Lezzet Düşkünleri Kim Kazandı? Kim Elendi? (Güncel Sonuçlar)

Lezzet Düşkünleri yarışmasında cumartesi günleri haftanın final günleri oluyor. Haftanın final gününde diğer yarışmacı arkadaşlarından ve şef Gabriele Sponza’da en yüksek puanı alan iki takım 10.00 TL için tekrar yemek yapmaya mutfağa giriyor. Diğer taraftan yine alınan puanlar toplamında sıralama da en altta kalan iki takım da elenmemek için tekrar mutfağa giriyor. İzleyicilerin cumartesi günü hatanın finalinde atacakları oylarda birinciyi ve elenecek ismi belirleme de çok etkili oluyor.

Lezzet Düşkünleri 27 Haziran Kim Kazandı

Lezzet Düşkünleri yarışmasında 27 Haziran akşamı kazanan takım Cemile Şef ve yardımcısı Arzu kazandı. 10 bin liralık ödülü birlikte paylaşacaklar.

10 bin liralık ödülü

Lezzet Düşkünleri 27 Haziran Kim Elendi?

Lezzet Düşkünleri yarışmasında 27 haziran cumartesi akşamı elenen  geçen haftanın kazananı Gökhan ve Burhan oldu. Lezzet Düşkünleri 27 Haziran Kim Elendi

Lezzet Düşkünleri 20 Haziran Kim Kazandı?

Lezzet Düşkünleri yarışmasında 20 haziran da Cemile Şef’in takımı ile Gökhan Şef’in takımı finalde karşı karşıya geldi ve 20 haziran da 10 bin TL’yi kazanan Gökhan Şef’in takımı oldu. Gökhan şef kazandıkları ödülün tamamını yardımcısı Burhan’a verdi.

Lezzet Düşkünleri 20 Haziran Kim Kazandı

Lezzet Düşkünleri 20 Haziran Kim Elendi?

Lezzet Düşkünleri yarışmasında 20 haziran cumartesi günü elenen takım sevilen iki kardeş Selen ve Gizem oldu. En düşük puanı alan Selen ve Gizem 3 hafta sonra elenen takım oldu. lezzet düşkünleri selen ve gizem elendi

Lezzet Düşkünleri 6 Haziran Kim Kazandı

Lezzet Düşkünleri yarışmasında 6 haziran cumartesi günü final yine Gökhan Şefin takımı ve Boğaçhan şefin takımı arasında gerçekleşti. İlk hafta Lezzet Düşkünleri’ni kazanan takım Boğaçhan ve Taylan şefin takımı olmuştu. Lezzet Düşkünleri  yarışmasında bu hafta yani 6 haziran cumartesi günü kazanan ise Gökhan ve Burhan’ın takımı oldu. Gökhan ve Burhan bu hafta geçen hatanın rövanşını aldı ve yeni hafta da Lezzet Düşkünleri evinin kralı oldu.

Lezzet Düşkünleri 6 Haziran Kim Elendi?

Lezzet Düşkünleri yarışmasında 6 haziran cumartesi günü izleyicilerin ve şef  Gabriele Sponza’nın verdiği oylar sonucunda eleme potasına giden takımlar Selen-Gizem ve Pınar-Doğa takımları oldu. Selen Şefin takımı hafta içi rakiplerininden çok düşük puan almıştı; aynı şekilde şef Gabriele Sponza’da onlara düşük oy verdi. Şef Gabriele Sponza’dan diğer düşük puanı alan takım ise Pınar şefin takımı oldu. Pınar ve Doğa ile Selen-Gizem takımları arasında puan eşitliği olunca izleyici oylarına bakıldı ve en düşük izleyici sms’ini alan Pınar ve Doğa’nın takımı elenen takım oldu. Böylece Lezzet Düşkünleri  yarışmasında elenen Pınar ve Doğa oldu. 

Lezzet Düşkünleri 6 haziran puanları

Bu sayfamızda sizlere Lezzet Düşkünleri yarışmasında alınan günlük puanları, şef Gabriele Sponza’nın yarışmacılara verdikler puanları ve ve haftaların finallerinde 10.000 TL’yi kazanan ile her hafta elenen yarışmacıları sizlere toplu olarak ve güncel şekilde sunmaya çalışacağız. İşte Lezzet Düşkünleri yarışmasında 1. hafta sonuçları 30 mayıs 2020

Lezzet Düşkünleri 30 Mayıs Şef Gabriele Sponza’nın Puanları

Hafta içi en yüksek puanı alan Gökhan ve Burhan finale 5 puanla başlarken hafta içi en yüksek ikinci puanu alan takım Boğaçhan ve Taylan ise 4 puan ile başladı. Üçüncü olan takıma verilen puan 3 olurken 4. olan takım 2 ve sonuncu olan takım 1 puan aldı. Diğer taraftan Gabriele Sponza en beğendiği takıma 5 verirken en az beğendiği takıma da 1 puan verdi. Şefin verdiği puanlar ile son puanlar şu şekilde oldu.

lezzet düşkünleri 30 mayıs puanları

Lezzet Düşkünleri 30 Mayıs Yarışmacıların verdikleri puanlar

25 mayıs pazartesi günü yarışan Boğaçhan ve Taylan diğer yarışmacılardan toplamda 19 puan aldı. 26 mayıs salı günü yarışan Sibel ve Emre 9 puan alırken 27 mayıs çarşamba akşamı yarışan Pınar ve Doğa 17 puan aldı. 28 mayıs perşembe günü ise  Gökhan Şef ve yardımcısı Burhan ise kırılması zor bir rekora imza atarak toplamda 28 puan aldı. Haftanın son yarışma günü olan 29 mayıs cuma günü ise Selen ve Gizem kardeşler toplamda 18 puan alabildi.

Lezzet Düşkünleri 1. Hafta sonuçları

Bu durumda eğer Şef Gabriele Sponza’nın vereceği puanlar sonucu değiştirmedi ve  30 mayıs haftanın finalinde 10.000 TL için yarışacak iki takım Boğaçhan ve Taylan ile Gökhan ve Burhan oldu. Aslında Şef Gabriele Sponza’nın vereceği puanlar sonucu doğrudan etkileme gücüne sahip bu nedenle de ben haftanın finalinde yarışacak takımların değişebilir ancak bu hafta değiştirmek istemedi

Lezzet Düşkünleri 30 Mayıs Kim Kazandı?

Lezzet Düşkünleri yarışmasında 30 Mayıs cumartesi günü kazanan Boğaçhan Şef ve yardımcısı Taylan oldu. Gökhan ve Burhan ilk hafta çok başarılı bir performans ortaya koyarak hem şef Gabriele Sponza’nın hemde izleyicilerin gözüne girmeyi başarmıştı ama final yarışında Boğaçhan ve Taylan’ın gerisinde kaldı.

Lezzet Düşkünleri 30 Mayıs Kim Kazandı

Lezzet Düşkünleri 30 Mayıs Kim Elendi

Lezzet Düşkünleri yarışmasında 30 mayıs günü elenen takım belli oldu; Lezzet Düşkünlerinde elenerek eve veda eden Sibel ve Emre çifti oldu. Emre ciddi derece de yemek yapmaktan anlamıyor ve Lezzet Düşkünleri işi bilenlerin devam edebileceği bir yarışma.

Lezzet Düşkünleri 30 Mayıs Kim Elendi