Kuaförüm Sensin Jürileri Kimler? (Güncel Liste

Kuaförüm Sensin başta jürisiz başlasa da sonradan konseptte bir değişiklik yapmış ve üç jüri üyesi ile yoluna devam etmişti.  Kuaförüm Sensin’in yeni konseptinde ki ilk jüri üyeleri ise Ayşegül Kartal, Tuğba Özay ve Adanan Serter olmuştu. Uzun süre bu üç jüri üyesi ile yoluna devam eden Kuaförüm Sensin yarışmasında mart ayı başında yeniden bir değişiklik yapıldı ve Ayşegül Kartal ve Tuğba Özay Kuaförüm Sensin’den ayrıldı.

Kuaförüm Sensin yeni jüri üyeleri belli oldu. Kuaförüm Sensin yarışmasının yeni jüri üyeleri Bülent Ersoy Muammer Ketenci ve Sebile Ölmez oldu.

Kuaförüm Sensin yarışmasında ki jüri koltuklarından ayrılan Ayşegül Kartal ve Tuğba Özay’ın yerine ise iki yeni jüri üyesi geldi. Kuaförüm Sensin’de Adanan Serter yoluna devam ederken Muammer Ketenci ve  Sebile Ölmez Kuaförüm Sensin’in yeni jüri üyeleri oldu. 22 mart 2020 de koltuğu oturan yeni jüriler daha 10 bölüm çekmeden ne yazık ki pandemi nedeniyle 3 nisan 2020 de Kuaförüm Sensin  yayına ara verdi. Kuaförüm Sensin’e verilen arada ise yapımcı Global Medya büyük bir transfere imza attı ve ünlü sanatçı Diva’yı yani Bülent Ersoy’u Kuaförüm Sensin’in jüri kadrosuna kattı.

Rüştü Reçber’in eşi Işıl Reçber ve ünlülerin kuaförü olarak tanınan Seçkin Süngüç’de Bülent Ersoy ile birlikte Kuaförüm Sensin jüri koltuğuna oturacak. Bülent Ersoy, Işıl Reçber ve Seçkin Süngüç jüri olarak Kuaförüm Sensin’e dahil olmasından sonra Adanan Serter, Muammer Ketenci ve Sebile Ölmez  Kuaförüm Sensin’den ayrılacak.

Kuaförüm Sensin Jürileri Listesi

  1. Bülent Ersoy
  2. Seçkin Süngüç
  3. Işıl Reçber
  4. Muammer Ketenci
  5. Sebile Ölmez
  6. Adanan Serter
  7. Ayşegül Kartal
  8. Tuğba Özay

Kuaförüm Sensin Yeni Jürileri

Fatih Ürek

Bülent Ersoy’un ayrılmasından sonra Fatih Ürek Kuaförüm Sensin’in yeni jüri üyesi oldu. Hatırlanacağı üzere Fatih Ürek 3 sezondur Kanal D’de Gelinim Mutfakta’yı sunuyordu ve oldukça güzel reytingler alıyordu. 3 Nisan 1966 Erzurum doğumlu olan Fatih ÜRek 54 yaşındadır. Şarkıcı, oyuncu ve sunucu olan Fatih Ürek önce gazino sanatçısı olarak sanat hayatına başlamıştır. Aslen tiyatrocu olan Fatih Ürek son dönemde sunuculuk ve jüri üyeliği yapmaktadır.

Bülent Ersoy

9 Haziran 1952 de İstanbul’da dünyaya gelen Bülent Ersoy 68 yaşının içindedir. Aylık 3 milyon 250 bin TL ücret karşılığında Kuaförüm Sensin’de jüri koltuğunda oturacak Bülent Ersoy böylece jürilik açısından da aldığı astronomik rakam ile bir rekora daha imza atmış oldu. 2020’nin çok kötü başladığı Bülent Ersoy önce çok sevdiği annesini sonrada arkadaşı modacı Nur Yerlitaş’ı kaybetmişti. Bülent Ersoy tüm acılarını kalbine gömerek Kuaförüm Sensin de jüri olarak eleştiri yapacak ve puan verecek.

Seçkin Süngüç

14 Ağustos 1984’de İstanbul’da dünyaya gelen Seçkin Süngüç 36 yaşının içindedir. Ünlülerin makyajını yapan Seçkin Süngüç make-up artisti olarak tanınır. Sadece Türk ünlülerin değil bir çok yabancı ünlünün de makyajını yapmıştır. Aynı zaman da besteci yönü de vardır. blank

Işıl Reçber

5 Ekim 1977 Gaziantep doğumu olan Işıl Reçber Fenerbahçeli kaleci Rüştü Recber’in eşidir. Rüştü Reçber’den iki çocuğu olan Işıl Reçber tarzı ile en çok sevilen ünlülerden. blank

 

Muammer Ketenci

Muammer Ketenci 1965 İstanbul doğumludur ve 55 yaşının içindedir. Asıl soy ismi Üstübicioğulları’dır marka olmak için Ketenci soy ismini kullanmaktadır. Avrupa da tasarım ve moda eğitimi görmüştür. Şuanda takı toka tasarımı değil kıyafet tasarımı yapmaktadır. Evli ve iki çocuk babası olan Muammer Ketenci Amerikalı şarkıcı Beyonce’ye bile büstiyer tasarlamıştır.

blank

Sebile Ölmez 

Sebile Ölmez 1974 yılında İstanbul’da doğmuştur ve 46 yaşının içindedir. Emre Ölmez ile evli olan Sebile Ölmez Anadolu Üniversitesi İktisad fakültesi mezunudur. Uzun yıllar pazarlama işinde çalışsa da daha sonra sinema sektöründe menajer olarak görev almıştır. Sebibebi kanalı ile ünlü olan Sebile Ölmez güzellik, makyaj, bakım ve moda üzerine çalışmalar yürütmektedir. Sosyal medyada 2 milyona yakın bir takipçisi ve seveni vardır.

blank

Adanan Serter

1967 İstanbul doğumlu olan Adanan Serter 1988 yılından beri kuaför olarak çalışmaktadır. Studio Kuaför salonlarının kurucusudur. Sunucu Öykü Serter ile tek bağı ortak kullandıkları soy ismidir.

blank

Ayşegül Kartal

1981 İstanbul doğumlu olan Ayşegül Kartal 39 yaşındadır. Makyöz olarak görev yapmaktadır. Bir çok dizi de makyözlük yapmıştır. Caner Kurtaran ile evlidir.

blank

Tuğba Özay

Tuğba Özay 10 Şubat 1978 İzmir doğumludur ve 42 yaşındadır. Manken ve sunucu olarak bilinir. Haliç Üniversitesi Konservatuvar ve Tiyatro Bölümü mezunudur. Modelliğin yanı sıra dizi oyunculuğu da yapmış olan Tuğba Özay Çarkıfelek’i sunarak yükselde de 2010 yılında ses sanatçısı olarak da albüm yapmıştır.

blank

Kuaförüm Sensin 1 haziran 2020 de yaz boyu devam etmek üzere yeni konsepti ile tekrar ekranlara dönüyor. Global Medya’nın sevilen günlük yarışma programı Kuaförüm Sensin 1 haziran 2020’den itibaren pandemi günlerinde yayın hayatına başlayacak ancak bu sefer çok farklı bir Kuaförüm Sensin izleyeceğiz.

 

Kuaförüm Sensin Jürileri Kimler? (Güncel Liste (1 Yorum)

  1. Adanan Serter 1967 yılında doğmuş ve 1968 yılından beri kuaförlük yapmaktaymış. Adam 1 yaşından beri kuaför öyleyse 😂