Yemin 123. Bölüm 124. Bölüm 135. Bölüm Özeti 20 Kasım 21 Kasım 22 Kasım

Yemin 125. Bölüm Özeti

Cemre’nin planı ters teper ve Emir Reyhan’a destek çıkar. Emir tarafından korunan Reyhan şaşkındır. Emir’in daha açıklayacağı şeyler de vardır. Öte yandan, Narin’e olan duyguları, Kemal’in zor bir karar vermesine sebep olacaktır.

Yemin 22 Kasım Özeti

Reyhan’a misafirlerin içinde hizmetçi gibi davrandığı için Emir’den yediği ayarın ardından gitmeye kalkan Cemre’yi Cavidan sakinleştirmeye çalışıyor ancak tam da bu anda Emir Cemre sen kal konuşacağız diye seslenir. Reyhan’ın elinden sımsıkı tutup yürüyen Emir yavaş-yavaş bu işin sırrını çözecektir ancak şimdilik tek amacı Reyhan’ı evdekilerden korumak ve ezdirmemek olacaktır.

Reyhan’sa muhteşem bir plan kurmuştur Cavidan için Cavidan’a kocana ne yaptığını biliyorum susmamı istiyorsan söylediğim yere para getir diye mesaj atar eğer Cavidan endişelenip parayı hemen götürürse Hikmet’i bu hale Cavidan getirmiştir; ancak Reyhan gerçekleri öğrendikten sonra bile Suna ile Emir üzülmesin diye gizleyecek. Reyhan bir yandan da eline kanıt toplayıp dayısını iyileştirmeye çalışacak.

Cavidan ise aldığı mesaj karşısında Allah kahretsin diye paraları hemen çantaya dolduruyor bu şantajcı kimse ondan hemen kurtulmalıdır. Masal bahçedeki üstü açık elektriğe tam dokunacakken Narin hayır diye hemen Masal’ı durduruyor Masal’da hemen Narin’e sarılıyor. Narin ve Masal’ın sarıldığını Narin’in Masal’ın hayatını kurtardığını gören Şehriye’ye ablada Kemal’e annelikte pek yakışır ona Masal’ıma da bir kardeş lazım evimiz şenlensin der.

Reyhan’da tuzağını kurmuş Cavidan’ı beklemektedir eğer gelirse dayımı bu hale Cavidan getirdi diye düşünüyor aslında biliyordur sadece emin olmak istiyor Cavidan ise yollara düşmüştür bile.^Emir’de Reyhan’a sana küsmek kızmak yerine aslında teşekkür etmem gerektiğini fark ettim ben deyip Reyhan’ın da yüreğine birazcık da olsa su serpmiştir. Reyhan ise bu olaydan sonra Emir beni hala seviyor diye düşünür.

Yemin 125. Bölüm Özeti

Cavidan’ın dayısına bir şey yapıp yapmadığından emin olmak isteyen Reyhan bir plan yapar ve Cavidan’ın telefonuna Kocana neler yaptığını biliyorum; susmamı istiyorsan bana 200.000 TL para getir der.  Cavidan kendisine mesaj atanı öğrenmek ve para ile onu susturmak için hemen mesajda belirtilen yere gider.  Reyhan para ile parka gelen Cavidan’ın artık suçlu olduğundan emindir.Yemin 125. Bölüm resimleri

Diğer taraftan Cemre’nin sevdiği kadın Reyhan’a yaptıklarına şahit olan Emir Cemre’ye dersini vermek ister bunun içinde Cemre’yi karşısına alır ve ona haddini bildirir. Emir Cavidan ve Cemre karşısında ezilen Reyhan’a destek olur ve ondan annesi ve Cemre adına özür diler

Diğer taraftan Narin Masal bahçede ki açık bırakılan elektrik tellerini merak eder ve tam tellere dokunacakken Narin onu son anda durdurur ve belkide Masal’ın hayatını bir kez da kurtarır. Şehriye ise zaten kafası karışık olan Kemal’e Narin’den ne kadar iyi bir anne olacağını ve Masal’a öz annesinden bile iyi bakabileceğini söyler.

