İkimizin Yerine 126. Bölüm Özeti 11 Ocak Kahraman Şiyam

İkimizin Yerine dizisi 126. bölüm özeti  ile 11 Ocak cuma günü ekranlarımızda olacak. İkimizin Yerine 11 Ocak özetinde  Şiyam Kahraman Olacak. İşte detaylar

İkimizin Yerine 126. Bölüm Özeti

Şambu yeni dünürüne yalvarır ve Dadisa adına özür diler. Adam dinlemez. Dadisa Şambu‘ya ya kızına da aynısı olursa diye sorar. Şambu sinirlenir. Bairon Dadisa‘ya emin misin diye sorar. Dadisa eminim der. Yeni dünür giderken Şambu ile eşi onun ayağına düşüp ağlayarak yalvarır. Bundan sonra kızımızı kim alacak derler. Adam kızını almak için tek şart koşar. Dadisa ve ailesini kovun der. Şambu kabul ederken Dadisa şok.

Şambu Dadisa‘ya kızımın nişanı için gidin der. Gehna, baba yapma Dadisa haklı olabilir dese de Şambu evlendiğin için artık bu evde söz hakkın yok diye onu susturur. Bairon annem sadece kızının mutluluğunu düşünüyor der. Yeni dünür Dadisa önce kendine baksın der. Taanta köyünde olanları biliyoruz, Dadisa gelininin üstüne kuma getirdiği için 25 Sarpanç’ın önünde boyun eğdi der. Dadisa utanır.

Şambu da adama hak verince Dadisa ben kızın için elimden geleni yaptım artık ne yaparsan yap der. Dadisa gidiyoruz deyip gider. Bairon peşinden gider ve onu durdurmaya çalışır. Eğer gidersen Rama‘nın hayatı mahvolacak der. Dadisa artık bir şey yapamam der. Bairon Şambu‘ya gerçeği göstermeyi bana bırak ve benimle gel der. Dadisa‘yı ikna eder. Bairon Şambu‘ya nişanı bir az bekletmesini ister.kimizin Yerine 126. Bölüm

İkimizin Yerine 126. Bölüm Özetinde Bairon Makhan‘ı Poolpur Sarpanc‘ını oraya getirmek için yollar. Yeni dünür Sarpanç ne yapacak ki der. Bairon susar. Yeni dünür bekleyemem hadi gidiyoruz der. Şambu ile ailesini umursamadan gidecekken Basant onu durdurur ve kapıyı kapatır. Basant Sarpanç gelmeden kimse buradan gidemez der. Yeni dünürü kanepeye iter ve otur der. Adam ağlayarak bize inanmıyorsanız bir daha gelmeyiz der.

Bir hata olmalı diye kıvırır. Basant onu sertçe tokatlar ve gerçeği anlatmazsa polisi aramakla tehdit eder. Adam polisi çağırma diye yalvarır. Sonunda her şeyi itiraf eder. Dadisa tamamen haklı ben açgözlülükten o kızı alıp terk ettim ama kızına bunu yapmam Şambu der. Şambu ile ailesi şok. Basant adama bir ders verir ve köylülerden onu köylüler ile karakola gönderir. Şambu ve karısı Dadisa‘nın ayağına kapanıp ağlar.

İkimizin Yerine 11 Ocak Özeti Devam Ediyor

Şambu Dadisa‘dan özür diler ve kızının hayatını kurtardığı için ona teşekkür eder. Gehna‘nın annesi Rama için endişelidir. Basant ona kızı için iyi bir kısmet bulacaklarını söyler. Jaipur‘da sağanak yağmur yağar. Şiyam Varun için oyuncak alırken bir kızın çığlığını duyar. Kızın annesi engellidir ve tekerlekli sandalyesi kontrolden çıkmış yol ile gidiyordur. Kız da peşinden koşmaktadır. Şiyam hemen sandalyenin peşinden koşarak kadını arabalardan kurtarır.

Kızın evinde kız Şiyam‘a annesini kurtardığı için teşekkür eder. Annemden başka kimsem yok der. Şiyam da senin sevgin onu kurtardı der. Kız (Suman) ile annesi Şiyam‘a çok güzel davranırlar. Şiyam Jetsar‘lı olduğunu ve bir iş için Jaipur‘a geldiğini söyler. Ana kız çay içmesi için ısrar edince Şiyam kabul eder. Şiyam orada oyuncak dolu bir dolap görünce merak eder. Annesi Suman‘ın oyuncak ve çocukları çok sevdiğini söyler.kimizin Yerine 11 Ocak resimleri

Şiyam da çocukları çok sevdiğini söyler. Sugna Pratap‘ın annesinin sözlerini düşünerek ikilemde kalır. Pratap‘ın ruhunun huzur bulmasını istiyor ama bunun için evdekilere yalan söylemekte tereddüt eder. En sonunda düşünüp taşınıp Varun‘u Pratap‘ın ölüm yıldönümü ritüellerine götürmeye karar verir. Suman‘ın annesi Şiyam‘a çok sıcak davranır. Şiyam da onu annesi gibi gördüğünü söyler.

İkimizin Yerine dizisinin 11 ocakta yayınlanacak bölümünde Kadın Şiyam‘dan Jaipur‘a yolu düştükçe onu ziyarete gelmesini ister. Şiyam kabul eder. Şiyam oradan gidince Annesi Suman‘a, Şiyam gibi bir delikanlı bulmasını söyler. Şiyam Suman‘ın oyuncaklara hayran bakarken Suman odasındaki oyuncakları da göstermek ister ve Şiyam‘ı oraya götürür. Şiyam oyuncakları beğenince aldığı yeri bilmek ister. Bende bir kaçını almak istiyorum der.

Suman kimin için alacaksın diye sorunca Şiyam oğluma der. Suman‘ın keyfi kaçar. Suman oğlun kaç yaşında diye sorar. Şiyam 4 aylık der. Sugna ile Varun çok sevinir der. Suman ona bir kaç oyuncak verir ve bunları oğluna ver der. Şiyam istemese de Suman ısrarla verir. Kaç yıllık evli olduğunu sorar. Şiyam 7 aylık evliyiz der. Suman‘ın kafası karışır ve 7aylık evlisin 4 aylık oğlun var der. Şiyam Sugna‘nın dul olduğunu ve Varun‘un onun oğlu olduğunu söyler. Suman sevinir.

İkimizin Yerine 11 Ocak Fragmanı