Mucize Doktor Nazlı’nın Babası Kimdir? Edip Saner Kim?

Mucize Doktor dizisinde önce Ferman hocanın hasta kardeşini görmüştük; sonra Demir’in babasını sonra da Ali Vefa’nın babasını izlemiştik; bunların hepsi konuk oyuncu olarak dizi de yer almış sonra da ayrılmıştı. Şimdi de Mucize Doktor dizisine Nazlı’nın babasına hayta vermek için ünlü oyuncu Edip Saner dahil olacak. 

Mucize Doktor Nazlı’nın Babası Kimdir?

Mucize Doktor  dizisinde Nazlı annesi öldükten sonra babası ile yaşamamıştır; zira babası bir alkoliktir ve içtiği zaman gözü hiç kimseyi görmeyen hiç bir şey düşünemeyen bir canavara dönüşmektedir. Nazlı ayık olduğu zamanlarda babasını çok sevmekte ve onun bir melek olduğunu düşünmektedir. Nazlı babasının annesine yaptıklarından sonra babası ile tüm bağını koparmış ve bir daha onu affetmemek için kendine yeminler etmiştir.

Ali Vefa Adil Hoca’yı fizik tedaviye götürmek ve gezdirmek için araç sürmeyi öğrenmeye çalışır ancak yolda sarhoş bisikletli bir adama çarpınca tüm hayaller yıkılır. Kaza sonrası Nazlı’yı büyük bir sürpriz beklemektedir. Nazlı yerde yatan çarptıkları adamın babası olduğunu görünce şok olur.

Nazlı’nın babasının kazadan kaynaklı bir sorunu olmasa da adam aşırı alkol kullanımından ve yetersiz beslenmeden dolayı oldukça ağır durumdadır. Ali Vefa ise Nazlı ile babasını barıştırmak için harekete geçer ancak bu daha yeni barışan Ali Vefa ile Nazlı arasında yeni bir krizin çıkmasına neden olur. Mucize Doktor Nazlinin Babasi

Edip Saner Kimdir?

Bir miktar kilo verdiği için ve makyajla bağımsızlaştırıldığı için ünlü oyuncu Edip Saner’i tanıyamamış olmanız çok normal. Eşkıya Dünyaya Hükümdar dizisinde hayat verdiği Köksal karakteri ile son döneme damga vuran Edip Saner Daha önce de Hercai ve Galip Derviş dizilerinde d e yer almıştı. Uzun yıllar tiyatro sahnelerinde yer alan Edip Saner Kurtlar Vadisi Pusu dizisinde hayat verdiği Uygar karakterinden sonra dizilerin aranan isimlerinden olmayı başarmıştı 1968 yılında Ankara da dünyaya gelen Edip Saner Mimar Sinan Üniversitesinde tiyatro eğitimi almıştır. Bakırköy Belediyesi Tiyatrosunda sanat yönetmeniedip saner olarak çalışan Edip Saner aynı zamanda seslendirmen olarak da görev alır