Murat Yıldırım Kim Milyoner Olmak İster’den Neden Ayrıldı? İşte Detaylar

Murat Yıldırım’dan Kim Milyoner Olmak İster’den ayrılığı ile ilgili açıklama geldi. Murat Yıldırım  yaptığı açıklama da Kim Milyoner Olmak İster’den oyunculuk tutkusu nedeniyle ayrıldığını açıkladı.

Murat Yıldırım Kim Milyoner Olmak İster ayrılık açıklaması

Kim Milyoner Olmak İster’in Yeni Sezon Sunucusu Kenan İmirzalıoğlu Oldu

Kenan İmirzalıoğlu Murat Yıldırım’ın yerine Kim Milyoner Olmak İster’in yeni sezonunda sunucu olarak koltukta oturacak. Murat Yıldırım yeni dizisi Ramo’da yer alacağı için 2019 2020 yeni sezonunda Kim Milyoner Olmak İster’in sunuculuğundan ayrılmıştı. Aslında Kenan İmirzalıoğlu da yeni sezonda Maraşlı isimli yeni bir dizi ile ekranlarda olacak; ancak Murat Yıldırım’ın Ramo dizisi Adana’da çekilirken Kenan İmirzalıoğlu’nun Maraşlı dizisi İstanbul’da çekilecek. Kim Milyoner Olmak İster yeni sunucusu

Kim Milyoner Olmak İster 2019 2020 yeni sezonuna ekim ayında başlayacak; ancak Endemol Yapımın yapımcılığını üstlendiği Kim Milyoner Olmak İster yarışmasının yeni sezonunda yine bir sunucu değişikliği yaşanacak. Bilindiği üzere 2 Ağustos 2011 de yayın hayatına başlayan Kim Milyoner Olmak İster yarışmasını Kenan Işık 2011 ve 2014 sezonları arasında toplam 4 sezon sunmuştu. Beyin kanaması geçiren sunucu Kenan Işık’ın yerini Selçuk Yöntem doldurmuş ve 2014-2017 yılları arasında 3 sezon da Selçuk Yöntem Kim Milyoner Olmak İster’i sunmuş ve ünlü oyuncu ve sunucu Murat Yıldırım’a görevi devretmişti. 2017 eylül ayından itibaren Murat Yıldırım Kim Milyoner Olmak İster’i başarı ile sunmuş ve tarihinin reyting rekorlarını kırdırarak Kim Milyoner Olmak İster’i Atv’nin gözdesi haline getirmişti.

Kim Milyoner Olmak İster yarışmasından ne yazık ki 2 sezon sonunda Murat Yıldırım içinde ayrılık zamanı geldi. 1979 da Konya’da doğan Murat Yıldırım artık 40 yaşına geldi ve belki de son defa erkek başrol olarak bir başyapıtta daha yer almak istiyor. Son olarak 2016 da Gecenin Kraliçesi dizisinde baş rolde yer alan  Murat Yıldırım istediği başarıyı da elde edememişti.Murat Yıldırım Kim Milyoner Olmak İsterden ayrıldı

Murat Yıldırım Kim Milyoner Olmak İster’den Neden Ayrıldı?

Murat Yıldırım 2019 ekim ayında Bkm Film’in Show Tv için hazırladığı Ramo dizisinde başrol de yer alacak ve dizi de Ramazan isminde bir kabadayıya hayat verecek. Çekimleri Adana’da yapılan Ramo dizisinde yer alacak Murat Yıldırım ne yazık ki İstanbul’da çekilen Kim Milyoner Olmak İster’de sunucu olarak yer alamayacak. Türkiye de diziler  haftalık 90 dakikadan fazla çekildiği için oyuncular için zaten set yorucu oluyor; bu yoğun iş temposunun içinde Murat Yıldırım da Kim Milyoner Olmak İster’i sunamayacağına karar vermiş olacak ki Kim Milyoner Olmak İster’den ayrılma kararı vermiş. Murat Yıldırım Ramo dizisinde erkek başrol oynayacağı için zaten haftalık en az 30 40 dakikalık sahne çekmek zorunda kalacak.

Ramo dizisi tam liste oyuncu kadrosu ve karakter listesi için tıklayınız Oyuncu Kadrosu

Murat Yıldırım Kim Milyoner Olmak İster’e Geri Dönecek mi?

Şuanda Murat Yıldırım Kim Milyoner Olmak İster’e geri dönmesi gibi bir durum söz konusu değil ancak Ramo dizisi erken final yapar da Kim Milyoner Olmak İster için anlaşılan sunucu Kim Milyoner Olmak İster’de çok büyük başarısızlık gösterirse ancak 2020 eylül ayında Murat Yıldırım Kim Milyoner Olmak İster’e geri dönebilir.

Murat Yıldırım Kim Milyoner Olmak İster’e Kim Gelecek? Murat Yıldırım’dan Sonra Kim Milyoner Olmak İster’i Kim Sunacak?

Murat Yıldırım’dan sonra Kim Milyoner Olmak İster’i sunacak isim ünlü oyuncu Kenan İmirzalıoğlu oldu.

Kim Milyoner Olmak İster Yeni Sezon Tanıtımı

 

 

az Murat Yıldırım, Kenan Işık ve Selçuk Yöntem gibi oturaklı ve bilgili bir ismin Kim Milyoner Olmak İster’i sunması gerektiğini düşünüyorum. Bu isimlerden biri de Ali İhsan Varol.

Etiketler

Murat Yıldırım Kim Milyoner Olmak İster’den Neden Ayrıldı? İşte Detaylar (3 Yorum)

  1. Ben bunu olacagini, Zähmung etmistim. Murat yildirim kim milyoner olacakta sunuculukt hic te Multi degildi bu anlasiliyordu. O cok basarili bir aktör Gero hinmetzelnde icinde Öldrucks geenc bukararina en cok itleyiciler Sevenin mistir basarilar murat bey heycanla yeni projelerinizi bekliyoruz.

  2. Siz Kafayı yediniz naptınız kardeşim ATV Ali İhsan Varol’a iş verecek saçmalık olur böyle bir durum ve ATV içinde çöküş olur ATV izleyicisinin hiç sevmediği hoşlanmadığı bir isimdir Ali ihsan Varol