Masum Değiliz Volkan Kimdir? (Ushan Çakır)

Masum Değiliz dizisi 31 mart cumartesi akşamı ilk bölümü ile Atv ekranlarında izleyicisi karşısında olacak. Masum Değiliz dizisinde Mert Emir Volkan ve Umut isminde 4 arkadaşın aksiyon dolu hikayesini izleyeceğiz. Masum Değiliz  dizisinin doktoru da Volkan olacak. Volkan her ne kadar sakin bir tip olsa da üstün zekası kendini tehdit altında hissettiğinde her türlü şeytanlığa çalışacak şekilde dizayn edilmiştir.

Masum Değiliz Volkan resimleri

Masum Değiliz Volkan Kimdir?

Volkan Tıp fakültesinde öğretim üyesidir. Başarılı, zeki ve azimli bir doktor olan Volkan’ın tek hayali, bulunduğu bölümün başına geçebilmektir. Emir ve Mert’ ile çocukluk arkadaşıdır. Eşi Sema başarılı bir avukattır. Volkan Çevresinde mütevazı bir kişilik olarak gözükse de kendini tehdit altında hissettiğinde birden ortaya çıkan gizli bir yanı vardır. Kazanın ardından o da psikolojik olarak zor günler geçirir ve yaşanılan olay onun bastırdığı kişiliğinin zamanla iyice ortaya çıkmasına neden olacaktır.

Ushan Çakır Kimdir?

1984 yılında İzmir’de dünyaya gelen Ushan Çakır 34 yaşındadır. Kara Ekmek dizisi ile tanınmıştır. İstanbul Devlet Konservatuarı mezunudur. Kurt Seyit ve Şura dizisinde Celil karakteri ile hayatımıza girmiştir. Sevgilisi Damla Sönmez ile aynı dizide yer alacaktır.

Masum Değiliz ushan çakır

Ushan Çakır Sevgilisi kimdir?

Ushan Çakır sevgilisi Damla sönmez ile Masum Değiliz dizisinde aynı sette çalışmaktadır; ancak Ushan Çakır dizi de Damla Sönmez’in hayat verdiği Selin karakteri ile değil Sema karakteri ile evlidir. Damla Sönmez ile Ushan Çakır evlilik kararı almıştır.

ushan çakır 2018

Masum Değiliz dizisi tam liste Oyuncu Kadrosu ve Karakter açıklamaları için tıklayınız Masum Değiliz Oyuncu