Masum Değiliz Sema Kimdir?(Ayşin Yeşim Çapanoğlu)

Masum Değiliz dizisi ilk bölümü ile 31 mart cumartesi akşamı izleyicisi karşısına çıktı. Masum Değiliz dizisinde ilk bölümü güzelliği ve oyunculuğu ile damga vuran isimlerden biri de Ayşin Yeşim Çapanoğlu oldu.

Ayşin Yeşim Çapanoğlu Masum Değiliz  dizisinde Sema isimli avukat bir karaktere hayat verdi. Sema karakteri ilk bölümde çok yer almasa da Sema’nın kocası rolü ile Ushan Çakır bir çok sahnede yer aldı. Ushan Çakır Masum Değiliz dizisinde doktor Volkan karakterine hayat vermekte.

Masum Değiliz Sema

Ayşin Yeşim Çapanoğlu’un hayat verdiği Sema karakteri bir diğer taraftan da Aras Aydın’ın hayat verdiği Avukat Emir Soykan karakteri ile de bağlantılı. Zira Emir ile Sema aynı avukatlık bürosunda çalışıyorlar ve o avukatlık bürosunun da ortakları.

Sema karakteri Masum değiliz dizisinde Emir, Mert, Volkan ve Umut işlediği cinayeti de çözecek isim olabilir; zira Sema çok dikkatli bir insan. Kocası Volkan her ne kadar trafik kazası dese de Volkan’ın yüzünde ki yumruk izine bakarak bu bir kaza değil kavga demişti.

Sema dikkatli bir insan. Hakkı savunur; Emir gibi haksız para kazanma peşinde değildir. Çok güzel giyinir ve bakımlı bir kadındır. Peki Masum Değiliz dizisinde Sema karakterine hayat veren Ayşin Yeşim Çapanoğlu gerçekte kimdir?

Ayşin Yeşim Çapanoğlu masum değiliz

Ayşin Yeşim Çapanoğlu Kimdir?

Ayşin Yeşim Çapanoğlu 1986 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir ve 31 yaşındadır. Ayşin Yeşim Çapanoğlu’nu herkes Yeter dizisinde canlandırdığı Handan karakteri ile tanınır. İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı bölümü mezunudur.  İstanbul Şehir Tiyatro ve oyunculuk eğitimi almıştır. 2013 yılında rol aldığı Bir Aşk Hikayesi dizisi ile kendini göstermiştir.  Aşk Kaç Beden Giyer dizilerinde rol alsa da çok fazla dikkat çekememiştir. son olarak Yeter dizisi ile artık ünlü olmayı başarmıştır.

Ayşin Yeşim Çapanoğlu 2018

Masum Değiliz dizisi tam liste Oyuncu Kadrosu ve Karakter listesi için tıklayınız Masum Değiliz Oyuncu