Yemin 125 bölüm fragman

Yemin 124 bölüm Resmi Özeti

Reyhan Cemre ve Emir’i bir arada görür ve yıkılır. Cemre’yle Emir’i birlikte gören Reyhan hayal kırıklığı içindeyken, Cemre ise Reyhan’a yeni bir darbe vurmak üzere yaptığı yeni planıyla harekete geçer. Öfkeyle Narin’i kıran Kemal, olanları düzeltmek için bir çare aramaktadır. Narin karşılaştığı bilgi ise onu büyük bir korkuya sürükleyecektir.

Yemin dizisi setine gittik ve sizler için çok özel bilgiler getirdik. Yemin dizisinde kasım ayı sonunda sürpriz bir düğün var. Bu düğün kimin; setten düğün fotoğrafları ve diğer bilgiler için tıklayınız Yemin

Yemin 124 bölüm Özeti

Emir Reyhan’a en büyük silahın suskunluğun değil mi? Amma atladığın bir şey var seni umursamıyorum deyip kolundan tutunca uzun süre sonra bu kadar yakalamıştır iki aşık ancak Emir bir defada Reyhan’ın gözünün içine bakarak yüreği yanarak seni umursamıyorum der. Emir’in tek amacı Reyhan’ın dilinin bağını çözmektir; Emir bunu yalvarma ile yapamamıştır; şimdi Reyhan’ın yüreğini yakarak bu bağı çözmeye çalışmaktadır.

Emir’in bakışları her defasında iğne gibi batsa da Reyhan’ın kalbine Reyhan dayısını Cavidan’ın eline bırakıp gidemez. Emir ise Reyhan’ın bu konuşmalarını duyar ama elinden bir şey gelemez. Yemin 124 bölüm resimleri

Yarası kanayan Kemal’in yarasına Narin müdahale eder. Kemal’de Reyhan’dan uzak durması gerektiğini bilmektedir; her gün daha fazla bağlanmaktadır Reyhan’a ama her gün onunla birlikteyken ondan nasıl uzak olacağını bilemez. Kemal Narin’e aşkını itiraf etse de Narin geçmişiyle yüzleşmeden aralarında hiç bir şey olamaz.

Eve gelen misafir Reyhan için güzel kız der. Cemre’de güya Reyhan bu evin hizmetçisi diyerek masanın üzerindekini devirir ve Reyhan’a temizlikçi muamelesi yapar ve Reyhan’ı döktüğünü temizlemesi için çağırır. Reyhan’da dayısı için daha fazla sorun olmasın diye diz çöküp yerdekileri temizlerken Emir gelir.

Emir Reyhan’ı kolundan tutarak kaldırıp Cavidan ve Cemre’ye ne oluyor burada o buranın hizmetçisi değil sizin emir verebileceğiniz önünüzde diz çöktürebileceğiniz birisi asla değil der. Emir Reyhan’ın ellerinden sımsıkı tutar. Emir kendi her ne söylese de Cavidan ve Cemre’nin Reyhan’ı ezmesine asla müsemma göstermeyecektir çünkü Reyhan Emir’indir ve her zaman öyle kalacaktır.

Yemin 124. Bölüm Fragmanı

Yemin 123. Bölüm Detaylı özeti

Cavidan’ın yaktıklarını gören Emir Reyhan yaktı sanıp öfkeleniyor Reyhan’da Cavidan mı yaktı diye düşünüp aklındakileri birleştiriyor.  Nigar’ı gören Reyhan konuşmamız lazım diyerek Nigar’a o notu senin yazdığını biliyorum deyince Nigar’da Evet o notu ben yazdım diyor. Nigar Reyhan’a gitmeyin diye yaptım deyince Reyhan ne olur gerçeği saklama ne biliyorsan söyle gerekirse seni canım pahasına korurum dese de Nigar’ı ikna edemez ancak Reyhan’da Nigar’ın her şeyi bildiğine emin olduğu için Nigar’ın peşini bırakmayacaktır

