Merve Sevin Kimdir? Adını Sen Koy Defne Kimdir?

Adını Sen Koy dizisine sonunda 2 sezondur beklenen Ömer’in lise yıllarında ki sevgilisi olan Defne geldi. Defne Adını Sen Koy dizisinde bence tam zamanda geldi zira izleyiciler kocasını ihmal eden ve kadınlık görevlerini yapmamak için direnen Zehra’nın çoktan bunu hak ettiğini düşünmekteydi.

Adını Sen Koy dizisinde Merve Sevin Defne karakterine hayat verecektir. Defne karakteri Bahşende’nin yardımı ile konağa girecek konakta kıyametler kopacaktır.

Merve Sevin Kimdir?

Merve Sevin kendisini tanıtırken stilist ve aktris olarak tanımlıyor.  İnstagram’da “megibutik” adında bir satış sayfası vardır.

Merve Sevin Kimdir resimleri 3

1996 yılında İzmir’de dünyaya gelen Merve Sevin 32 yaşındadır. Yaşar Üniversitesi’nde Halkla İlişkiler ve Tanıtım Bölümünü bitirmiştir.  Merve Sevin’in spora ilgisi var lisanslı basketbol oynadıktan sonra bırakmış, Merve Sevin’in müziğe de ilgisi var.

Merve Sevin Kimdir resimleri 1

Merve Sevin 1.73 m boyunda ve 55 kg’dır. Şuanda Merve Sevin’in açıklanmış bir sevgilisi yoktur. Adını Sen Koy dizisine kötü kadın olarak gelen Merve Sevin oyunculuk dersleri almıştır. Eğer çok önemli bir sıkıntı olmazsa Adını Sen Koy oyuncu seçmelerinden geçmiştir ve rolüne hazırlık yapmaktadır.

Merve Sevin Kimdir resimleri 2

Merve Sevin muhtemelen Adını Sen Koy dizisinde Ömer Kervancıoğluna aşık olan sinsi kıza hayat verecektir. Şuanda Adını Sen Koy’da Defne karakterine Merve Sevin hayat veriyor dememiz tamamen tahmin olur zira bu konuda bir bilgimiz yok.

Adını Sen Koy merve sevin resimleri 1

2016 yılında İşte Beni Stilim yarışmasına dahil olmuş ve başarılı bir performans göstermiştir; ancak oyunculuk becerileri olmadığı için hızlıca diziler ile ekranlarımıza geçiş yapamamıştır. Umarım Merve Sevin  Adını Sen Koy’da güzel bir performans gösterir ve dizimizin gelişimine ve büyümesine katkı sağlar.Adını Sen Koy merve sevin resimleri 2

Adını Sen Koy dizisine 2018 2019 yeni sezonunda yeni gelen tüm oyuncular listesi için tıklayınız.  Adını Sen Koy6 1