Mehmetçik Kutlu Zafer Neden Yayınlanmıyor? Neden Yok?

Mehmetçik Kutlu Zafer Final Yapıyor

Mehmetçik Kutlu Zafer dizisi 33. bölümüyle 31 ocak perşembe akşamı izleyicisine veda edecek. Mehmetçik Kutlu Zafer 2. sezonunda hem isim hemde konu değiştirmiş ve oyuncu kadrosuna da çok önemli takviyeler yapmıştı. 2019 da final yapacak diziler

2018 2019 sezonunda diğer tüm Trt 1 dizileri izlenme rekorları kırıp reytinglerini artırırken sadece Mehmetçik Kutlu Zafer dizisi reyting kaybetmiş ve beklenenin çok altında kalmıştı.

Mehmetçik Kutlu Zafer dizisi setine dizinin 33. bölümü ile final yapacağı bilgisi verildi ve bu karar Mehmetçik Kutlu Zafer setinde hüzün ile karşılandı. Mehmetçik Kutlu Zafer dizisi 30. bölüm çekimleri devam ederken Mehmetçik Kutlu Zafer dizisinin senaryosu değiştirildi ve artık Mehmetçik Kutlu Zafer dizisi final senaryosu yazıldı.

Aslında Mehmetçik Kutlu Zafer programı başka bir özel kanalda olsa şimdiye çoktan final yapardı. Mehmetçik Kutlu Zafer programı için alınan final kararı 7 bölüm öncesinden haber veriyor; bu bile Trt 1’in dizilerine ne kadar değer verdiğinin en önemli göstergesi değil mi?

Mehmetçik Kutlu Zafer final bölümü resimleri

Mehmetçik Kutlu Zafer 20 kasım 2018 salı günü ekranlarda olamayacak. İsmail Ege Şaşmaz, İsmail Hacıoğlu İlker Aksum, Serdar Gökhan ve Özgü Kaya’nın baş rollerinde yer aldığı Mehmetçik Kutlu Zafer dizisi 2. sezonuna fırtına gibi başlamış ve reytinglerini arttırma başarısı göstermişti; ancak Mehmetçik Kutlu Zafer dizisi 24. bölüm ne yazık ki 20 kasım da ekranlarda olamayacak.

Mehmetçik Kutlu Zafer Neden Yayınlanmıyor?

Mehmetçik Kutlu Zafer dizisi yerine 20 kasım salı akşamı Ululslar Ligi Türkiye – Ukrayna  futbol karşılaşması ekranlarda olacak. Bu nedenle de Mehmetçik Kutlu Zafer dizisi yayınlanamayacak. Mehmetçik Kutlu Zafer dizisinin 5. bölümü ise 27 kasım 2018 salı günü ekranlarda olacak.

Mehmetçik Kutlu Zafer dizisi son bölümü olan 24. bölümünde 3.38 reyting almış ve ortalama 2.7 milyon izleyici tarafından izlendi. Mehmetçik Kutlu Zafer dizisinin 20 kasım da yayınlanamayacak olması bir çok izleyiciyi çok üzecek. Mehmetçik Kutlu Zafer izleyicileri dizinin yeni bölümü için 27 kasımı beklemek zorunda.

Mehmetçik Kutlu Zafer dizisinde ne yazık ki bu tür aralar 2 ayda bir verilecek. Türkiye Milli Takımının Uluslar Liginde ki karşılaşmaları bir çok kez salı gününe denk geliyor. Mehmetçik Kutlu Zafer dizisi reytingleri ne yazık ki verilen bu aralardan hep olumsuz etkilenecek ve reyting kaybedecektir. Mehmetçik Kutlu Zafer dizisinin en önemli rakipleri ise Kadın ve Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizileriMehmetçik Kutlu Zafer neden yok

Mehmetçik Kutlu Zafer Son Bölümde Neler Olmuştu?

Bilindiği üzere Mehmetçik Kutlu Zafer dizisinde Fatma’nın yardımıyla Üsküplü Kut şehrine girdi ve Neccar’ın evinde kıstırıldı. Kurt Hamilton Üsküplü’nün Neccar’ın evinde olduğunu hisseder ama diğer taraftan da Mevlüt ve Said ise  Üsküplü’yü kurtarmak için plan yapar. Hamilton ise Mehmet üzerinden yaptığı hain planı devreye sokar. Mehmet ise aldığı büyük görevi yerine getirmek için Osmanlı kışlasına sızmak için yola çıkar. Peki Mehmet’e aşık olan Zeynep Mehmet’i kurtarabilecek midir?

Mehmetçik Kutlu Zafer 24. Bölüm Fragmanı

Mehmetçik Kutlu Zafer Neden Yayınlanmıyor? Neden Yok? (2 Yorum)