Muhteşem İkili Ela Kimdir? (Ahsen) Şive Şenözen Kimdir?

Sive Senozen Muhteşem İkili dizisine Ela karakteri ile dahil olacak. 14 kasım Perşembe günü ilk bölümü ile izleyicisi karşısına çıkan Muhteşem İkili dizisinin 7. bölümünde Ela isimli yeni bir başkomiser MKC ve  Mert Barca’nın yeni ekibine dahil olacak.

MKC ve  Mert Barca zaten yeni kurulan ekipte hiç anlamazken bir de aralarına Ela isminde yeni bir kadın komiserin gelmesi ile işler çok karışacak; ancak Ela sadece bir polis olarak Muhteşem İkili  dizisine gelmeyecek Ela aslında büyük bir intikam ile polis olan bir kızdır.Muhteşem İkili Ela

Ela aslında polis kolejinde beraber eğitim alan MKC ve  Mert Barca’nın çocukluk arkadaşıdır; ancak MKC ve  Mert Barca onu Ahsen olarak tanımaktadır. Ahsen de MKC ve Mert Barca gibi polis akademisinde onlarla beraber okumuştur ve hayatında üç insandan intikamını almak için yemin etmiştir. Bunlardan ilki Demiray’dır. Demiray zaten MKC ve  Mert Barca tarafından gerekli cezaya çarptırılmıştır. İkinci ve üçüncü kişiler ise …..

Ahsen önce kimlik sonra da yüz değiştirmiş bir çok estetik operasyon sonrası Ela olmuştur. Barca, MKC ve Demiray arasındaki çekişmenin ilk sebeplerinden biridir 

Muhteşem İkili Ahsen’in Hikayesi Ne?

Ahsen aslında Mkc ve Mert Barca arasında yıllar önce büyük bir kavga meselesi olmuştur. Mkc ve Ahsen arasında yıllar önce bir aşk yaşanmıştır; ama Mert Barca bu aşka inanmaz belki de Ahsen’le o dönemde kendisi de aşk yaşamıştır. 

Yani MKC ve  Mert Barca ekip arkadaşı olarak bildikleri Ela’nın aslında düşmanları Ahsen olduğunun farkında değildir. Bakalım Ela yani Ahsen süper polislerimiz MKC ve  Mert Barca’ya zarar verebilecek midir?

Sive Senozen Muhteşem İkili  dizisi oyuncu kadrosuna konuk oyuncu olarak dahil olmuştur; kısa zaman içinde gerçek kimliği ortaya çıkacak MKC ve  Mert Barca ona cezasını kesecektir.  Peki Muhteşem İkili  dizisinde Ahsen karakterine hayat veren Şive Şenözen Kimdir?ive Şenözen resimleri

Şive Şenözen Kimdir?

Şive Şenözen 17 Şubat 1986 İstanbul doğumludur. Güzel oyuncu Şive Şenözen şuanda 33 yaşındadır. İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı tiyatro mezunu olan Şive Şenözen kova burcudur. Şive Şenözen ilk oyunculuk deneyimini 2010 yapımı Kavak Yelleri dizisinde yaşamıştır. Daha sonra Küçük Sırlar ve Huzur Sokağı gibi önemli yapımlarda yer alsa da ilk defe Muhteşem İkili dizisi ile bu kadar önemli ve kendini gösterebileceği bir rol yakalamıştır.

Şive Şenözen son olarak 2016 yapımı Yeşil Deniz dizisinde yönetmen olarak gören yapan Yahya Samancı ile evlenmiştir dizi de de Safiye isimli güzel bir kıza hayat vermiştir. Şive Şenözen’in hayat verdiği Safiye karakteri onun en çok tanınmasını sağlayan rol olmuştur.

Muhteşem İkili dizisi tam liste oyuncu kadrosu için tıklayınız Oyuncu Kadrosu

Muhteşem İkili 7. Bölüm Fragmanı Ahsen Geliyor