Bıçak Sırtı Lakşi kimdir? Namish Taneja Kimdir? Kaç Yaşında?

Bıçak Sırtı dizisi çok yakında Kanal 7 ekranlarında izleyicisi karşısına günlük dizi olarak çıkacak. Daha önce bir çok Hint dizisini ekranlara getiren Kanal 7 yönetimi bu sefer Namish Taneja isimli ünlü Hintli oyuncunun ünlü olduğu Swaragini dizini yayınlayacak.

Namish Taneja Swaragini dizisinde hayat verdiği Lakshya karakteri ile dünyanın bir çok bölgesinde ismini duyurmayı başarmıştı. Özellikle dizi de hayat verdiği Lakşi karakteri ile bir çok genç kızın gözdesi olan Namish Taneja  ile ilgili detaylı bilgileri verdikten sonra Bıçak Sırtı dizisinde erkek başrol karakteri olan Lakşiya karakterinin detaylarını sizlerle paylaşacağız bu konumuzda.

Namish Taneja Kimdir?

1.73 m boy uzunluğu ile kısa Hintli aktörler arasında yer alan Namish Taneja 65 kg’dır ve fit bir vücuda sahiptir. Hem göz rengi hemde saç rengi siyah olan yakışıklı oyuncu Hindistan’nın Delhi kentinde doğmuştur ve  Namish Taneja başak burcudur. Şuanda Mumbai de yaşayan Namish Taneja ilk olarak 2013 yapımı Ekk Nayi Pehchaan dizisinde rol almış ve oyunculuk yetenekleri ile dikkat çekmiştir. İyi bir dansçı olan Namish Taneja daha önce hiç evlenmemitir. Geç kalma alışkanlı olan Namish Taneja aslında kreograf olmak isterken oyuncu olmuştur.

Namish Taneja Kaç Yaşında?

Namish Taneja’nın tam doğum tarihi 11 Eylül 1994’tür. Şuanda  ise 25 yaşını doldurmuş 26 yaşından gün almıştır.

Bıçak Sırtı Lakşi kimdir?

Durgaprasad Maheshwari’nin küçük oğlu olan Lakşi zengin ve şımarık bir gençtir. Her şeyin kuralı olan düzenli bir ailede doğan Lakşi iki farklı kişiliğe sahip olarak büyümüştür. İlk kişiliği ailesinin kurallarına uyan Lakşi ikinci kişiliği ise dışarıda ki özgür Lakşi. Kurallar nedeniyle evinden nefret eden Lakşi babasını bir diktatör olarak tanımlıyor.

İçine kapanık bir kız olan Ragini ile bir aşk yaşayan Lakşi Ragini ile farklı dünyaların insanları olduğunu görünce ondan ayrılır zira Ragini geleneklerine bağlı bir kızdır. Nişanlı iken RAgini’den ayrılan Lakşi Ragini’nin en yakın arkadaşı Swara’ya aşık olur.

Babası, Ragini ve Swara’nin ailesini boykot ettiği için sonunda sevgisinin arkasında durmaya ve  babasına karşı gelmeye cesaret eden Lakşi evi terk etmek zorunda kalır. Yalnızca Swaragini’nin ailelerini birleştirmeye çalışan Lakşi bir süre sonra eve geri çağrılır. Swara ise kız kardeşi Ragini’yi nişandan bıraktığı için Lakşi’den nefret ediyor. Lakşi ise Swara’yı seviyor ilerleyen zamanlarda Swara da her şeye rağmen Lakşi’ye aşık olacak.  Bunun sonunda Lakşi  şımarık ve zengin bir genç olmaktan vazgeçip sorumlu bir oğlan olacak.

Bıçak Sırtı Lakşi kimdir? Namish Taneja Kimdir? Kaç Yaşında? (3 Yorum)

  1. ÇOK yakışıklısi ve bende senin hayranı ençok seni örnek alıyorum ben 15 yaşın dayım halin sahayı çok beğeniyorum . Ben çok mutluyum bu filim sayesinde . Hepiniz kendinize iyi bakin ve mutlu olun sizleri seviyorum.