Kuzgun Dizisi Dila Kimdir? Nasıl Bir Karakter? (Dila ve Kuzgun’u Yakıştırdınız mı?)

Kuzgun dizisi şubat ayında Star Tv ekranlarında izleyicisi karşısında olacak. Bilindiği üzere uzun süredir hiç bir dizi de yer almayan ve piyasanın en çok beklenen erkek başrol oyuncusu olan Barış Arduç’a partner arayışları devam ediyordu. Barış Arduç’a milyonlar veren Ay Yapım işini riske atmak istemedi ve Barış Arduç’a partner olarak Türkiye’nin en güzel ve en yetenekli kadın başrol oyuncularında Burcu Biricik’i seçti.

Ay Yapım çok güvendiği Kuzgun dizisi senaryosuna çok özel de bir oyuncu kadrosu kurmak için çalışmalara devam ediyor; ancak şuanda net olan şey Kuzgun dizisinde Hırçın ve yakışıklı Kuzgun karakterine Barış Arduç; asil ve güzel Dila karakterine ise Burcu Biricik hayat verecek.

Kuzgun dizisi tam liste oyuncu kadrosu ve karakter listesi için tıklayınız KuzgunKuzgun dizisi Dila

Kuzgun Dizisi Dila Kimdir?

Dila güzeller güzeli bir avukattır. Hayatının belli kısmında yaşadığı zorluklara rağmen ayakta durmayı başarmıştır. Adalete inanan bir avukat olan Dila Kuzgun ile çocukluk aşkıdır ama Kuzgun’uın babasının şehit edilmesinden sonra Kuzgun bir anda kaybolmuştur. Bir birlerine itiraf edemeseler de onlar çocukluktan beri birbirlerine aşıktır. Yıllar sonra Akça ismiyle tekrar Dila’nın karşısına çıkan Kuzgun artık intikam ateşi ile yanan bir adamdır.

Kuzgun babasına yapılan haksızlığı kendi adaleti ile çözmek ister ama Dila buna karşıdır. Kuzgun ile tekrar karşılaşması hayatının dönüm noktası olacak; aşk ile intikam duygularını bir arada yaşamak zorunda kalacaktır. Dila’nın en büyük sınavı ise aşık olduğu adam Kuzgun olacaktır.

Kuzgun Dizisi Dila karakterine ünlü oyuncu Burcu Biricik hayat verecek. Peki kimdir Burcu Biricik

Burcu Biricik Kimdir?

Reklamcı Emre Yetkin ile 2016’da evlenen Burcu Biricik  4 mayıs 1989 doğumludur ve artık 30 yaşının içindedir. İzmir’e Arkeoloji eğitimi almaya gelen Burcu Biricik İzmir belediyesi tiyatrosunda eğitim aldı ve yeteneğini keşfetti. Aslında Antalya’lı olan Burcu Biricik güzelliği ile Antalya’da Akdeniz Kraliçesi seçilmişti. Hem güzellik hemde yetenek bir arada olunca Burcu Biricik  zaten Türkiye’nin dikkatini de kısa sürede çekmeyi başardı. Kanal D’ de yayınlanan Artiz Mektebi yarışmasında birinci olan  Burcu Biricik için şöhretin kapısı sonuna kadar açılmış oldu. TRT 1’de yayımlanan Beni Böyle Sev dizisi Burcu Biricik’in hayatını değiştiren ve onu Türkiye’ye gerçek manada tanıtan dizi oldu.

Daha sonra Kanal D’de yayınlanan Şeref Meselesi dizisinde hayat verdiği Kübra karakteri ile zaten başrol olmayı hak etmişti. Yine bir Kanal D dizisi olan Hayat Şarkısı dizisi onun ilk başrol deneyimi oldu. Son olarak ise 8. Gün dizisinde büyük bir hüsran yaşadı dizi bir anda yayından kalktı ve bu Burcu Biricik için ilk başarısızlık olmuş oldu.Kuzgun Dizisi Dila

Dila ve Kuzgun’u Yakıştırdınız mı?

Dila ve Kuzgun’u umarım çok yakıştıracaksınız; zira ben Barış Arduç’u Kiralık Aşk’tan sonra Elçin Sangu’nun yanından başka bir yere hiç yakıştıramam. Zaten sevgilisi Gupse Özey’a da yakıştıramıyorum. Gerçekçi olacak olursak Barış Arduç’un yanına yakışabilecek en iyi isimlerden biri Burcu Biricik’ti.

Burcu Biricik’in tek eksiği ise 2018’de iki dizide yer alması ikisinde de tutunamayarak yüzünü eskitmesi ile kalmasıydı. Keşke Burcu Biricik yerine çok fazla ekranlarda görmediğimiz ama en az onun kadar güzel ve yetenekli bir güzel gelseydi.

Sizce Burcu Biricik yerine Barış Arduç’un partneri kim olabilirdi? Kimi Dila karakteri için daha çok yakıştırırdınız? Yorumlarınızı bekliyorum

Kuzgun Dizisi Oyuncuları afişi

 

Kuzgun Dizisi Dila Kimdir? Nasıl Bir Karakter? (Dila ve Kuzgun’u Yakıştırdınız mı?) (1 Yorum)

  1. hic yakısmıyolar barısın yanına serenay sarıkaya veya demet ozdemır efso ourdu