Kemal’e evde kulaktan kulağa dolaşan efsaneler doğruymuş hastalandığında çekilmez biri oluyorsun diyen Narin uyudu bir an önce iyileş diyor. Narin’le aynı yatakta uyuyan Kemal gözlerini ondan alamıyor.
Hafız’ın şiirini hatırlayan Kemal duygusal anlar yaşıyor. Reyhan’ı gören Emir sana o kutuyu yak diye değil at diye vermiştim diyor Reyhan gerçeği söylemeye çalışsa da Emir’in öfkesi söylemesine izin vermez Cavidan’da her zamanki gibi izliyordur onları.

Emir kitabın arasından bulduğu fotoğrafı Reyhan yaktı ben neden saklıyım düşüncesi ile ezmek istese de kıyamıyor. Reyhan’sa dayısına bakım yaparken gözünü boynundaki izden ve aklındaki sorulardan ayıramıyor dayı o mu yaptı sana bunu gerçekten çocuklarının annesi mi yaptı diyor Babasının yanına gelen Emir Reyhan’a bir şey demeden çekip gider.

Kemal’in Avukatı Talaz’ı Kemal’in geçirdiği kazada bir parmağın var mı dese de Talaz bir suçum yok diyor avukatta kan müvekkilim sadece kızını istiyor kan dökülmeyecek diyor Cavidan Reyhan’ı ne kadar kışkırtmaya çalışsa da Reyhan sabır taşı mübarek Melike nasıl dayanıyorsun değince Reyhan’da dayım için sabır etmek zorundayım diyor. Sabah göz-göze ayılan balkabağı ve gizemler kraliçesi hemen yataktan atlayıp çıkıyor Kemal’in yarasının kanadığını gören Narin kurtlu gibi iki gün şu yatağa yatamadın diyor Şehriye ’ye ablanındı endişesi komik anlara sebep oluyor.

Reyhan’da kazayı araştırıyor tam Melike konuşacakken Emir arıyor telefonu açan Reyhan’a Seferi soran Emir’e ben markete gönderdim değince ben ona talimat vermiştim bilerek mi yapıyorsun hemen dosyayı alıp holdinge gel diyor. Dosyayı alıp şirkete gelen Reyhan çıkarken Emir çıka bilirsin demedim diyor Reyhan’ın Emir beni unutamayacak dediğini hatırlıyor Emir gelen misafire Perihan hanıma boşandığını söylüyor en kötüsü de hiç tanımamış olmak diyor.

Hastahanede bir adamın Narin’e baktığını gören Kemal Adam Narin’in yanına yaklaşınca kıskanıyor. Cemre Cavidan’ı arayıp müjde istiyor şirketten Yonca aradı Emir Reyhan’a çok kötü davranmış diyor ve şirkete gidiyor Cavidan’da tabi ben sana demiştim değdi mi kalbimi kırmana diyor.

Bir bankda oturan Kemal ve Narin’i Talaz izliyor Kemal’le baş-başa kalmak için fırsat kolluyor çay almaya giden Narin Talaza fırsat yaratıyor. Benden o kadar kolay kurtula bileceğini mi sanıyorsun Kemal Efendi diyen Talaz bundan sonra gölgen olacağım diyor sen tavşan ben tazı olacağım kovalayamazsam başka tavşan bulacağım karın olur kızın olur değince Kemal’de boğazına sarılır araya giren Narin’i iten Talaz kafayı yiyor

Anladığım kadarıyla eşin sevgine layık değilmiş diyen danışman bilmeden de olsa Reyhan’ın canını yakıyor gelecekte ailene yakışır bir kız bulacağından eminim diyor Emir’se unutmak o işte mümkün değil diyor şirkete gelen Cemre Narin’e Talaz beni kışkırtmak için elinden geleni yapıyor sevdiklerim üzerinden oynuyor senin üzerinden diyen Kemal sonradan kendini toparlıyor.

