Kulüp Dizisi Oyuncuları Kadrosu ve Konusu (Netflix)

Gökçe Bahadır, Barış Arduç ve Salih Bademci’nin başrollerini üstleneceği Netflix’in yeni dizisi Kulüp  5 Kasım 2021 de Netflix ekranlarında yayında olacak. Ocak ayında çekimlere çıkacan Kulüp dizisinin yapımcılığını O3 Medya’nın üstlenecek. Kulüp Dizisinin yönetmeni Zeynep Günay Tan ve Seren Yüce olurken dizinin senaryosunu Necati Şahin’in yazacak. Kulüp dizisi 8 bölüm olarak Netflix ekranlarında olacak.

Kulüp Dizisi Konusu: Hikaye 1955 yılında ünlü bir gece kulübünde geçer. Cezaevine giren Matilda hapisten çıktığı gün Raşel isminde bir kızı olduğunu öğrenir. Matilda kızı Raşel’e kendi i affettirmeye çalışırken asıl tehlikenin Pera’nın belalı yakışıklısı Fıstık İsmet olduğunu anlar. Kızını bu adamdan uzak tutmaya çalışan Matilda bir yandan da gece hayatından patronu Orhan, kıskanç yöneticisi Çelebi ve vizyoner sanatçı Selim’in egolarını yönetmeye çalışır. Bu kulüp müşteriler için cennetken çalışanlar için bir cehennemdir. Matilda’nın gelişiyle değişen bu kulüp ailesizlerin ailesi olur.

Kulüp Dizisi Oyuncuları

Gökçe Bahadır (Matilda)

Son olarak Kendi Yolumda filminde Gökhan Özoğuz ile partner olarak kamera karşısına çıkan Gökçe Bahadır şimdi de Barış Arduç ve Salih Bademci ile Kulüp dizisinde kadın başrol oyuncusu olarak yer alacak. 9 Kasım 1981 de İstanbul da dünyaya gelen Gökçe Bahadır şuanda 39 yaşının içindedir. İstanbul Üniversitesi Radyo ve Televizyon bölümü mezunu olan Gökçe Bahadır daha sonra oyunculuk eğitimini Müjdat Gezen Sanat Merkezinde almıştır. Radyo sunuculuğu ile başladığı yolculuğuna Hayat Bilgisi dizisinde hayat verdiği Törpü karakteri ile oyunculuğa geçti. Daha sonra Yaprak Dökümü ve Aramızda Kalsın dizilerinde başrolde yer alan Gökçe Bahadır son olarak Ufak Tefek Cinayetler dizisinde Doktor Oya olarak yer almıştır. 1.70 metre boyunda, 55 kilo olan Gökçe Bahadır Yunan sevgilisi Yiannis Magkos ile olan ilişkisini bitirdi.

MAtilda kendini korurken katil olmuş 17 yıl hapis yatmış sonunda af ile dışarı çıkmış bir kadındır. 

gokce bahadir

Barış Arduç (Fıstık İsmet)

Son olarak Çukur dizisinde konuk oyuncu olarak yer alan  Barış Arduç daha önce de Kuzgun dizisinde başrolde yer almıştır. Kiralık Aşk dizisi ile en büyük çıkışını yakalayan Barış Arduç 9 Ekim 1987 de İsviçre doğumludur.33 yaşında olan Barış Arduç Ayla Algan’dan özel oyunculuk dersleri almıştır. İlk olarak Pis Yedili dizisinde ismini duyuran Barış Arduç le 6 yıllık nişanlısı Gupse Özay ile evlilik hazırlığı yapmaktadır.  Barış Arduç 1.82 metre boyunda, 78 kilo ağırlığındadır.

Fıstık İsmet taksi şoförüdür. Yakışıklı bir adamdır. 

baris arduc

Salih Bademci (Selim)

Daha önce Kiralık Aşk dizisinde de Barış Arduç ile beraber oynayan Salih Bademci Kulüp dizisinde de Barış Arduç ile birlikte rol alacak. Son olarak Kırmızı Oda dizisinde yer alan Salih Bademci 15 Ağustos 1984 İzmir doğumludur. 36 yaşında olan  Salih Bademci  asıl çıkışını İstanbullu Gelin dizisinde hayat verdiği Fikret Boran karakteri ile yaşamıştır.

Selim geleceği parlak bir sanatçıdır. Klüp istanbul’da assolist olarak kabul alır. 

salih bademci

Fırat Tanış (Çelebi)

5 Mayıs 1975 de İstanbul da dünyaya gelen Fırat Tanış oyuncu ve müzisyendir. Son olarak İstanbullu Gelin dizisinde hayat verdiği Adem karakteri ile çok sevilen Fırat Tanış Geniş Aile dizisinde hayat verdiği Koyu Bilal karakteri ile tanınmıştır. İstanbul Üniversitesinde Tiyatro bölümü mezunu olan Fırat Tanış şimdi de ilk kez bir internet dizisi olan Kulüp’te yer alacak. Fırat Tanış 2014 de sevgili eşi Kübra Tanış ile evlenmiştir. 1.75 metre boyunda, 62 kilo ağırlığındadır.

Çelebi klüp İstanbul’un müdürüdür.firat tanis 2021 resimleri

Asude Kalebek (Raşel) – Aysel

İstanbul Boğaziçi Üniversitesi mezunu olan Asude Selma Kalebek 18 Haziran 1999 İstanbul doğumludur ve 22 yaşındadır. Netfix’in Klüp dizisinde yer alan Asude Selma Kalebek Klüp dizisinde Raşel karakteri ile yer alacak.

Raşel Matilda’nın kızıdır. 17 yaşındadır ve yetimhane de kalmaktadır. Fıstık İsmet’e aşıktır. 

Asude Kalebek klüp dizisi oyuncusu oldu

Metin Akdülger (Orhan)

Metin Akdülger 10 Nisan 1988 Bursa doğumludur ve 33 yaşındadır. 1.84 metre boyunda, 70 kilo ağırlığında olan Metin Akdülger Muhteşem Yüzyıl Kösem ve Medcezir gibi diziler ile ününe ün katmıştır.

Klübün sahibidir. İleri görüşlü bir adamdır. 

Metin Akdülger  klüp dizisi oyuncusu oldu

Suzan Kardeş (Mevhibe)

Kulüp dizisinde Mevhibe ünlü bir assolisttir.

Mevhibe kulup dizisi

İştar Gökseven (Ali Şeker)

İsmet’in düşmanıdır. Kulüpte çalışır. 

kulup dizisi Ali Seker

Merve Şeyma Zengin (Tasula)

Aysel’in yetimhane arkadaşıdır. Klüp İstanbul’da çalışır. İsmet’e aşıktır. kulup dizisi tasula

Sezer Arıçay (Hacı)

Hacı köyden İstanbul’a ünlü olma hayalleri ile gelmiş bir gençtir. Bağlama çalar.

kulup dizisi haci

Doğanay Ünal (Bahtiyar)

İstanbul kulübünde çalışan köylü bir gençtir.

kulup dizisi Bahtiyar

Murat Garipağaoğlu (David)

David Matilda’ya İstanbul’da sahip çıkan daha sonra da Matilda’nın kızını koruyup kollayan güzel kalpli bir adamdır.

kulup dizisi david

İlker Kılıç (Mordo)

Yorum yaz

Kulüp Dizisi Oyuncuları Kadrosu ve Konusu (Netflix) (1 Yorum)

  1. Müziklerden bahsedin birazda dizinin canı bu müzikler niçin müzikler kim tarafından yapılmıştır..Bahsedilemez anlamak çok zor