Sadakatsiz Sinan Kimdir? Cemal Hünal Kaç Yaşında Nereli?

Neslihan Yeşilyurt’un yönetmen koltuğunda oturduğu Sadakatsiz dizisine yeni bir oyuncu daha dahil oluyor. Medyapım ve Mednova’nın ortaklaşa yapımını gerçekleştirdiği dizide Cansu Dere(Asya), Caner Cindoruk(Volkan), Melis Sezen (Derin), Burak Sergen (Haluk), Özge Özder(Derya), Eren Vurdem(Mert), Yeliz Kuvancı(Bahar), Olcay Yusufoğlu(Serap), Nazlı Bulum(Nil), Gözde Seda Altuner(Gönül), Taro Emir Tekin(Selçuk), Alp Akar(Ali) gibi oyuncular yer alıyor.ceml survivr

Diziye son olarak Survivor 2021’e veda eden Cemal Hünal dahil oldu. Cemal Hünal dizide Sinan karakterini oynayacak. Peki Sadakatsiz Sinan Kimdir? Sinan karakterini oynayacak olan Cemal Hünal ile bilinmeyenler yazımızda.

Sadakatsiz Sinan Kimdir?

Sadakatsiz dizisinde Sinan karakteri aldığımız kulis bilgilerine göre Bahar için diziye dahil olacak. Bilindiği üzere daha önce Mert ile Bahar ayrılmış dizi de Mert karakterine hayat veren Eren Vurdem diziden ayrıldığını açıklamıştı. Böylece Yeliz Kıvancı’nın hayat verdiği Bahar karakteri de partnersiz kalmıştı. Sadakatsiz dizisinde Cemal Hüna ile Yeliz Kıvancı partner olacak izleyici de Bahar ve Sinan aşkını izleyecektir. 

Sadakatsiz dizisinin son bölümünde Asya bütün kozlarını kullanarak zaferini ilan etmişti. 18. Bölüm fragmanında ise Volkan’ın  Asya’ya geri dönmek için hamle yapması olayların akışını değiştiriyor. Sinan 18. Bölüm itibariyle diziye dahil olacak. Sadakatsiz her cuma 20.00 da Kanal D’de.

Sadakatsiz Cemal Hünal Kimdir?

Survivor 2021 ‘den göz yaşları ile ayrılan Cemal Hünal 2 Ekim 1976 İstanbul doğumludur. Fransız Lisesinde iki yıl okuduktan sonra disiplinsiz davranışları nedeniyle İskoçya’da ki bir okula gönderildi. Okulun ardından Londra’da tasarım dersleri almış ardından Losangeles’e oyunculuk eğitimi almaya gitmiştir. ABD’de kısa filmlerde rol aldıktan sonra Çağın Irmak ile tanışmış ve Ufak ile Issız Adam filmlerinde başrol oynamıştır. Bir Zamanlar Osmanlı: Kıyam filmi için Polonyalı eğitmenlerden ders almıştır.cemal Hunal

Cemal Hünal Dizi ve Filmleri

Asi, Kış Masalı, Adanalı, Seni Bana Yazmışlar, Bir Zamanlar Osmanlı: Kıyam, Osmanlı Tokadı, Tatar Ramazan, Paramparça, Diriliş Ertuğrul ve Tozkoparan dizilerinde rol almıştır.

Cemal Hünal Kaç Yaşında Nereli?

Cemal Hünal 2 Ekim 1976 İstanbul doğumludur. Cemal Hünal 44 yaşındadır.lale

Cemal Hünal Evli Mi?

Ünlü Oyuncu Cemal Hünal kendisi gibi oyuncu olan Lale Cangal ile 2011 yılında evlenmiştir. Bu evlilikten Doğan Atilla isminde bir de oğulları bulunuyor.