Miraç Sözer Kimdir? Kaç Yaşında? (Kurşun Dizisi Ozan)

Miraç Sözer Kimdir? sorusu cevabını buldu. Miraç Sözer Barbaroslar dizisinin çocuk başrol oyuncusu olarak ünlendi. Kadrosunda Ulaş Tuna Astepe, Engin Altan Düzyan ve Yetkin Dikinciler gibi isimlerin bulunduğu Barbarıslar dizisinde Miraç Sözer çocuk başrol oyuncusu olarak yer alacak. Miraç Sözer Kimdir 11 yaşında çocuk oyuncudur

Miraç Sözer Kimdir?

Miraç Sözer Kimdir? Miraç Sözer 2011 yılında İstanbul’da dünyaya gelen 10 yaşında bir çocuk oyuncudur. Oyunculuk yetenekleri ile ön plana çıkan ve seterin en sevilen oyuncularından olan Miraç Sözer Kurşun ve Barbaroslar Hekimoğlu, Tutunamayanlar-Vatanım Sensin dizileri ile ünlü olmuştur.

Miraç Sözer kimdir

Miraç Sözer ilk olarak 2017 de yer aldığı Shell reklam filmi ile kamera önü oyunculuk deneyimi yaşamış çocuk oyuncudur. İstanbul’da doğan Miraç Sözer şuanda 7 yaşındadır ve ilk okul 3. sınıf öğrencisidir. Miraç Sözer 2017 de Vatanım Sensin dizisi ana kadrosuna katılarak büyük bir başarı elde etmiş ancak Vatanım Sensin dizisinde çok önemli bir rolde yer almadığı için beklenen başarıyı yakalayamamıştır. miraç sözer dizileri

Miraç Sözer daha sonra bir çok dizi ve yapımcı ile görüşse de beklediği rolü bir türlü kapamamıştır; ancak ekim 2019 da ekranlarda yer alacak yeni bir dizinin ana kadrosunda kendisine iyi bir rolde yer bulmuştur. Miraç Sözer hem yeni dizisinde yer alacak hemde oyunculuğa devam edecektir. Dizi setlerini çok seven Miraç Sözer doğuştan yetenekli bir isimdir.

Miraç Sözer geleceğin yeni yıldızı şimdinin çocuk yıldızı adayıdır. Miraç Sözer yer aldığı kısa film ile Cannes 2019 da yarışmıştır; ancak bu kısa filmde saklı tutulmaktadır. Türkiye büyük bir marka ile de reklam filmi çeken ve yakında yayınlanacak olan Miraç Sözer oyunculuğu gerçekten severek yapıyor. Oyunculuk konusunda yeteneği ile bir çok yapımcıyı kendine hayran bırakan Miraç Sözer geleceğin yetenekli jönlerinden biri olmaya aday.

Miraç Sözer 2011 doğumlu 10 yaşında ki çocuk oyuncudur. Yusuf Güney Gün menajerliğin oyuncusu olan Miraç Sözer 2019 2020 yeni sezonunda Most Production’un  Kurşun dizisinde yer alacak ve dizi de Berrak Tüzünataç’ın hayat verdiği Gülce karakterinin oğluna hayat verecek olan Miraç Sözer Kurşun dizisinde Ozan Akar olarak karşımıza çıkacak. Peki kimdir bu Miraç Sözer?

Kurşun Dizisi Ozan Kimdir?

Kurşun dizisinde Ozan Akar Gülce Akar’ın 7 yaşında ki akılı oğludur. Gülce ile oğlu Ozan İstanbul’da tek başlarına hayat mücadelesi vermektedirler. Babası ölmüştür Ozan’ın annesi de barlarda şarkı söylemektedir; ancak Gülce Savcı Orhan’a aşık olacaktır. Miraç Sözer Kimdir?

Miraç Sözer Yeni Reklam Filmi

Etiketler