Murat MasterChef Türkiye’ye Geri Dönecek mi? Murat Özdemir’in Yeni Projesi

Murat Özdemir 26 Kasım 2018 tarihi itibari ile polis tarafından gözaltına alındı. Murat Özdemir ifadesinin alınmasının ardından serbest bırakıldı. Murat bey Acun Ilıcalı hakkında ileri geri konuştuğu için göz altına alınmışMurat göz altına mı alındı

Murat MasterChef Türkiye’ye dönemeyince adeta kafayı yedi ve hafta sonu bir Avm’yi bir birine kattı. Murat girdiği Avm’de isminin kullanıldığını söyleyerek olay çıkardı ve garip tavırları ile dikkat çekmeyi yine başardı; ancak ben Murat Özdemir’in zaten olmayan akıl sağlığından iyice şüphe etmeye başladım.Murat MasterChef Türkiyeye

MasterChef Türkiye’den diskalifiye edilen Murat Özdemir’in MasterChef Türkiye’ye geri dönüş yolu tamamen kapandı. MasterChef Türkiye’de bir çok izleyici Murat’ın birinci olmasını istiyor ve onu desteklediği açıklıyordu MasterChef Türkiye’ye de Murat’ın elenmesinden sonra programın reytinglerinin düşeceğini düşünen  izleyici ise Murat Özdemir’in MasterChef Türkiye’ye geri döneceğini tahmin ediyordu; ancak Tv8’in patronu Acun Ilıcalı verdiği röportajda bize Murat gibilerin getireceği reyting lazım değil diyerek rest çekti.

Bu açıklama  MasterChef Türkiye’ye dönmeyi veya Survivor 2019’a katılmayı bekleyen Murat Özdemir’e de kapak oldu. MasterChef Türkiye’ye de farklı tavırları ile dikkat çeken ve 13 kasım salı günü son 7’ye kalmışken elenen Murat Özdemir’in en azından Survivor 2019 kadrosunda olması bekleniyordu.

Murat için her ne kadar MasterChef Türkiye ve Survivor 2019 yolu kapansa da bir çok yapımcı Türkiye’de bir çok aykırı insanın sesi olan ve dikkat çeken Murat Özdemir’e teklif götürmeye hazırlanıyor; belki bu şekilde farklı insanların reyitngleri Acun Ilcalı’ya lazım değil ama reytingin para anlamına geldiği sektörde Murat’ın çekeceği dikkate ihtiyacı olan çok yapımcı var.

Aslıda Murat Özdemir düzgün bir adam olmayı başarsa çok iyi bir aşçı olduğu her kez tarafından kabul ediliyor; hatta Murat Özdemir sosyal medyadan yaptığı açıklama da kendisine önce MasterChef Türkiye’de jürilik teklifi geldiği ancak sonradan teklifin değişerek yarışmacı olması istendiğini açıkladı. Murat MasterChef Türkiyeye dönecek mi resimleri

Bence Murat Özdemir bir yemek programı ile yakın zamanda yeniden ekranlara dönecektir ama Murat Özdemir’i aşçı yapmaktan çok şovmen yapsak daha çok dikkat çeker diye düşünüyorum.

Murat Özdemir’in Yeni Projesi şuanda belli olmadı ama yakında bu konuda bir açıklama duymamız yakın gibi.

 

Murat MasterChef Türkiye’ye Geri Dönecek mi? Murat Özdemir’in Yeni Projesi (2 Yorum)

  1. Bu nasıl bir Türkçe kullanımı arkadaş!!! Yazıdaki hatalar o kadar dikkat çekici ki içerik uçup gidiyor. Şu yazılarınızda Türkçe’yi biraz özenli ve düzenli kullanın lütfen. Dilimizin belli kuralları var şükürler olsun ki. Ha olmuyor mu, yapamıyor musunuz? Hayrıma ben yaparım düzenlemeyi.