Sadakatsiz Ne Zaman Sezon Finali Yapacak?

Bir çok izleyici Sadakatsiz dizisinin 1. sezonluk bir iş olduğunu düşünse de Kanal D yönetiminin ısrarı ile Sadakatsiz dizisi 2. sezona kaldı. Doctor Foster uyarlaması olan Sadakatsiz dizisi 2. sezonda uyarlandığı diziden tamamen uzaklaşarak yeni bir hikayeye geçecek. Sadakatsiz dizisi ilk sezonuna harika bir sezon finali ile nokta koyacak. Peki Sadakatsiz Ne Zaman Sezon Finali Yapacak?

Sadakatsiz Ne Zaman Sezon Finali Yapacak?

Bir çok izleyici Sadakatsiz Ne Zaman Sezon Finali Yapacak? sorusunu soruyor. Sadakatsiz dizisi  32. bölümüyle 2 haziran 2021 çarşamba akşamı sezon finali yaparak ekranlara veda edecek.

2. sezonunda kadrosuna Cansu Dere Caner Cindoruk,  Yeliz Kulvancı  ve Özge Özder ile yoluna devam edecek olan Sadakatsiz dizisi oyuncu kadrosuna yenilenen hikaye nedeniyle yeni başrol oyuncuları da dahil olacak.

Sadakatsiz Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Sadakatsiz dizisinin 2. sezonun ne zaman başlayacağı bize en çok sorulan sorulardan. Sadakatsiz dizisinde yeni sezon çekimleri ağustos ayında başlayacak. Yapım ekibi her türlü aksiliğe karşı 4 bölüm stok çekerek yeni sezona başlayacak. Sadakatsiz dizisi yapım ekibi 8 eylül 2021 çarşamba günü yeni sezon başlayacak gibi hazırlıklarını tamamlayacak ancak Sadakatsiz’in 2. sezon başlama tarihine eylül ayı öncesi Kanal D yönetimi karar verecek. Bu tarih 15 eylül 2021’e de ertelenebilir.

Sadakatsiz dizisi bu durumda izleyicisine yaklaşık 3 aylık uzun bir ara vermiş olacak. Bir çok oyuncu bu arada dinlenirken Cansu Dere ise setlerde çalışmaya, yeni projelerini hayata geçirmeye devam edecek.

Sadakatsiz Yeni Sezon