Bıçak Sırtı Swara Kimdir? Helly Shah Kimdir? Sevgilisi Kim? Dini Ne?

Bıçak Sırtı dizisi Kanal 7 ekranlarını süslemeye hazırlanırken en az dört ay Türkiye’de en çok konulacak yabancı oyuculardan biri de Bıçak Sırtı dizisinin kadın başrol oyuncusu olan ve dizi de Swara karakterine hayat veren Helly Shah  olacak. Peki kimdir Helly Shah?

Bıçak Sırtı Swara Kimdir?

Bıçak Sırtı yani tüm dünya da bilinen ismi ile Swaragini dizisinin  iki kadın başrol karakterinden biri olan Swara aslında ilk başta bilinmese de yakın arkadaşım ve komşum dediği Ragini’nin kardeşi. Ragini ile iki farklı dünyaların insanları olsa da onlar iki çok iyi arkadaş olmayı başarmıştır zira kan çekmiştir. Çok akıllı, modern bir kız olan Swata yaşam dolu ve içi dışı bir bir kızdır  Çok sevecen ve sevgi dolu bir kız olan Swara hayatta en çok sevdiklerine ve ailesine önem verir ve ailesi için her şeyi yapabilir. Her zaman doğru olanın peşinde koşan Swara farklı bir dinden  olduğu için nefret ediliyor o da gitar çalıyor şarkı söylüyor.

Helly Shah Kimdir?

Helly Shah 7 Ocak 1996’da Hindistan’ın Gujarat eyaletinde hayata gözlerini açmıştır. Babası bilinen bir Hintli iş adamı olan Helly Shah zengin bir kızdır. Ahmedabad’da yaşamaktadır. Daha 8. sınıftayken kafasına oyuncu olmayı koyan Helly Shah ilk olarak tiyatro ile oyunculuk deneyimi kazandı. Azimle çalışan ve bir çok dizi de yer alan Helly Shah çalışmalarının sonunda 2016 yılında En İyi Kadın Oyuncu dalında Altın Petal Ödülü’nü kazandı.

Müslüman bir ailenin kızıdır. Helly Shah, Güney Asya etnik kökenine aittir ve Hint statüsündedir. ve şuanda üniversite eğitimi almaktadır. 157 cm boyu ile oldukça kısa bir oyuncu olan Helly Shah 32 bedendir ve Siyah saçlıdır. eğitimli bir dansçı olan 52 kg’dır

Helly Shah Kaç Yaşında?

Helly Shah 7 Ocak 1996 doğumludur ve 23 yaşını tamamlamak üzeredir.

Helly Shah Kaç Kilo Boyu Kaç? Kaç Beden?

Helly Shah 52 kg ağırlığında ve 1.57 metre boy uzunluğuna sahiptir ayrıca 32 beden kıyafet giymektedir.

Helly Shah’ın Sevgilisi Kim?

Varun Kapoor ile bir aşk yaşadığı iddia edilen Helly Shah söylentileri yalanladı zira o dönemde Varun Kapoor evliydi.

Helly Shah’ın Dini ne?

Her ne kadar Helly Shah’ın ailesi Müslüman olsa da Helly Shah  Hinduizm dinine mensup olduğu söylenmektedir. Tabi Hindistan’da yoğun bir Müslüman karşıtlığı olduğu için Helly Shah’ın gerçek dinini bilemeyiz belki de Müslüman ama söylemiyor.blank

 

Bıçak Sırtı Swara Kimdir? Helly Shah Kimdir? Sevgilisi Kim? Dini Ne? (4 Yorum)

  1. Tek istediyim şey Helly shah müslüman olsun. Ve gerçəkdən müslümanmı?Bunu istəyənlər…..