Mesut Yar’ın Programında Neler Konuşuldu? İşte izleyemeyenler için detaylar 17 Ocak 2018

Öncelikle Mesut Yar’a Erkan Meriç ve Hazal Subaşı’yı programına konuk ettiği için Mesut Yar’a çok teşekkür ederiz; zira bir kez daha Erkan Meriç ve Hazal Subaşı’nın samimiyetini ve sıcaklığını izleyiciye gösterdi. Biz her ne kadar setten sizlere Erkan ve Hazal çok çok iyi insanlar inanılmaz cana yakınlar desek de bunu görmeden bizi anlamanız gerçekten zordu.

Mesut Yar’a teşekkür ettik ama Erkan ve Hazal’dan çok Ümit Erdim’e söz verdiği için de kızmadım değil. Ümit Erdim’de aslında komikti ortamın sıcaklığını en çok da o sağladı.

Erkan çok alçak gönüllü olduğunu bir kez daha ispat etti. Ümit Erdim gelirse biz onu alırız ama o bizim işe(Günlük Diziye) gelmez dedi.

Erkan yaz tatiline sinema filmi tekliflerine açığım dedi. 2 ay tatil dönemleri oluyor; ama ben Hazal ile vakit geçirmesini tavsiye ederim ona; böyle güzel günler gelmez tekrar; anı yaşamak lazımb

Daha önce verdikleri röportajda zaten aşklarını itiraf ettiklerini söylediler burada da bir kez daha set aşklarının gerçek olduğunu söylediler ve bir birimize aşığız dediler. Erkan çocukluk yıllarından bahsetti ve Mersin’de geniş bir ailesinin olduğundan bahsetti.

Hazal Subaşı ise şansım yaver giderse yeni dizilerde de olmak istediğini yaşlandığında da sakin bir dükkan açıp başında oturmak istediğini söyledi.

Erkan’a hediye olarak tost makinası gelmiş; sarmalar dolmalar sette zaten gerçekten çok geliyordu.

Sizler için konu başlıklarından bir fotoğraf galerisi oluşturduk. Daha fazla detay için lütfen resimlere bakınız