Bir Zamanlar Çukurova Ala Kimdir? Doktor Ala ve Yılmaz Aşkı mı Başlayacak?

Bir Zamanlar Çukurova dizisinde Melike İpek Yalova’nın hayat vereceği karakterin ismi son anda değişti. Ala yerine Müjgan isminin verilmesi daha uygun görüldü. Bir Zamanlar Çukurova Müjgan

Türkiye’nin en geniş oyuncu kadrosuna sahip dizisi Bir Zamanlar Çukurova kadrosunu yeni oyuncular ile güçlendirmeye devam ediyor. Bir Zamanlar Çukurova dizisine önce Fekeli karakteri ile Kerem Alışık dahil olmuş sonrasında ise Ebru Aytemur Züleyha’nın arkadaşı Nihan karakteri ile dahil olmuş ve yeni oyuncular ile dizi çok daha farklı bir havaya kavuşmuştu.

Bir Zamanlar Çukurova dizisinde Ala karakteri 24 ocak perşembe akşamı ekranlara gelecek 17. bölümde dahil edilecek. Doktor Ala ve Yılmaz bir sokakta çarpışacak ve ilk tanışma gerçekleşecek. Yılmaz Ala’ya kibar davranınca Ala Adana’da bu kadar zarif adam mı varmış diyecek.  Bir Zamanlar Çukurova dizisine yeni gelen ve diziden ayrılan tüm oyuncular için tıklayınız Yeni Gelen OyuncuBir zamanlar çukurova Ala

Bir Zamanlar Çukurova dizisinde bilindiği üzere Yılmaz ve Demir karakterleri Züleyha’ya sahip olabilmek için karşı karşıya gelmiş ve aralarında büyük bir hesaplaşma olmuştu. Züleyha ise oğlu Yaman’dan ayrılmamak için deliler gibi Yılmaz’a aşık olsa da Demir’e seni sevmiyorum itirafında bulunmak zorunda kalmıştı.

Demir her ne kadar Züleyha’nın ipini eline aldığını düşünse de Bir Zamanlar Çukurova  senaristi Yıldız Tunç ortalığı karıştıracak yeni bir hamle yapmaya hazırlanıyor. Züleyha’nın kıskançlık krizlerine girmesi için senaryoya Ala Hekimoğlu adında yeni bir kadın başrol oyuncusu dahil olacak.

Bir Zamanlar Çukurova dizisinde Doktor Ala’ya Melike İpek Yalova hayat verecek. Bir Zamanlar Çukurova Ala

Bir Zamanlar Çukurova Ala Kimdir?

Bir Zamanlar Çukurova dizisinde çocuk doktoru olarak izleyicisi karşısında çıkacak Ala Hekimoğlu karakteri Çukurova’da doktorluk yapan güzeller güzeli bir kızdır. Doktor Ala İnci hemşire ile Bir Zamanlar Çukurova dizisine 17. haftada yani 3 ocakta dahil olacak. Çocuk doktoru Ala Yılmaz’ın o güzel kalbine aşık olur önce zira Yılmaz kimsesizlerin kimsesi olmaya çalışan yufka yürekli zengin bir adamdır.

Yılmaz ise Doktor Ala’yı görür görmez onun güzelliğinden etkilenir; ancak kalbinde ki Züleyha aşkı hala bir kor gibi yanmaktadır. Yılmaz ve Doktor Ala arasında ki bu ilk karşılaşma sonrası kader onları bir kez daha bir araya getirir.

Yılmaz ve Doktor Ala’nın arasında başlayan bu ilk arkadaşlık tabi ki Yılmaz’ın hizmetini gören ve ona aşık olan Gülten’in dikkatini çeker. Gülten doktor Ala ve Yılmaz’ın arasında bir şey olduğunu düşünür ve bu aşk dedikoduları Züleyha’nın kulağına gider.

Züleyha başlarda Yılmaz’a benden başkasına nasıl bakar diye kızsa da içinde bulundukları durumda Yılmaz’a da hak vermek zorunda kalır. Peki gerçekten Yılmaz ve Ala aşk mı yaşayacak? Züleyha ve Yılmaz’ın bir ömür bir birlerine verdikleri söz yok mu sayılacak.

Bir Zamanlar Çukurova melike ipek yalova

Tabi ki Yılmaz Züleyha’ya hala deli gibi aşıkken doktor Ala ile bir ilişkiye başlayamayacak ve Züleyha’sına güzel bir ders verecek.

Doktor Ala ve Yılmaz Aşkı mı Başlayacak?

Bir Zamanlar Çukurova dizisinde ne yazık ki gerçek bir Yılmaz ve Ala aşkı olmayacak; Yılmaz hiç bir zaman Alaya aşık olmayacak ama Ala ile Züleyha’yı çatlatmak için Yılmaz Ala’nın kendisine olan aşkını kullanacak.

Melike İpek Yalova Kimdir?

Melike İpek Yalova Bilkent Üniversitesi Uluslar Arası İlişkiler bölümü mezunudur. Oyunculuk macerası katıldığı Miss Turkey yarışması sonrasında güzelliği ile dikkat çekmesi ile başlamıştır. Melike İpek Yalova 29 Nisan 1984 de İstanbul’da doğmuştur ve şuanda 35 yaşındadır.

Aslında Melike İpek Yalova bir bakan kızıdır. Eski Devlet Bakanı Yüksel Yalova’nın kızıdır. Muhteşem Yüzyıl dizisinde Kastilya Prensesi Isabella olarak ilk oyunculuk deyimini yaşayan güzel oyuncu daha sonra da 2012-2015 yılları arasında Karadayı dizisinde Ayten  karakterine başarı ile hayat vermiş ve Türkiye’nin bilinen kadın başrol oyuncuları arasına girmiştir.

Melike İpek Yalova Bir Zamanlar Çukurova dizisinden önce 2018 yılı içerisinde İnsanlık Suçu isimli Kanal D dizisinde Cevher Akışık karakteri ile çok büyük bir fırsat yakalasa da dizi tutmayınca İnsanlık Suçu dizisi Melike İpek Yalova için bir hayal kırıklığına dönüşmüştür.Melike İpek Yalova Bir Zamanlar Çukurova doktor Ala

Ala ve Yılmaz Aşkı Bir Zamanlar Çukurova