MasterChef Türkiye Kim Kazandı? 23 Aralık Uğur mu Kerem mi?

MasterChef Türkiye kazanan isim Uğur oldu. Uğur’un MasterChef Türkiye kazanmasına MasterChef Türkiye şefleri yardım etti ve Uğur’a bariz yüksek puan verdi. Uğur 69 Kerem 68 puan aldı. 

MasterChef Türkiyeyi kazanan Uğur oldu

Güncelleme 23 Aralık 23:59:MasterChef Türkiye’de bilindiği üzere Kerem ve Uğur’un yaprıkları üç yemekle restoran şeflerinden aldığı puanlar arasında 3 puanlık bir fark vardı. Kerem üç restoran şefinden 47 Uğur ise restoran şeflerinden yaptığı yemek sonrasında 44 puan aldı. MasterChef Türkiye’de kazananı canlı yayın da yapılan imza yemekleri belirleyemedi zira hem Kerem hemde Uğur gerçekten efsanevi iki tabak getirdi. Şefler bence hem Kerem’e hemde Uğur’a yakın puan verecek ve kazananı Uğur ve Kerem’in restoran şeflerinden aldıkları puan belirleyecek. MasterChef Türkiye Kim kazandı resimleri

MasterChef Türkiye 23 aralık pazar akşamı final bölümü ile izleyicisi ile buluştu. MasterChef Türkiye’nin finali canlı yayınla ekranlara geliyor bu nedenle önceden MasterChef Türkiye’yi kazananı bilmeme şansımız yok. MasterChef Türkiye’de final her ne kadar canlı olsa da puanlamalar daha önce ki çekilen bölümlerde verildi.

MasterChef Türkiye’de yarışmacılar üç restoranda üç farklı yemekte yarışacaklar ve MasterChef Türkiye’yi kazananı restoranın verdiği şefler belirleyecek. Şuana kadar bizim öğrendiğimizi göre restoran şefleri hem Uğur’a hemde Kerem’e yakın puanlar vermişler bu da MasterChef Türkiye’yi kimin kazanacağını MasterChef Türkiye’nin jürisi karar verecek gibi.

MasterChef Türkiye’de hem balık hemde kuzu eti ile yemek yapan Uğur ve Kerem’i MasterChef Türkiye’nin finalinde canlı yayında yapılacak yemek kazananı belirleyecek. MasterChef Türkiye’de canlı yayına çıkmadan önce üç restoran şefinde Uğur 44 ve Kerem 47 puan alacak.MasterChef Türkiye Kim Kazandı 23 Aralık

MasterChef Türkiye Kim Kazanacak?

MasterChef Türkiye’de canlı yayın öncesi Kerem 3 puan Uğur’dan önde. Uğur final yemeğinde daha zorlanacak ve kötü bir performans sergileyecek gibi görünüyor zira izlediğimiz tanıtımlarda MasterChef Türkiye Jüri üyesi Mehmet Yalçınkaya Uğur’u stresinden dolayı eleştirecek ve bu stresin MasterChef Türkiye’yi kaybetmesine neden olabileceğini söyleyecek.

Bana kalırsa MasterChef Türkiye’yi Uğur’da kazansa Kerem de kazansa bence ikisi de şampiyon zira ikisi de bu zamana kadar çok çalıştı ve çok iyi yemekler yaptı; ancak bence MasterChef Türkiye’de finali kazanacak ve kupayı alacak isim Kerem olacak. Ben öyle düşünüyorum.

MasterChef Türkiye’yi kazanan Kerem 100.000 TL’nin de sahibi olmuş olacak. MasterChef Türkiye canlı yayın finalinden bilgi aldığımızda sitemize ekleyeceğiz. MasterChef Türkiye Kimin kazanacağını belirleyecek olan Uğur ve Kerem’in imza yemekleri olacak. İkisi de kafalarına göre kendilerinin en iyi yaptıkları yemekleri yapacak.

MasterChef Türkiye’de Uğur kahveli pirzola ve karnı bahar yapacak; Uğur’u bence seçiminde ki bu hatalı yemekler yıkacak ve onun kaybetmesinin en önemli nedeni olacak zira şefler daha çok eti seviyor.

Kerem ise kuyruk yağlı ve soslu bir gerdan yapacak ve bunun yanında keşkek yapacak. Bu güzel yemekleri özel bir garnitür ile de süsleyecek olan Kerem MasterChef Türkiye kazanan isim olacak. Bence Kerem’in yemekleri daha çok MasterChef Türkiye jüri üyelerini cezbedecek

Şuanda MasterChef Türkiye finali canlı yayınla devam ediyor. masterchef finali resimleri