzere Tapasya ve Radhord kızlarını bulamamışlardı. Tapasya ise kızını bulamayıp bir de Radhord’un erkek kardeşi Sing eski  sevgilisi çıkınca şehri terk etmiş ve izini kaybettirmişti. Tapasya’nın zamansız gidişi Radhord’u çok üzmüş sonrasında ise bir de evlatlık olarak aldıkları erkek çocuğunda İşça ve Veer’in çocuklaır olduğunu öğrenince Radhord da şehri terk etmişti.

Radhord zaten otel işletmecisiydi. Gitti şehirde de otel işine giren Radhord daha sonra gazinocular kralı olmuştu. Son olarak Mumbai’de büyük bir kumar salonu açan Radhord artık eski şehrine geri dönmüştü.

uttaran radhord back 2

Kördüğüm dizisinde Yuvraj tam bir kumar bağımlısı olmuştur. Yuvraj’ın yolu ise bir gün yeni açılan bu büyük kumar salonuna düşmüştür. Yuvraj salonda hep kaybetmiş ve kendisine açılan extra kredileri de bitirmişti.

Kumarda kaybeden Yuvraj biraz da alkolün etkisi ile ortamda sıkıntı çıkartmış ve kendisinin zengin olduğunu biraz da kredi açılmasını istemiştir. Radhore’un adamları ise çok kaybeden bu çocuğa daha fazla kredi açmayınca patron gelmiştir. Patron biraz Yuvi’ye kızmış ve yeter demiştir. Yuvraj ise Radhord’a artistlik yapmıştır. Benim kim olduğumu biliyon mu diyen Yuvraj’a Rahhord babası zengin şımarık bir çocuksun demiştir. Radhore sonra üzerine içki dökünen Yuvraj’ın parası kalmadığını görünce ona biraz üst alması için para vermiş. Yuvraj ise o parayla da kumar oynamış ve bu sefer kazanmıştır.

Kördüğüm Radhord

PAtrounun kendisine rezil ettiğini gören Yuvi altta kalır mı kazandığı parayı patronun yüzüne atar. Bu sırada Radhore adamlarına kim bu çocuk nasıl bu kadar cesaretli deyince adamlar bu çocuk Yuvraj Sing Bundela demiştir. Bu durum karşısında Radhore şok olmuştur.

Radhore hemen Budela evine gitmiş ve Yuvraj’ın kaybettiği parayı teslim etmiştir. Ancak Radhore gittinde Veer ile karşılaşsa da Veer onu tanıyamamıştır. Diziseti.tv sitesinden özetleri takip ediniz. İleride Radhord kızı Mukta ile karşılaşacaktır.Kördüğüm Radhore

Kördüğüm Radhore Ne zaman Geri Dönecek? İşte Detaylar (4 Yorum)

  1. Resul Bey harikasınız ???
    Diziyi Rathore için izliyordum sadece. Adam şarap gibi yıllar daha da yakışıklı ve karizmatik yapmış 😉
    Şu adamı bu diziden hiç çıkarmayın ya???

  2. 9 nisanin bölümünü verdiyiniz içi teşekkürler size. Ama şimdiyse 10 nisanin bölümünü vermenizi sizden rica ediyorum. 246 ci bölümü iple çekiyorum. Lütfen qösterin bize 10 nisanin 246 ci bolümünü

  3. Kördüğüm dizisinde büyük anne nani nin ölmesini istiyorum.İça virle kızıyla oğluyla mutlu olmasını. Bay radotla tapasya ve muta da mutlu olsunlar iki aile mutlu şekilde yaşasınlar.İça ölmesin çekti çile yeter nolur