Reyhan Yonca’ya nereye gittiğini ve Emir’e söylemesini söylese de Emir sorduğunda Cemre izin vermez söylemesine ve Emir’e beni de eve bırak diye Emir’le gidiyor. Narin Kemal’e özür dilerim alyansımı çıkarttığım için mahkeme bitene kadar en az senin kadar dikkatli olacağım deyince Kemal Narin’i kendinden uzaklaştırmak adına Narin’e çok sert tepki gösterir. Cemre ile Emir Reyhan’ın tamda önünden geçiyor ancak Emir Reyhan’ı görmüyor Reyhan’da banka çöküp kalıyor Emir Reyhan’ı görüp geri dönecek mi?

 

Yemin 123. Bölüm Özeti

Cavidan’ın yaktığı hatıralar Reyhan’ın başına bela olur. Emir tüm hatıralarını Reyhan’ın yaktığını düşünür. Reyhan bir kez daha Emir’e karşı sesini çıkarmaz ve tüm bunları senin annen yaptı; babanı da bu hale getiren annendi diyemez; ancak Cavidan’a Reyhan’ın tanıdığı sürenin sonuna gelinmiştir; artık Reyhan tüm sırları çözmüştür; ancak Emir’in içinde ki öfke dinmeden Reyhan Cavidan’a karşı asla üstün gelemeyecektir. Emir Reyhan’ın kendi canını yakmaya çalıştığını düşünerek kendisi de Reyhan’ın canını yakmak için sivri dilini kullanacak ve Emir’in söylediği her söz Emir’in aşkı ile yanan Reyhan’ın ciğerine işleyecek.

Diğer taraftan Kemal ise sonunda Talaz’a bir ders verir ve ailesine zarar vermeden Talaz’ı durdurur; ancak Kemal’den yediği yumruk Talaz’ı daha da öfkeli hale getirmektedir.

Yemin 20 Kasım Fragman Analizi

Cavidan’ın yaktığı Kkutuyu Reyhan’ın yaktığını düşünen Emir sana o kutuyu at diye vermiştim sen gidip bahçede yakmışsın görelim bakalım kim kimin canını daha fazla yakacak der. Emir’in girdiği bu yol hem kendi hem de Reyhan’ın canını oldukça yakacaktır. Bu işin sonunda ise canı en çok yanan Cemre olacaktır.

Polisten kurtulan Talaz Kemal’le yüzleşir. Talaz Masal’ın adını ağzına alınca Kemal çıldırır. Talaz bir de yaralı Narin’i itince Kemal dayanamaz ve Talaz’a sağlam bir yumruk atar.

Emir bir aile danışmanına Reyhan için eski eşim der. Eski eşimi hiç tanıyamamışım der Bu konuşmalar durum her ne kadar Reyhan’ın yüreğini yaksa da Reyhan sonunda sınavdan alnın akı ile çıkıp Emir’e kavuşacağını bilmektedir.

Cavidan’ın Hikmet’e vurduğu aleti alıp eve gelen Reyhan Nigar’a o notu senin yazdığını biliyorum der. Nigar cesaretini toplar ve evet o notu ben yazdım der; ancak Nigar başına geleceklerin tahmin edememiştir.

Reyhan’da dayısı ile konuşur ve o mu yaptı? seni bu vaziyete çocuklarının annesi mi getirdi der ancak Reyhan bundan sonra durmayacaktır. Araştırmalarının sonunda haklı olduğunu gören Reyhan Cavidan’ın cezasını kesecektir. Cavidan’ın öfkesi ise Nigar’a ve en çokta Hikmet’e yönelecek Yemin dizisinin 20 kasım da ekranlara gelecek yeni bölümünde. Peki Reyhan öğrendikleri karşısında Cavidan’la yüzleşecek mi?

