Müge Anlı Seher Okusal Kimdir? Kim Öldürdü? Nerede? Yaşıyor mu?

Müge Anlı programına 30 ocak çarşamba günü Sevilay AHA hanım konuk oldu. Sevilay hanım programda annesinden en son 2011 de haber aldığını annesine 7 yıldır ulaşamadığını açıkladı. Seher Okusal’ın kocası Yaşar AHA eşi Seher Okusal’dan ayrıldığını açıkladı. Yaşar Bey İstanbul Kartal’da eşini almaya gittiğimde benden ücret talep ettikler dedi. Bu beyanın üzerine Müge Anlı o konuya hiç girme dedi.

Müge Anlı Seher Okusal Kimdir?

34 yaşında olan Seher Okusal hakkında eski eşi Yaşar bey eşim hiç evde durmadı her zaman başka adamlara kaçtı gitti; her seferinde geri getirdim dedi. Sevilay hanım ise annesinin yaşlı bir adama kaçtığını babasının her zaman o adamdan annesini getirdiğini belirtti. Seher Okusal ayrıldıktan sonra eski kocası Yaşar Aha’ya 2 3 defa tekrar evlenmek, yeni bir yuva kurmak istediğini söylemiş ama Yaşar bey kesin olarak kabul etmemiş.

Müge Anlı Sevilay Aha Kimdir?

Sevilay hanım 15 yaşında Bursa’da evlendi. Şuanda 17 yaşında olan Sevilay hanım 2 yıllık evli ve resmi nikahı şuanda yok. Eşi ise şuanda işsiz. Sevilay hanım okurken okulu bırakmıştır. Babası Yaşar bey inşaatlarda çalışarak onu okutmak istemiş ama Sevilay hanım okumak istememiş. Müge Anlı Seher Okusal kimdir

Sevilay hanım teyzesinin daha önce annesi ile amcasının ilişkisi olduğunu söylemiş. Sevilay hanım şok olduğu için çok fazla soramamış. Sevilay hanımın teyzesşeher’in teyzesi yine bir açıklamasında Seher çok farklı yerlere gittiği için onu kardeşi ve babası öldürdü açıklamasında bulundu.

Seher Okusal’ın halası Güllü hanım yeğeni Seher’i öldürenin kardeşi Mevlüt Okusal olduğunu söylemiş Yaşar beye. Güllü hanım Seher’in kafasının gölün içinde bulunduğunu da belirtmiş. Güllü hanımın ifadessine göre Seher Okusal abisi Mevlüt Okusal’dan para istemiş. Mevlüt bey parayı kolay kazanmadığını söylemiş ve iki kardeş arasında bir kavga çıkmış. İddiaya göre Mevlüt bey bu kavga sırasında kardeşini öldürmüş ve onun cesedini bir halıya sararak atmış. Başka bir iddiaya göre abi Mevlüt kardeşi Seher’in cesedini köpeklere yedirmiş.Müge Anlı mevlüt okusal kimdir cinayet

Müge Anlı Seher Okusal’ı Kim Öldürdü?

Seher Okusal’un kız kardeşi ise Müge Anlı’ya telefon ile bağlanarak bende abimin ablamı öldürdüğünü düşünüyorum. Hatta abim Mevlüt ablam kaybolduktan sonra uyuşturucuya da bulaşmış ve tavırları değişmiş. Ben abimle görüşmüyorum ama cinayetten sonra olmuş bu değişiklikler cinayet olmasa abim neden bu kadar değişsin açıklaması yaptı.

Müge Anlı ise tüm ailenin cinayetini bildiğini ama kimsenin polise jandarmaya başvurmadığını bu durumun çok ilginç olduğunu söyledi. Kocaeli emniyeti cinayet büro amirliği ise kısa süre içinde bu beyanları dikkate alarak konu ile ilgili soruşturma başlatacak.

Diğer taraftan köyde ki barajda bir ceset bulunduğunu ancak kayıp ilanı olmadığı için polisin cesedin kimliğini belirleyememiş olabileceği de tahmin edildi.

Müge Anlı Seher Okusal Yaşıyor mu?

Müge Anlı ekibinin yaptığı araştırmaya göre Seher hanımın kimliği ile ile son 7 yıldır hiç bir sağlık kuruluşundan tedavi talep edilmediği; aynı zamanda hiç bir devlet kurumundan da işlem yapılmadığını açıkladı. Bu şartlar altında yaşayan bir insanın 7 yıldır bir şekilde devlet işi olurdu açıklaması yapıldı

Müge Anlı programında ki bu dehşet verici Seher Okusal cinayet ile ilgili günlük gelişmeleri sizlere aktarmaya devam edeceğiz

Müge Anlı Seher Okusal Videosu