Kuzgun Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak? 17. Bölüm 2. Sezon

Kuzgun  dizisinin 18 eylül 2019  çarşamba günü eski gününde ve eski saatinde yeni sezonu ile ekranlarda olacağı açıklandı. Bu tarih kesin bir tarih.

Kuzgun dizisi yeni sezon tanıtım fragmanı yayınlandı. Fragman sayfamızın en altında. Kuzgun dizisinin yeni sezon fragmanında dizinin kadrosuna yeni dahil olan Onur Saylak’ın da ilk fotoğrafları yayınlandı. Dizi de Kuzgun ile Dila’nın arasına girecek Ferman izleyiciyi çok kızdıracak. Kuzgun Yeni Sezon fotoğrafları

Güncelleme 23 Ağustos 2019 Kuzgun dizisinin 2. sezon çekimleri başladı; set ekibi yeni sezona başlamadan önce pasta keserek moral depoladı.Kuzgun Yeni Sezon resimleri eylül 2019

Güncelleme 7 Ağustos 2019Kuzgun dizisi başrol oyuncusu Barış Arduç medyaya verdiği bir röportajda iyi bir yaz sezonu geçirdiğini yeteri kadar dinlendiğini ve dizi için hazırlıkların tamamlandığını 20 ağustos 2019 salı günü Kuzgun dizinin 2. sezon çekimlerinin başlayacağını açıkladı. Bu durumda Kuzgun dizisi  18 eylül 2019 çarşamba günü 2. bölüm stok çektikten sonra yeni sezona başlayabilir. 

Kuzgun Yeni Sezon 11 eylül 2019

Güncelleme 22 haziran 2019Kuzgun dizisinin yeni sezonu ile ilgili en önemli açıklama Burcu Biricik’ten geldi. Sevgilisi Emre Yetkin ile tatilde verdiği röportajda Burcu Biricik Kuzgun dizisinde çok mutlu olduğunu her şeyin çok iyi gittiğini ve Kuzgun dizisinin ikinci sezonunda da dizide devam edeceğini açıkladı. Böylece Kuzgun’un yeni sezonunda Dila ölmeyecek kurtulacak.

Kuzgun dizisinin yönetmeni değişti. İlk sezon Kuzgun dizisini yöneten Bahadır İnce’nin yerine Medcezir’ ve ‘Ufak Tefek Cinayetler’ gibi projelere imza atan Ali Bilgin oturacak.

Kuzgun Yeni Sezon dila ölecek mi

Kuzgun 2019 2020 yeni sezonunda da 2. sezonu ile Star Tv ekranlarını şenlendirmeye devam edecek. Başrollerini Barış Arduç, Burcu Biricik, Hatice Aslan, Settar Tanrıöğen, Caner Şahin ve Ahsen Eroğlu gibi deneyimli ve yetenekli oyuncuların paylaştığı Kuzun dizisinde ilk sezon çekimleri tamamlandı. Kuzgun dizisi oyuncuları ve set ekibi yeni sezonda tekrar bir araya gelmek için ayrıldı.

Kuzgun dizisi oyuncuları tatile çıktı ama Kuzgun dizisi yapımcısı Ay Yapım ve dizinin senaristleri Burcu Görgün Toptaş ve Özlem Yılmaz yeni sezon hazırlıkları için kolları sıvadı. Aslında Kuzgun dizisi beklenen reytingleri alamadı çarşamba akşamları; Star Tv Kuzgun dizisi ile Diriliş Ertuğrul’u ve Sen Anlat Karadeniz’i bile sarsmayı planlamıştı; ancak zorlu rakipleri karşısında yıkılmayan Kuzgun dizisi zor da olsa yeni sezon onayını almayı başardı. Kuzgun Yeni Sezon

Kuzgun Dizisinde Dila Öldü mü Sorusu Sorulmaya Başlandı

Bilindiği üzere Kuzgun dizisinin 29 mayıs çarşamba akşamı ekranlara gelen 16. bölümde Dila Kuzgun’un canını yakmak için intihar etti ve kendini kalbinden vurdu. İzleyici ise her ne kadar Dila’nın ölmeyeceğinden emin olsa da kalbinden vurulan Dila’yı senaristlerin nasıl yaşatacağını da merak etti. Gerçek olan ile dizi olan farklı. Gerçekte kalbinden vurulan ölür ama dizi de kurtarılabilir. O yüzden Dila yaşayacak ve Burcu Biricik’te Kuzgun dizisinde devam edecek.kuzgun dila ölecek mi

Kuzgun Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Kuzgun dizisi 2019 2020 yeni sezonuna 17. bölümü ile başlayacak. Kuzgun dizisi set ekibine yaklaşık 3 aylık bir tatil verildi. Kuzgun dizisi set ekibi ve oyuncuları ağustos ayı sonunda yeni sezon tanıtımı için tekrar bir araya gelecek. Önce Star TV’nin yeni sezon tanıtımı sonra da Kuzgun dizisinin yeni sezon tanıtımı çekilecek.

Kuzgun dizisinin yeni sezon fragmanından sonra ise 17. bölüm çekimlerine start verilecek. Eğer Kuzgun dizisi için gecikmeye neden olacak bir sıkıntı yaşanmazsa Ay Yapım Kuzgun dizisini 18 eylül 2019 çarşamba günü yayın alacaktır. Kuzgun 17. bölüm 2. sezon resimleri

Kuzgun 17. Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak?

Kuzgun dizisinin 17. bölümünün kesin yayın tarihi ancak eylül ayı başında belli olur; ancak ağustos ayı sonunda kanalların yayın planları da belli olduğunda kesin tarihi sizler ile paylaşırız ancak kesin olan bir şey var o da Kuzgun dizisinin 17. bölümünün 18 eylül 2019 da yayında olacağı. Star Tv Diriliş Ertuğrul da bitmiş ve Sen Anlat Karadeniz de güç kaybetmişken dizinin yerini garantilemek istiyor.

Kuzgun 2. Sezonda Neler Olacak?

Kuzgun dizisinin ikinci sezonu sezon finalinde kopan fırtınalardan sonra kısmen sakin başlayacak; ancak Dila ve Kuzgun arasında ki savaş dinmek bilmeyecek. Kuzgun’un babasının ölmediği ve yaşadığı ikinci sezonda daha da anlaşılacak. Bakalım Kuzgun dizisi hikayesine Yusuf Cebeci olarak hangi oyuncu dahil edilecek. Bilindiği üzere ilk sezonda Baran Akbulut Kuzgun’un babasının gençliğini oynamıştı. Şimdilerde Kuzgun’un babası için 50 55 yaşlarında bir erkek başrol oyuncusu aranıyordur yada belki senaryo da zaten var olan biri çıkacaktır kim bilir.

Kuzgun Dizisini Güzel Bir 2. Sezon Bekliyor

Star TV yetkilileri hazırlanan Kuzgun dizisi ikinci sezon hikayesini çok beğenmiş olacak ki korkmadan Kuzgun’a yeni sezon onayını verdiler; zaten Kuzgun dizisi ilk sezon aldığı reytinglerden çok daha fazlasını hak eden bir diziydi.

Kuzgun 17. Bölüm Yeni Sezon Tanıtımı

 

Kuzgun Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak? 17. Bölüm 2. Sezon (2 Yorum)