Yemin 123. Bölüm fotoğrafları

Yemin 123. Bölüm Fragmanı

Yemin’de Gelecek Hafta

Yemin dizisine sonunda Cavidan ve Cemre meselesinin bitiriyoruz. Yemin dizisinde Cavidan ve Cemre’nin ayrılmasından sonra yeni oyuncuların kadroya gireceği kulağımıza gelen bilgiler arasında. Yemin dizisinde şuana kadar Cemre vardı; yani hep Reyhan’ın rakibi vardı; dizinin yeni bölümlerinde artık Emir’in de bir rakibi olacak. Yemin dizisine yeni bir erkek başrol oyuncusu girecek bu oyuncu bir doktor olacak ve Reyhan’a aşık olacak. Tahminimizce bu doktor hasta olan Hikmet’in doktoru olabilir. Diğer taraftan Yemin dizisine yeni giren oyuncular ile birlikte senaryoda önemli değişikliklerde olacak. Zaten izleyici sürekli Cemre ve Cavidan’ın planları sonucunda Emir ile Reyhan arasında ki yanlış anlaşılmalardan sıkılmıştı.

Yemin dizisinde artık Reyhan Cavidan’ın ile ilgili gerçekleri öğrenen Reyhan dayısını bu eziyettten kurtarmaya ve Cavidan’ı hapse göndermeye yemin etmişti. Reyhan bir kaç bölüm içinde gerçekleri ispat edecek ve Cavidan’ı adam öldürmeye teşebbüsten hapse gönderecek. Tabi bunun için biraz  daha zaman lazım. Reyhan önce Emir’i yanına almalı ve annesinin babasını bu hala getirdiğini ona anlatmalı ve inandırmalı. Bakalım Emir gerçekleri öğrendiğinde ne tepki verecek?

Diğer taraftan Cavidan da başına gelecekleri az çok görecek ve bir şeyler yapmazsa kısa süre içinde sonun geldiğini görecek. Cavidan’ı kurtaracak tek şey ise Emir’i kendine inandırmak olacak. Cavidan Reyhan’ın Emir olmadan hiç bir şey yapamayacağını düşünecek ancak öfkeli bir Reyhan dayısı için çok şey yapacak. Nigar’ın defterini düren Cavidan için sıra Reyhan’ı konaktan göndermeye gelmiştir; eğer Reyhan konaktan gitmezse tek çare onu öldürtmek kalmıştır.

Emir’in içinde ki öfke ise bir türlü dinmek bilmeyecek; Reyhan’ın neden kendisininde boşandığını anlamaya çalışacak; ancak Reyhan yine sesini çıkartmayan Reyhan’ı Kemal affetmeyecek. Reyhan Cavidan’ı hapse gönderebilmek için Emir’i hapse gönderme riskini göze alacak ve Emir’e gerçeklerden bahsetmek zorunda kalacak. Yemin 123. Bölüm resimleri

Diğer taraftan Kemal ve Narin arasında bir düğün bekleyen izleyici beklemek zorunda kalacak; 3 ayda bir birlerine olan aşklarını kendilerine itiraf eden ikili evlilik kararı için bakalım daha  kaç ay bekleyecek; bizim tahminlerimize göre Kemal ve Narin’in mutluluğunu izleyici sezon sonuna doğru görecek.

Kemal Narin’e aşkını itiraf etmek için çok beklemeyecek; Narin’e olan duygularının sadece bir minnet duygusundan ibaret olmadığını anlayan Kemal Tarhun Narin’e olan duygularından açıklamadan önce onun gerçekte kim olduğunu ve geçmişte neler yaşadığını öğrenmek isteyecek; ancak Narin geçmişi ile ilgili hiç bir sır paylaşmayacak. Yemin 20 kasım resimleri

Yemin 123. Bölüm 124. Bölüm 135. Bölüm Özeti 20 Kasım 21 Kasım 22 Kasım (2 Yorum)

  1. Ya artik yeter emir bu kadar sevdigi esine kotu davranmak ona yakismiyor artik emir gercekleri kndi kulağıyla duysun artik cavudan ve cemre konusurken getcekleri duysun srtik emir ya hep kotuler hep kotuler birazda iyiker kazansin artik emir reyhana haksizlik ettigini gorsun artik ondan izur dilesin artik reyhana daha cok baglansin artik krmal ve narin getcek evliluk yasasin artik