Müge Anlı Arif Verimli Neden Yok Arif Verimli Neden Ayrıldı

Ekranların sevilen programı Müge Anlı İle Tatlı Sert şok bir ayrılık haberi ile gündeme geldi. Bu zamana kadar çözdüğü cinayetler ve kaybolanlarn kavuştuğu programda 12 yıldır danışman olarak görev yapan Prof. Arif Verimli ayrıldığını açıkladı. İzleyicilerin Müge Anlı Arif Verimli neden ayrıldı. Arif Verimli geri dönecek mi? gibi sorularını araştırıp sizlerle paylaşıyoruz.

Müge Anlı Arif Verimli Neden Ayrıldı?

Sosyal medyada Arif Verimli ve programda ki başka bir uzman Şevki Sözen arasında daha önce çıkan tartışmanın videosu sosyal medyaya düştü. Arif Verimli Şevki Sözen ile tartışma videosunun medyaya düşmesi sonrasında programdan ayrılma kararı aldı; zira araları hala soğuktu ve bu durum  Arif Verimli’nin sağlığını olumsuz etkilemeye başlamıştı.

Arif Verimli neden ayrildi

12 yıldan beri Müge Anlı’nın ekibinde yer alan Prof. Dr. Arif Verimli ayrıldığını sosyal medya hesabından açıkladı. Kibar ve beyefendi tavırları ile izleyenlerin taktir ettiği Arif Verimli’nin yine aynı programda görevli Adli Tıp Uzmanı Şevki Sözen ile yaşadığı tartışma yüzünden ayrıldığı iddia ediliyor.arif

Arif Verimli yaptığı açıklamada özellikle Müge Anlı ve Rahmi Özkan’a teşekkür edip Şevki Sözen’den bahsetmemesi akla aralarında bir sorun olduğunu getirmişti. Bir takipçinin Şevki Sözen’e dargın mısınız sorusuna Arif Verimli bundan sonra evet yanıtını vererek gönderme yapmıştı.

Prof. Dr. Arif Verimli Geri Dönecek Mi?

Arif Verimli sağlığını bahane ederek ayrıldığını açıkladı. Bu yüzden geri dönmeyeceği söyleniyor.

Müge Anlı Prof Dr. Arif Verimli Kimdir?verimli

12 yıldan beri Müge Anlı İle Tatlı Sert programında danışman olarak görev yapan Prof. Dr. Arif Verimli 1 Haziran 1954 yılında Antalya’da dünyaya geldi. Bursa Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesini bitirdi. Ardından psikiyatri dalında ihtisas yaptı. 1983 yılında Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesinde Başasistan olarak göreve başladı. 1994 yılında ise burada başhekim oldu. Pek çok bilimsel kongreye konuşmacı olarak katıldı. Özellikle uyuşturucu ile mücadelede gençlere verdiği konferanslarla bilinmektedir. Evli olan Arif Verimli’nin 2 çocuğu bulunmaktadır.