Mucize Doktor Ali Ölecek mi? Taner Ölmez Diziden Ayrılacak mı?

Mucize Doktor’un 50. bölüm fragmanı izleyici şok etti ve Mucize Doktor Ali Ölecek mi? Taner Ölmez Diziden Ayrılacak mı? sorusu sorulmaya başlandı.

Mucize Doktor Ali Ölecek mi?

Mucize Doktor dizisinde Adil Hocanın kaybı sonrası Ali dünyada yalnız kaldığını hissetti ve babası olmadan yaşamak istemedi. Bunun sonucunda intihar teşebbüsüne kalkışan Ali Vefa beynine ve vücuduna çok ciddi hasarlar verdi.

Ameliyat odasının kapısı açılığında Ali yere düştü ve bayıldı; bir çok tedavi uygulanmasına rağmen Ali bir türlü uyanamadı. 10 gündür yoğun bakımda olan ve kimseye tepki vermeyen Ali’nin hastalığının ne olduğu da tam olarak belirlenemedi.

Mucize Doktor Ali Olecek mi resimleri

Ferman hoca ve Nazlı Ali’nin bile isteye tepki vermediğini düşünmeye başladı ancak hastanenin sahibi Vuslat Ali’yi yoğun bakımdan maddi sorunlar nedeniyle çıkartmak ve palyatif bakıma almak ister.

Ali’nin palyatif bakım ile iyileşemeyeceğini düşünen Ferman hoca ve Nazlı ise Ali’ye Adil Hocanın yaşadığını ve onunla ilgili bilmedikleri olduğunu söyler bunun sonunda Ali uyanmak için gayret gösterir ve uyanır.

Taner Ölmez Mucize Doktor Dizisinden Ayrılacak mı?

Taner Ölmez Mucize Doktor dizisinden kesin olarak ayrılmayacak. Mucize Doktor da Ali ölmeyecek ve Taner Ölmez Mucize Doktor’da Ali karakterine hayat vermeye devam edecek. Mucize Doktor dizisi yapımcısı MF Yapım ile Taner Ölmez’in 3. sezon da bile sözleşmesi var. Yani Mucize Doktor’dan Taner Ölmez’in ayrılası gibi küçücük bir ihtimal bile yok.

Mucize Doktor dizisinin otijinali olan The Good Doctor dizisinde de benzer sahneler var. Bu nedenle korkmaya gerek yok.

Mucize Doktor Ali Ölüyor Videoları

Yorum yaz