Masumlar Apartmanı Sezon Finali Ne Zaman? Sezon Finalinde Neler Olacak?

Masumlar Apartmanı dizisi için yeni sezon onayı verildi. Böylece Masumlar Apartmanı dizisinin de bu sezon sezon finali yapacağı ve 2021 2022 yeni sezonunda da izleyici ile buluşmaya devam edeceği kesinleşti. Peki Masumlar Apartmanı ne zaman sezon finali yapacak? Ne zaman izleyicisine veda edecek?

Masumlar Apartmanı Ne Zaman Sezon Finali Yapacak?

Bir çok dizinin sezon finali yapıp izleyicisine veda etmesi ile izleyici de Masumlar Apartmanı ne zaman sezon finali yapacak sorusunu sormaya başladı. Masumlar Apartmanı 37. bölümüyle 8 haziran 2021 de ekranlara veda edecek.

Masumlar Apartmanı dizisi bilindiği üzere Gülseren Budayıcıoğlu’nun Madalyonun İçi kitabından uyarlanan gerçek bir hayat hikayesi bu nedenle de ilk sezonda izleyicinin dikkatini çekmeyi başardı. Bakalım aynı başarıyı 2. sezonda da sürdürebilecek mi?

Masumlar Apartmanı Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Masumlar Apartmanı dizisinin sezon finali yaptıktan sonra yaklaşık 3 aylık bir araya girecek. Mayıs ayı sonunda setten ayrılan oyuncular ağustos ayında yeniden Masumlar Apartmanı  dizisinin çekimleri için kamera karşısına geçecek. Bize gelen bilgilere göre Masumlar Apartmanı dizisi 2. sezona 38. bölümü ile 7 eylül 2021 salı günü başlaması bekleniyor. Hiç bir şartta Masumlar Apartmanı dizisinin gününü değiştirmeyi düşünmüyor Trt 1.

Masumlar Apartmanı dizisi 1. sezon finalinde izleyiciyi şok edecek ve 2. sezonda neler olacağını merak ettirecek bir sezon finali senaryosu yazıldı. İzleyiciler özellikle Safiye ve İnci’in aşkını merak ederken bir çok izleyici de Gülben ile de Esat’ın sonunu çok merak ediyor. masumlar apartmani sezon finali resimleri