Kuruluş Osman Aygül Kimdir? Aygül ve Osman Bey Evlenecek mi? Buse Arslan

Kuruluş Osman dizisi oyuncu kadrosunu ve karakterlerini yakından incelemeye devam ediyoruz. Kuruluş Osman dizisinde izleyicinin en çok kim olduğunu merak ettiği karakterlerden biri de yüzünü ekranlarda çok sık gördüğümüz ancak Kayı kadını olarak geleneksel kıyafetler içinde tanıyamadığımız Buse Arslan oldu.

Kuruluş Osman Aygül Kimdir?

Kuruluş Osman dizisinde Aygül karakteri Kayı obasının en güzel ve en gözde kızlarından biridir Bey kızı olan Aygül Ertuğrul beyin kardeşi Dündar beyin kızıdır. Annesi Zöhre hatundur. Batur adında bir abisi vardır. Çocukluktan beri Ertuğrul beyin oğlu Osman beye aşık olan Aygül Ertuğrul beyin amcasının kızıdır. Çok iyi kalpli bir Kayı kızı olan Aygül Hatun Aybars beyin nişanlısı Burçin Hatun’un da yakın arkadaşıdır. Aygül güzelliği ile bir çok Kayı alpinin dikkatini çekse de Aygül’ün kalbinin Osman beyde olduğunu herkes bilir. Çok iyi kalpli ve saf bir kız olan Aygül sürekli Osman bey ile düğünlerini hayal etmektedir.

Osman bey her ne kadar Aygül’ü çok sevse de aynı obada ve yan yana büyüdükleri için hiç bir zaman Aygül’ü eşi olarak düşünmemiş ve Aygül’ü kardeşi olarak çok sevmiştir. Aygül ise bu durumun farkında değildir; Burçin aldığı gazla Osman beyin kendisini istediğini sanmaktadır; ancak Osman bey Şeyh Edebali’nin kızı Rabia Bala Hatun ile evlenince büyük hayal kırıklığı yaşamıştır; ancak sonunda Bala Hatun da Osman beyin kalbinin de yüreğinin de Bala hatun ile olduğunu anlamıştır. kuruluş osman Aygül

Kuruluş Osman Aygül ve Osman Bey Evlenecek mi?

Kuruluş Osman dizisinde aslında Osman beyin ilk eşi Malhun Hatundur; Malhun Hatun Ömer beyin kızıdır; hatta Osman beyden sonra devletin yönetimini devralacak Orhan Gazi’nin de annesi Malhun Hatundur. Kuruluş Osman dizisi bu açıdan gerçek tarihi veriler ile uyuşmamaktadır; ancak her ne olursa olsun Osman bey ile Aygül Hatun’un evliliği ile ilgili hiç bir tarihi bilgi belge yoktur; bu durumda Aygül’ün aşkı platonik kalacaktır.

Buse Arslan Kimdir?

buse Arslan eskiden sarışın olduğu için tanıyamamış olabilirsiniz; ancak Buse Arslan Akasya Durağı dizisinin son sezonunda ekranlarımızda yer alan kadın sürücüdür. Asıl tanınması  Kocamın Ailesi dizisinde hayat verdiği Gülay karakteri ile olmuştur. Buse Arslan 2017 de Aşk Yalanı Sever dizisinde Perihan karakteri ile yer almış 2018 de Kocamın Ailesi dizisinde Berrak karakterine hayat vermiştir; ancak son dönemlerde dizi tutturamayan isimlerden biridir Buse Arslan Akdeniz Beykent Üniversitesi oyunculuk bölümü mezunudur. Oyunculuk yetenekleri üst seviyede bir sanatçıdır.kuruluş osman Buse Arslan resimleri aygül

Buse Arslan Kaç Yaşında?

Buse Arslan 29 Aralık 1992 İstanbul doğumludur ve 27 yaşının içindedir.

Buse Arslan Boyu Kilosu?

Buse Arslan 168 cm boyundadır ve 55 kg  ağırlığında fit bir vücuda sahiptir.Buse Arslan resimleri 2019