Kördüğüm Vanş’ı Kim Geri Getirdi? Kördüğüm Vanş Neden Geri Geldi?

Kördüğüm dizisinde bir merak edilen sorunun daha cevabı ortaya çıktı. Kanal 7 ekranlarında izleyicisi karşısına çıkan kördüğüm dizisinde şok bir olay yaşanmış ve ölen bir adam geri dirilmişti. Vanş intihat etmiş ama bir anda geri çıkıp gelmiş ve İşça ile Veer’in hayatını alt üst etmişti.

Vanş aslında Rocky diye bir adamdı. Vanş’a çok benzemek için bir dizi estetik operasyonlar geçirmiş ve sanki gerçek Vanş gibi eğitimler almıştı. Peki kimdi Bundela evini bu kadar yakından tanıyıp da Vanş’a ev ile ilgili çevrede ki insanlar ile ilgili her türlü bilgiyi öğreten.

Veer bu işin arkasında da Tapasya’nın olduğunu düşünmüştü. Hatta Vanş oyununu ynayan Nani ve Puşkar’da olabilirdi. Ama bunların hiç biri değildi Vanş’ı geri getiren. Vanş’ı araştırıp bulan ona her türlü eğitimi veren evde de Vanş’a kesintisiz destek çıkan tabi ki Mai’ydi. Kördüğüm 202. Bölüm resimleri 3

Peki Veer’in annesi Mai neden Vanş’ı geri getirmişti amacı neydi. Vanş’ı açık açık desteklemişti ama biz de yaralı anne yüreği ölen oğlunu karşısında görmüş tabi ki destek olacak diye düşünmüştük ama öyle değildi. Bu tezgahı kuran da bu oyunu yöneten de Mai’nin ta kendisiydi.

Mai’nin amacı İşça’dan kurtulmaktı. Mai İşça’yı sülalesinin sonu olarak görmekteydi; zira İşça başka adamların sülalesinden olan çocukları eve getirmiş Veer’den çocuk yapmak istememişti. İşça Veer’in de aklını çelince Mai böyle bir plan yaptı. Mai’nin  amacı Veer’i yeniden evlendirmek İşça’yı da eski kocası ile evlendirmekti ama olmayacak. Mai hedefine ulaşamayacak. Jogi sonunda Veer ve İşça’yı sahte Vanş’tan kurtaracak. Sahte Vanş’ın Rocky olduğu ise yine Puşkar tarafından ortaya çıkarılacak. Puşkar Vanş’ı bir barda bir kızla sarmaş dolaş görecek ve bu durumu Jogi öğrenecek.

Kördüğüm dizisinde 3. sezon özetini yazıyoruz. Kördüğüm dizisinde ileri ki bölümlerde neler olacak? İşça hapse girecek veer hafızasını kaybedecek. Detaylar için tıklayınız Kördüğüm

Kördüğüm Vanş’ı Kim Geri Getirdi? Kördüğüm Vanş Neden Geri Geldi? (1 Yorum)