MasterChef Türkiye 23 Eylül Kim Elendi? 22 Eylül Kim Dokunulmaz oldu?

MasterChef Türkiye’de 23 Eylül pazar akşamı elenen isim Ezgi oldu. Ezgi zaten pastacıydı.ezgi elendi 23 eylül

MasterChef Türkiye 23 Eylül Kim Elendi?

MasterChef Türkiye de 23 Eylül pazar akşamı eleme potasından son ikiye Ezgi ve Atakan kaldı. Ezgi 3. kez eleme potasına girdi ve 3. kez son ikiye kaldı. 4 haftada üç kez eleme konseyine giren ve ikisinden çıkan pastacı Ezgi’de bence bu hafta sona gelindi. Bence artık Ezgi’nin hakkı kalmadı.

Bence MasterChef Türkiye de 23 Eylül akşamı MasterChef Türkiye’ye veda eden isi Ezgi olacak. MasterChef Türkiye 23 Eylül ezgi elendi

MasterChef Türkiye de yeni bir hafta ve yeni bir çekişme daha başladı. MasterChef Türkiye’de 22 eylül cumartesi akşamı önce takımlar ve takım kaptanları belli oldu sonra ilk oyun oynandı. 22 eylül akşamı oynanan ilk oyunu mavi takım kazandı ve dokunulmazlık oyunu oynamaktan kurtuldu. 22 eylül akşamı dokunulmazlık oyununa kaybeden Kırmızı takım çıktı. Oynanacak dokunulmazlık oyunu sonucunda Kırmızı takımdan bir isim dokunulmaz olurken 2 isim de eleme potasına gidecek.

Burcu Zeynep, Mehmet Esra, Atakan ve Meltem 22 eylül akşamı dokunulmazlık oyununda mevsim sebzeleri ve kıyma olan bir kutu verildi ve istediğiniz yemeği 35 dakikada yapın dedi.

MasterChef Türkiye 22 Eylül Kim Dokunulmaz oldu?

Atakan ve Burcu en iyi iki yemeği çıkaran yarışmacılar oldu; ancak Burcu’nun yemeği çok başarılı bulunda ve Burcu 22 eylül gecesi Burcu’nun oldu.

Kaptan Atakan kırmızı takımda ne yazık ki ilk oyunda beklenen liderliği gösteremedi ve bunun cezasını eleme konseyinde en çok oyu alarak gördü. Elemeye kırmızı takımın kaptanı Atakan ile yeni gelen Zeynep çıkacak.  MasterChef Türkiye 22 Eylül eleme adayları

MasterChef Türkiye 22 Eylül Eleme Adayları

Kırmızı takımdan Esra 2 Meltem 2 Zeynep 3 Atakan 4 ve Mehmet 1 oy aldılar ve bu oylama sonucunda Atakan ve Zeynep MasterChef Türkiye’de 23 eylül pazar akşamı yapılacak eleme konseyinde yarışacaklar.

MasterChef Türkiye 23 Eylül Kim Elendi?

MasterChef Türkiye 23 Eylül akşamı balık pişirme ile ile ilgili bir yemek yapılacak; ancak açık söylemek gerekirse Kırmızı takım gerçekten çok zayıf; aralarında balıktan anlayan çok kimse yok biraz Meltem balıktan anlasa da o da yalnız kalacak. Kırmızı takımın kaptanı Atakan yine takımını yönetemeyecek ve bence kırmızı takımdan dört isim benim tahminlerime göre eleme oyununa çıkacak.

Kırmızı takıma bakıldığında gerçekten takımın en zayıf halkaları Atakan ve Zeynep’ti. Bu durumda 3. ve 4. eleme konseyine çıkan yarışmacılar eleme de  güçlerini göstereceği için bence MasterChef Türkiye 23 Eylül akşamı Zeynep elenecektir. Zeynep daha çok toy.MasterChef Türkiye 23 Eylül zeynep elenitür gibi